Kırmızı Oda Kumru Kimdir? Önceki Dizileri (Aslıhan Gürbüz)

Oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam eden Kırmızı Oda dizisinde bu hafta ilk kez karşılaşacağımız karakterlerden bir tanesi de Kumru karakteri olacak. İlginç hayat hikayesi ile büyük küçük herkesi derinden etkileyecek olan Kumru karakterini gelin hep birlikte daha yakından ve detaylı bir şekilde tanıyalım. Kırmızı Oda Kumru karakteri hakkındaki tüm bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz..Kırmızı Oda Kumru Karakteri

Kırmızı Oda Kumru Karakteri

Kumru karakterinin sorunları uzun süre önce başlamıştır. Eşi ve çocuğu ile restoranda yemek yerken başka masada oturan erkek bir müşteriye elinde bıçak ile saldırması ile başlar. O günden bu yana zor günler yaşan Kumru, hayatını düzene sokabilmek adına tedavi almaya karar verir. Cuma günü karşımıza çıkacak olan Kumru karakterini izleyip daha detaylı bir şekilde tanımaya devam edeceğiz. Güncel Bilgi: Kumru karakteri çocukken istismara uğramış ve ardından da aksilikler peşini bırakmamıştır. İyi niyeti sürekli kullanılan Kumru karakteri evli ve bir tane de Duru isminde kızı vardır.

Kırmızı Oda Kumru Kimdir?

Kırmızı Oda Kumru KimdirKırmızı Oda dizisinde kusursuz oyunculuk yeteneği ile Kumru karakterini seyirciye aktaracak olan oyuncumuz Aslıhan Gürbüz’dür. Konumuzun ilerleyen kısmında da Aslıhan Gürbüz Kimdir? Aslıhan Gürbüz daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Aslıhan Gürbüz’ün resmi instagram hesabı nedir? Aslıhan Gürbüz evli mi? gibi sorulara yanıt vereceğiz.

Aslıhan Gürbüz Kimdir?

Aslıhan Gürbüz, 16 Şubat 1983 yılında Çanakkale’de dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarda babasının işi dolayısı ile İstanbul’ a taşınmıştır.  Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Bir süre tiyatro ile ilgilendikten sonra dizi ve film sektörüne adım atma kararı almıştır. İlk dizi oyunculuğunu 2004 yılında Büyük Buluşma dizindeki yardımcı karakter olan Seda karakteri ile yaşamıştır. Başarılı adımlarla kariyer hayatına devam eden oyuncumuz halen aktif olarak dizi ve sinema filmi oyunculuğu yapmaktadır.Aslıhan Gürbüz Kimdir

Aslıhan Gürbüz’ün Önceki Dizileri

2004 – Büyük Buluşma (Seda)
2008 – Gonca Karanfil (Gonca)
2009 – Bir Bulut Olsam (Asiye Bulut)
2010 – Yahşi Cazibe (Cazibe Abbasova)
2014 – Zeytin Tepesi (Deniz Gökçener)
2015 – Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Halime Sultan)
2017 – Ufak Tefek Cinayetler (Merve)

Aslıhan Gürbüz’ün Resmi İnstagram Hesabı

Aslıhan Gürbüz'ün Resmi İnstagram HesabıGüzelliği ile sosyal medyada da dikkat çeken oyuncumuz Aslıhan Gürbüz, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanan oyuncularımızdan bir tanesidir. Aslıhan Gürbüz’ün resmi instagram hesabında 1.004 gönderisi ve 581 bin takipçisi bulunmaktadır. Aslıhan Gürbüz’ün resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @gurbuzasli

Aslıhan Gürbüz Evli Mi? Eşi Kim?

Aslıhan Gürbüz, 2011 yılında kendisi gibi oyuncu olan Kerem Kupacı ile dünya evine girmiştir. Fakat çiftimiz 3 yıl sonra yani 2014 yılında anlaşamayıp yollarını ayırma kararı almıştır. Şuanda ise Aslıhan Gürbüz bekardır ve bilinen bir sevgilisi bulunmamaktadır.

Kırmızı Oda Kumru’nun hikayesi nedir?

Kırmızı odaya doktor hanıma gelen Kumru karakteri Kırmızı oda dizisinin izleyicilerini bir hayli hüzünlendirecek görünüyor. Dizinin tanıtımında oldukça keyifli mutlu olan Kırmızı Oda dizisindeki Kumru (Aslıhan Gürbüz), Kumrunun kocası (Fahri Bülent Seyran) ve Kumrunun kızıyla birlikte bir restoranda yemek yerken başka bir masada gördüğü adama (Yavuz Bora Koçak) döner bıçağıyla saldırır ve orada fenalaşır. Daha sonra onu kırmızı odada görürüz. Bakalım Kırmızı Oda Kumru’nun anlatacağı hikayesi ne olacak?

Kırmızı Oda Kumru Kıyafetleri

Kırmızı Oda Kumru KıyafetleriKırmızı Oda dizisinde hayat hikayesi ile dikkat çeken Kumru karakterinin dizide kullanmış olduğu kıyafetlerden; etek, elbise, gömlek, mont gibi parçalar merak edildi. Bizde Kumru karakterinin dizide giymiş olduğu kıyafetleri ve kullanmış olduğu aksesuarları bulabildiğimiz kadarı ile sizlerle güncel olarak paylaşmaya devam edeceğiz.

Kırmızı Oda Kumru Kimdir? sorusuna yanıt verip, Kumru karakterine hayat veren oyuncumuz Aslıhan Gürbüz‘ü sizlerle tanıtmaya çalıştık. Sizin de Kumru karakteri ve Aslıhan Gürbüz hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmına yazmanızı bekliyoruz. Ayrıca Kırmızı Oda dizisinde yer alan oyuncuların tümüne  Kırmızı Oda Dizisi Oyuncuları Kadrosu başlıklı konumuzdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler