Kırmızı Oda Ömer Kimdir? (Fatih Hürkan)

Cuma akşamı 23. bölümü ile karşımıza çıkacak olan Kırmızı Oda dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde karşımıza çıkacak olan yeni karakterlerden bir tanesi de Ömer karakteri oldu. Kırmızı Oda dizisi severleri yeni karakterlerden bir tanesi olan Ömer karakterini büyük bir merakla araştırmaya başladı. Bizde sizlerle bu konumuzda Kırmızı Oda dizisindeki Ömer karakteri hakkında detaylı bilgileri paylaşacağız.Kırmızı Oda Ömer Karakteri

Kırmızı Oda Ömer Karakteri

Kırmızı Oda dizisinin yeni bölümünde karşımıza çıkacak olan Ömer karakteri oldukça merak edildi. Dizinin yeni bölümünde karşımıza çıkacak olan Ömer karakteri, Pınar Deniz’in hayat verdiği karakterin babasıdır. Kızı ve damadının kötü ilişkisi onu da oldukça etkilemiştir. Ömer karakterinin kızı ise eşiyle ciddi sorunlar yaşadığı için Doktor Hanıma gelecektir.

Kırmızı Oda Ömer Kimdir?

Ömer karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Fatih Hürkan’dır. Fatih Hürkan’ı merak eden ve araştırmak isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz adına haberimizin devamında da Fatih Hürkan’ın hayatından ve bilgilerinden sizlere detaylı bir şekilde bahsedeceğiz. Fatih Hürkan hakkındaki detaylı bilgilerin tümüne haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Fatih Hürkan Kimdir?

Fatih Hürkan KimdirFatih Hürkan, 14 Eylül 1971 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1,87 boyundadır. 1998 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümünde tamamlamıştır. 1998 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında ikinci seçilmesinin ardından bir süre de modellik ile ilgilenmiştir. En son karşımıza 2019 yılında Kardeş Çocukları dizisi ile çıkmıştır.

Fatih Hürkan’ın Dizileri

2021 – Kırmızı Oda (Ömer)
2019 – Kardeş Çocukları
2018 – Babamın Günahları
2015 – Hatırla Gönül
2014 – Sungurlar
2014 – Düşler ve Umutlar
2014 – Kaçak
2013 – Arka Sokaklar
2011 – Dedektif Memoli
2008 – Geç Gelen Bahar
2007 – Fırtınalı Aşk
2005 – Beşinci Boyut
2005 – Belalı Baldız
2005 – Asla Unutma
2004 – Melekler Adası
2003 – Sihirli Annem
2002 – Bulut Bey
2002 – Belalım Benim
2000 – Yılan Hikayesi
1999 – Sen Allahın Bir Lutfusun
1998 – Unutabilsem
1998 – Kırık Hayatlar
1998 – Ateş Dansı

Fatih Hürkan’ın Resmi İnstagram Hesabı

Fatih Hürkan, sosyal medyada da oldukça dikkat çekmektedir. Fatih Hürkan aktif bir instagram kullanıcısıdır. Fatih Hürkan’ın resmi instagram hesabında 1.515 gönderisi bulunurken 28,1 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. Fatih Hürkan’ın resmi instagram hesabı kullanıcı adı ise: @fatihhurkanFatih Hürkan'ın Resmi İnstagram Hesabı

Fatih Hürkan Evli Mi? Eşi Kim?

Fatih Hürkan hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de ilişki durumu oldu. Fatih Hürkan Duygu Sipahi ile evlidir ve bir tane de erkek çocukları vardır. Çiftimiz takipçileri ile sosyal medya hesaplarında da sık sık beraber fotoğraflarını paylaşmaktadırlar.

Kırmızı Oda dizisine yeni dahil olan Ömer karakterini sizlere tanıtmaya çalıştık. Sizlerin de konu hakkındaki yorum, düşünce, görüş, fikir ve sorularınızı aşağıda yer alan yorum kısmından bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Ayrıca Kırmızı Oda dizisinde yer alan oyuncuları yakından incelemek isterseniz Kırmızı Oda Dizisi Oyuncu Kadrosu başlıklı konumuza göz atabilirsiniz.

Etiketler