Kırmızı Oda Nihal kimdir? Esra Ronabar

Bu konumuzda sizlere her cuma Tv8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Nihal karakterini yakından tanıtacağız. Kırmızı Oda Nihal kimdir? Esra Ronabar hakkında bilgiler burada. Gülseren Budayıcıoğlu Madalyonun içi adlı kitabından uyarlanan Kırmızı Oda dizisi gerçek yaşanmış hayat hikayelerini anlatmaktadır. Bundan dolayı daha ilk sezonunda olmasına rağmen büyük ilgi gören Kırmızı Oda dizisi aldı reytinglerle de cuma gününün en çok izlenen dizisi olmaya devam etmektedir.

Her hafta anlattığı birbirinden farklı hikayeleriyle bizleri ekrana bağlayan Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Nihal karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Nihal karakterini yakından tanıtacağız ve Kırmızı Oda dizisi Nihal kimdir? Kırmızı Oda dizisi Nihal karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizleri sizlerle paylaşacağız.Kırmızı Oda Nihal kimdir? Esra Ronabar

Kırmızı Oda Dizisi Nilhal Karakteri Kimdir?

30. bölümde karşımıza çıkacak olan Nihal karakteri, Zafer’le evlidir. Kalabalık bir aile dünyaya gelen ve eğitimli biri olan Nihal mütevazi bir hayat yaşamaktadır. Daha sonra Zafer’in ailesinin isteği üzerine onunla tanışan ve evlenen Nihal, zamanla eşinin onu sevmediğini ve ilgilenmediğini farkeder. Ancak kendisi bayıldığında Zafer ona ilgi göstermektedir. Nihal bunu her defasında kullanır ve Zafer’i ne zaman yanında tutmak isterse bayılır. Çiftin kliniğe başvurmakta ki amacı ise Nihal’in sebepsiz bayılmalarıdır.

Kırmızı Oda Dizisi Nihal Kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Nihal karakterini başarılı oyuncumuz esrar Ronabar hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Nihal karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyunumuzda oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Kırmızı Oda dizisinde Nihal karakterine hayat veren oyuncumuz Esra Ronabar’ı daha yakından tanıtacağız ve Esra Ronabar kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi dizi ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Kırmızı Oda dizisi Nihal karakteri

Esra Ronabar Kimdir?

42 yaşındaki oyuncumuz 1978 yılında İzmir’in Ödemiş ilçesinde dünyaya gelmiştir. Üniversitede Kimya Bölümü okuyan Esra Ronabar, üniversite eğitimi yarıda bırakarak oyunculuk sınavlarına girmiştir. Bu sınavı kazanan oyuncumuz, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi tiyatro bölümü oyunculuk ana sanat dalından mezun olmuştur. Hala aktif olarak tiyatro ile ilgilenen oyuncumuz birçok tiyatro oyununda da yer almıştır. Kamera karşısına ilk defa 1998 yılında Kaderler Ayırsa Bile isimli dizide başrol olarak yer alan oyuncumuz dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Ilk dizisinde bile başrol olan Esra Ronabar, daha önce 2008 ve 2011 yıllarında en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştır. Kamera karşısında en son 2017 yılında Cennetin Gözyaşları isimli dizi ile geçen oyuncumuz bu sezon Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak katılmıştır.

Esra Ronabar Yer Aldığı Diziler

1998 Kader Ayırsa Bile – Suna
2003 A.G.A – Cansu
2003 Bir İstanbul Masalı – Birnur Goyalı Arhan
2005-2007 Beyaz Gelincik – Bahar
2005 Son Osmanlı
2010 Küstüm Çiçeği – Şahane
2012 Uçurum – Nur Sertaç
2013-2014 Sana Bir Sır Vereceğim – Sevgi
2015 Tatlı Küçük Yalancılar – Ilgın (Konuk Oyuncu)
2017 Cennetin Gözyaşları – Arzu Soyer / Cavidan Yılmaz
2021 Kırmızı Oda – Nihal (Konuk Oyuncu)

Esra Ronabar Resmi İnstagram Hesabı

Bugüne kadar birçok başarılı projede yer alan güzel oyuncumuz Esra Ronabar, sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuzun Instagram’da 63 gönderisi ve yaklaşık olarak 48 bin takipçisi bulunmaktadır. Oyuncumuz Esra Ronabar’ın resmi instagram hesabı: esraronabar

Esra Ronabar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Esra Ronabar, aynı okuldan mezun olduğu ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları kadrosunda birlikte çalıştığı oyuncu Barış Falay ile 2006 yılında dünya evine girmiştir. Mutlu bir evlilikleri olan çiftin 2009 yılında oğulları Rüzgar Mavi dünyaya gelmiştir. Yani Esra Ronabar kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Barış Falay ile evlidir.

Kırmızı Oda Dizisi Nihal – Esra Ronabar Kıyafetleri

Kırmızı Oda dizisinde Nihal karakterine hayat verecek olan oyuncumuz sadece yeteneği ile değil güzelliği ve tarzıyla da dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir. Bu sezon yaklaşık bir ay kadar Kırmızı Oda dizisi ile ekranlarda göreceğimiz oyuncunun sevenleri de Esra Ronabar’ın giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuzun Kırmızı Oda dizisinde ve özel hayatında giydiği elbise, etek, kazak, hırka, yelek, ceket, gömlek, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Nihal karakterini ve Nihal karakterine hayat veren oyuncumuz Esra Ronabar’ı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kırmızı Oda dizisi Nihal karakteri hakkında bilgiler verdik. Kırmızı Oda dizisine yeni gelen oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler