Kırmızı Oda Ne Zaman Bitecek Final Olacak? 2. Sezon Devam Edecek Mi?

Kırmızı Oda Ne Zaman Bitecek Final Olacak? 2. Sezon Devam Edecek Mi? TV8 ekranlarının sevilen dizisi kırmızı oda cuma akşamları reyting rekorları kırmaya devam ediyor kırmızı oda dizisi yeni sezona olacak mı final tarihi belli mi sorularını sizler için cevaplamak istedik.

Kırmızı Oda Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Olacak?

Tv8’de yayınlanan Kırmızı oda dizisi OGM Pictures imzalı yayınlanırken yönetmenliğini Cem Karcı yapıyor. Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaryosunu yazdığı Kırmızı oda dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun içi adlı kitabından uyarlama olarak yayınlanıyor. Dram ve psikolojik türdeki televizyon dizisi gerçek hayatı konu edindiği için çok seviliyor, takip ediliyor. Kırmızı oda seyircisi de dizinin ne zaman biteceğini, final yapacağını merak ediyor.

kirmizi oda 2. sezond evam edecekmi

Kırmızı oda dizisinin reytingleri çok başarılı Totalde ve AB reyting sıralamasında 1. olan Kırmızı oda dizisinin final yapması düşünülemez. Reytinglerde böyle başarılı giden dizinin final yapması demek kanalın kendi fişini çekmesi demektir. Hem yapımcıya hem de kanala yüksek kazanç sağlayan Kırmızı oda dizisinin final yapacağını düşünmüyoruz ancak şunu da bilmeliyiz ki bu bir kitap uyarlaması dizisi. Kırmızı oda Madalyonun içi kitabından uyarlanıyor. Bu yüzden kitaptaki anlatılan olayların bitmesi ile senaryoda son bulabilir ancak bu şekilde final yapabilir.

kirmizi oda final mi sezon finali mi

Kırmızı Oda Dizisi 2. Sezon Devam Edecek mi?

Kırmızı oda dizisi 2. sezon devam edecek mi? Kırmızı oda dizisi bu sezon sezon finali yaparak ekranlara veda edecek ve yeni sezonu ile 2021 eylül ayında TV8 ekranlarında yayınlanacaktır. Kırmızı oda dizisinin sezon finali tarihi henüz belli olmadığı için size 2. sezon tarihini söyleyemiyoruz ancak AB ve Total reytinglerde böyle başarılı olan bir dizinin ikinci sezonu devam edeceğini söyleyebiliriz.

kirmizi oda dizisi bitti mi

Kırmızı Oda Sezon Finali Tarihi Belli mi?

Kırmızı Oda dizisi sezon finali mi, final mi yapacak sorusuna cevap verelim öncelikle. Kırmızı Oda dizisi reytinglerinde çok başarılı olduğu için sezon finali yapacaktır. Kırmızı Oda dizisi AB ve TOTAL reytinglerinde birinci olduğu ve reyting başarısını sürdürdüğü için sezon finali yapacak. Sezon finalinin 2021 mayıs ayında olacağı tahmin ediliyor. Mayıs sonu ya da haziran ayı başında sezon finali yapacak olan dizinin tam sezon finali tarihi belli değil. Kırmızı Oda dizisi sezon finali tarihi açıklandığında konumuza ekleyeceğiz.

kirmizi oda sezon finali final mi

Kırmızı Oda dizisini izliyor musunuz? Kırmızı Oda dizisi sezon finali yapacak ve 2. sezonda da devam edecek. Peki siz Kırmızı Oda dizisinin yeni sezonda devam etmesini ister misiniz? Kırmızı Oda dizisi 2. sezonunda da izler misiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

12 Yorum

 1. Evet 2. sezonda devam etsin çok izlendi final yapması herkesi çok üzer sezon finali yapması bile her dizide üzüyor.

 2. Evet 2.sezona devam etsin herkesin izlediği bir filim.müthiş bir dizi olduğunu söyleyebilirim

 3. Tabiki devam etmesini isterim.Büyük bir zevklede izlerim.Bu güne kadarki en güzel dizilerden biri.

 4. Kesinlikle devam etmesini istiyorum çok severek izlediğim ders verecek bir yapım hiçbir bölümünü kaçırmadım oyuncular muhteşem hepsini tek tek tebrik ederim

 5. Avatar PELİN ALDEMİR

  Mart finali ne zaman biter kırmızı oda final olacak mıdır
  sezon final olsun mart ayında bitiyor kırmızı oda sevmedim mart ayında inşallah biter olacak
  devam etmesin bitsin istiyorum ben ne zaman bitsin

 6. Avatar Özlem BİLGİÇ

  Diziyı buyuk bir ilgiyle takip ediyorum. Hepimizin kendinden birseyler bulduğu bu dizinin muhakkak devamı gelmelidir. Hatta şu an sezon finali yapmazsa cok sevinirim.

 7. Ben her bölümünü soluksuz izliyorum 2. sezonunuda izlicem ta ki nezaman biterse bende o zaman izlemeyi bırakıcam mükemmel bir dizi bence 2 sezondan fazla sürer benli 5-6 sezon bile sürebilir

Etiketler