Kırmızı oda Mitra şerifi kimdir? Melisa Aslı Pamuk

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun içi adlı romanından uyarlanan ve gerçek hayat hikayelerini anlatan Kırmızı Oda dizisi daha ilk sezonunda olmasına rağmen geniş kitlelere ulaşmayı başarmış ve cuma gününün en çok izlenen dizisi olmuştur. Yönetmen koltuğunda Banu Kiremitçi Bozkurt’un oturduğu Kırmızı Oda dizisine 35. bölümde yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Mitra Şerifi karakterini daha yakından tanıtacağız ve Kırmızı Oda dizisi Mitra Şerifi kimdir? Kırmızı Oda dizisi Mitra Şerifi karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kırmızı Oda Mitra Şerifi Karakteri Kimdir?

Kırmızı oda Mitra şerifi kimdir35. bölümde karşımıza çıkacak olan Mitra Şerifi karakteri, İranlı bir babanın ve Türk bir annenin kızıdır. Sürekli yurt dışına da gidip gelen Mitra Şerifi, görgülü bir kadındır. Üniversite de felsefe eğitimi alırken, konservatuara da devam eden Mitra Şerifi’nin kliniğe neden geldiği de izleyicilerin büyük dikkatini çekecektir. Mitra Şerifi dizisinin babası ve üvey annesi rolleri ile diziye Cem Uçan ve Taies Farzan katıldı. Oyuncu bilgileri için konumuzu ziyaret ediniz.

Kırmızı Oda Mitra Şerifi Kimdir?

Her Cuma Tv8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Mitra Şerifi karakterine güzel oyuncumuz Melisa Aslı Pamuk hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda güzel oyuncunun Melisa Aslı Pamuk’u daha yakından tanıtacağız ve Melisa Aslı Pamuk kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi dizi ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Melisa Aslı Pamuk Kırmızı oda dizisinde Mitra şerifi karakteri

Melisa Aslı Pamuk Kimdir?

30 yaşındaki oyuncumuz 14 Nisan 1991 yılında Hollanda’da dünyaya gelmiştir. 2004 yılında Hollanda’da Dat Zit Sel Snor isimli sinema filminde yer alan ve oyunculuğa adım atan Melisa Aslı Pamuk, Miss Turkey 2011 birincisi olmuş ve hayatımıza bu şekilde girmiştir. Ayrıca 2009 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında Türkiye’nin en iyi mankeni unvanını alan oyuncumuzun ülkemizde yer aldığı ilk proje ise, 2012 yılında vizyona giren G.D.O Kara Kedi isimli sinema filmidir. 2015-2017 yılları arasında Kara Sevda dizisinde boy gösteren oyuncumuz dizide hayat verdiği Asu karakteri sayesinde 2016 ve 2017 yılında en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü almıştır. Kamera karşısına en son 2020 yılında Yeni Hayat dizisiyle geçen oyuncumuz 35. bölümden itiberen Tv8 ekranlarında karşımızda olacaktır.

Melisa Aslı Pamuk Yer Aldığı Diziler

2012 – 2013 Yer Gök Aşk (Sevda)
2014 Kurt Seyit Ve Şura (Ayşe)
2014 Her Sevda Bir Veda (Azade)
2014 – 2015 Ulan Istanbul (Zeynep)
2015 – 2017 Kara Sevda (Asu)
2018 – 2019 Çarpışma (Cemre)
2020 Yeni Hayat (Yasemin)
2021 Kırmızı Oda (Mitra Şerifi)

Melisa Aslı Pamuk Resmi İnstagram Hesabı

Kırmızı oda dizisi İranlı Mitra şerifi rolüGüzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Melisa Aslı Pamuk bu sezon Tv8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan oyuncumuz resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram da 206 gönderisi ve 3,8 milyon takipçisi vardır. Melisa Aslı Pamuk resmi instagram hesabı: @melisapamuk

Melisa Aslı Pamuk Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Melisa Aslı Pamuk henüz evli değildir. Oyuncumuz 2 yıldır, Beşiktaşta forma giyen futbolcu Oğuzhan Özyakup ile birliktedir. Oğuzhan Özyakup sessiz sedasız Melisa Aslı Pamuk’a evlenme teklifi etmiş ve evet cevabını almıştır. Çiftin pandemiden sonra doğup büyüdüğü Hollanda’da dünya evine gireceği konuşulmaktadır.

Kırmızı Oda Mitra Şerifi – Melisa Aslı Pamuk Kıyafetleri

2011 Miss Turkey güzeli seçilen Melisa Aslı Pamuk, güzelliğini tüm ülkeye kanıtlamıştır. Kusursuz fiziğiyle ve güzelliğiyle ilgi odağı olan oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Melisa Aslı Pamuk’un özel hayatında ve Kırmızı Oda dizisinde giydiği etek, pantolon, elbise, gömlek, kazak, mont, kaban, tişört, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Mitra Şerifi karakterini ve Mitra Şerifi karakterine hayat veren oyuncumuz Melisa Aslı Pamuk’u yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kırmızı Oda dizisine yeni gelen oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler