Kırmızı Oda Dizisine Yeni Gelen Konuk Oyuncular

3 Yorum 116 kez izlendi

Bu konumuzda Kırmızı Oda Dizisine Yeni Gelen Konuk Oyuncular Kimlerdir? Kaç yaşındalar? Hangi okuldan mezun oldular? Nereliler? Daha önce hangi önemli dizilerde yer aldılar? İlişki durumları nedir? gibi merak edilen sorularınıza hep birlikte yanıt bulacağız. Kırmızı Oda Dizisine Yeni Gelen Konuk Oyuncular hakkında merak edilen her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşacağız.

Kırmızı Oda Psikiyatristinin yaşamı gizemi Hikayesi

Kırmızı Oda Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Geçtiğimiz günlerde TV8  ekranlarında seyirci ile buluşan Kırmızı Oda dizisinin yönetmen koltuğunda Cem Karcı yer almakta. Büyük bir izleyici kitlesine hitap edilmesi beklenen dizi ilk bölümden itibaren gerek senaryosu gerek de oyuncuları ile bir çok kişide büyük merak uyandırmaktadır. Baş rol kadrosunda Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı gibi önemli isimler yer almaktadır. Dizinin kadrosunda önemli isimler yer alırken Kırmızı Oda’ya konuk oyuncular da dahil oluyor. Kırmızı Oda’ya Melisa Sözen, Yağmur Anaz, Emre Kınay, Hakan Meriçliler, Tansel Öngel, Levent Özdilek, Tolga Güler, Nur Erkul, Deniz Hamzaoğlu gibi oyuncular dahil oldu.

Deniz Hamzaoğlu- Akif

1979 İstanbul doğumlu olan Deniz Hamzaoğlu dizi oyunculuğu, yönetmenlik ve eğitmenlik yapmaktadır. Deniz Hamzaoğlu birçok tiyatroda rol aldı. Tiyatro oyunlarında yönetmenlik yaptı. Bir çok dizi filmde rol aldı. Bazı rol aldığı dizi filmler; Karadayı, Halka, Bayi Toplantısı, Ya İstiklal Ya Ölüm dizi filmlerinde rol aldı. Deniz Hamzaoğlu Kırmızı Oda dizisinde Piraye’nin danışanı Akif olarak rol alacaktır. Çöp toplama ve yanında taşıma rahatsızlığı bulunuyor.

deniz hamzaoglu kirmizi oda dizisinde

Tolga Güleç

1981 İskenderun doğumlu olan oyuncu Tolga Güleç Çukurova Üniversitesi mezunudur. Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde rol alarak meşhur oldu. Tolga Güleç’in rol aldığı dizi filmler; Hatırla Sevgili, Hayat Ağacı, Poyraz Karayel, Fazilet Hanım ve Kızları, Yüzleşme, Leke dizilerinde rol aldı.

tolga gulec kimdir kirmizi oda dizisi

Nur Erkul

1985 Bursa doğumlu olan Nur Erkul Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunudur. İlk kez Kasaba dizisinde rol aldı. Bir Yusuf Masalı, Acil Servis, Kardeş Payı, Çalgı Çengi İkimiz dizi filmlerinde rol aldı.

nur erkul kimdir kirmizi oda

Tansel Öngel

1976 Kilis doğumlu olan Tansel Öngel Trabzon Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünde çalıştı. Şimdi de İstanbul Devlet Tiyatrosunda sanatçı olarak görev alıyor. Elveda Derken, Geniş Aile, Muhteşem Yüzyıl, Benim İçin Üzülme, Yaz’ın Öyküsü, Kanıt dizilerinde rol aldı.  Tansel Öngel instagram hesabı https://www.instagram.com/deniztanselongel/?hl=tr

tansel ongel kirmizi oda dizisine konuk oldu

Levent Özdilek

1955 Adana doğumlu olan oyuncu Levent Özdilek bu zamana kadar bir çok dizi film ve tiyatroda rol aldı. Levent Özdilek’in instagram hesabı https://www.instagram.com/leventozdilek/?hl=tr Levent Özdilek’in rol aldığı dizi filmler; Melekler Adası, Kavak Yelleri, Hayat Yokuşu, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Meleklerin Aşkı, Türkler Geliyor dizi filmlerinde rol aldı.

levent ozdilek kimdir kirmizi oda dizisine katildi

Hakan Meriçliler

Hakan Meriçliler’de Kırmızı Oda dizisine danışan olarak katılıyor. Hakan Meriçliler 1968 İzmir doğumludur. Yalan Dünya dizisinde ki Çağatay rolü ile akıllara kazındı. Dokuz Eylül Üniversitesi tiyatro oyunculuk bölümünden mezun oldu. 2000 yılında Sivas Devlet Tiyatrosunda stajyer sanatçı olarak başladı sonrasında Devlet Tiyatrolarında sanatçı oldu. Hakan Meriçliler’in rol aldığı bazı dizi filmler; Deri Daraylı, Yalan Dünya, İçimdeki Ses, Kaderimin Yazıldığı Gün, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kırk Yalan ve Hekimoğlu dizilerinde rol aldı.

hakan mericliler kirmizi oda dizisi

Emre Kınay

Kırmızı Oda dizisi 5. bölümüne Emre Kınay eşini aldatan ve pişman olmuş bir adam olarak katılıyor. Piraye’ye bu durumu anlatan ve eşini kaybetmek istemediğini söyleyen Emre Kınay derdini anlatarak Piraye’den medet umuyor. Emre Kınay 1970 İstanbul doğumlu bu zamana kadar bir çok dizi filmlerde rol aldı. Güneşin Kızları, Sevda’nın Bahçesi, Yol Arkadaşım, Vurgun ve Sevgili Geçmiş dizileri son yıllardaki projeleri arasında.

emre kinay kirmizi oda dizisine konuk oldu

Yağmur Anaz

Yağmur Anaz Kırmızı oda dizisinde kızını bakıcıya bırakmak zorunda kalan ve bakıcı şiddeti ile susan konuşmayan kızını doktora getiren bir anneyi canlandırdı. Tiyatro oyuncusu Yağmur Anaz Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı mezunudur. Yağmur Anaz hem oyuncu hem seslendirme yapmaktadır. Yağmur Anaz instagram hesabı https://www.instagram.com/yagmuranaz/

kirmizi oda dizisi yeni bolum oyuncusu kim

Melisa Sözen – Alya

Melisa Sözen Kırmızı Oda dizisinin 2. bölümüne Alya karakteri olarak konuk gelecek. Melisa Sözen geçtiğimiz sezon Alef dizisinde oynamıştı. Melisa Sözen, 6 Temmuz 1985 tarihinde İstanbul ilimizde dünyaya gelmiş bir çok dizide rol almış ünlü bir oyuncudur. Hayat Şarkısı dizisindeki İpek karakteri ile herkes onu tanıdı. Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümünden mezun olan Melisa Sözen Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu Alya rolü olarak yer alacak.Melisa Sozen Kirmizi Oda dizisinde

Bu konumuzda Kırmızı Oda dizisinde yer alacak konuk oyuncuları hep birlikte tanıyacağız. Özellikle kırmızı oda dizisine yeni bölümde katılan dizi oyuncularına bu sayfamızda sizlere tanıtarak kısa bilgiler vermeye çalışacağız. Kırmızı odada yaşanmış gerçek hikayeler konu ediniyor. İşte kırmızı oda dizisine yeni gelen oyuncular hakkında bilgiler;

Kirmizi Oda Nesrin Karakteri Hande DogandemirHande Doğandemir (Kırmızı Oda Nesrin)

Hande Doğandemir, 22 Kasın 1985 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Sosyoloji bölümü mezunudur. Bir süre ekran arkasında görev alarak  işleyişi öğrenmiş ve ardından da oyunculuk sektörüne adım atma kararı almıştır. Akademi 35 Buçuk’da oyunculuk eğitimi almıştır. Bir çok program, reklam ve dizide rol aldı. İlk dizi deneyiminde ise 2013 yılında Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşan Güneşi Beklerken dizisinde baş rol oyuncusu oldu. Kırmızı Oda dizisindeki rolü ise; eşinden şiddet gören fakat utancından bunu hiç kimseye söyleyemeyen mevki sahibi bir kadındır.

Kirmizi Oda Nesrin Karkteri Hande DogandemirSezin Bozacı (Kırmızı Oda Aynur)

Sezin Bozacı, 5 Aralık 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İ.T.Ü Bilgisayar Mühendisliği mezunudur. 2008 yılında ise oyunculuk adına Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü’nde yüksek lisans yapmıştır.Kameralar karşısına ilk defa 2012 yılında yayınlanan Oyuncu filmi ile geçmiştir. Geçtiğimiz sezonda ise Aşk Ağlatır dizisi ile ekranlara gelmişti.

Kirmizi Oda Tuna Karakter Gulcin KulturGülçin Kültür (Kırmızı Oda Tuna)

Gülçin Kültür, 4 Aralık 1988 yılında Kırklareli’nde dünyaya gelmiştir.  Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü mezunudur. 2014 yılında Melik Haydar Şahin ile dünya evine girmişlerdir. Pek çok tiyatro oyununda yer almıştır. Daha önce Sibel, Kelebekler, Yedinci Koğuştaki Mucize gibi pek çok sinema filminde yer almıştır. İlk dizi deneyimi Gülperi dizisidir. Kırmızı Oda dizisi yer aldığı ikinci dizidir. Kırmızı Oda dizisinde Tuna rolüne hayat verecektir.

Kirmizi Oda Dizisi Mehmet Karakteri Salih BademciSalih Bademci (Kırmızı Oda Mehmet)

Salih Bademci, 15 Ağustos 1984 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. İzmir Bornova Anadolu Lisesi mezunlarındandır. Zeytin Tepesi, Ulan İstanbul ve Kiralık Aşk gibi dizilerde yer almıştır. Bir çok kez beyaz perdede de yer almıştır. 20 Ağustos 2015 yılında İmer Özgün ile dünya evine girmişlerdir. Kırmızı Oda dizisinde ise Mehmet rolüne hayat verecektir.

Kirmizi Oda Dizisi Meliha karakteri Evrim AlasyaEvrim Alasya (Kırmızı Oda Meliha)

Evrim Alasya, 2 Ağustos 1979 tarihinde dünyaya gelmiştir. . Dokuz Eylül Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Daha önce pek çok tiyatro oyunu, dizi ve beyaz perdede de yer almıştır.Oyunculuğa ilk olarak 1999 yılında Pınar Çocuk Tiyatrosu‘nda başlamıştır Asıl çıkışını ise Muhteşem Yüzyıl dizisi ile yapmıştır.

Kırmızı Oda Dizisine Yeni Gelen Konuk Oyuncuları hakkında yazacaklarımız bu kadar.  Kırmızı Oda dizisi hakkında yorum ve görüşleriniz varsa aşağıdaki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yaz

3 Yorum

  1. KIRMIZI ODA DİZİSİ TÜM YAŞANMIŞLIKLARA
    ÖRNEK OLACAK VEDE YAŞANANLARI İÇİMİZDE SAKLAMADAN YÜZLEŞME YE
    YARDIMCI OLACAKTIR

  2. Salih Bademci çok başarılı İstanbullu Gelin dizisinde kendini göstermişti Kırmızı Oda dizisinde sanatının zirvesinde tebrikler inşallah dizide devam eder bir öfke kontrolünün nasıl düzeleceğini bizlere gösterir bunu çeken çooook aile var onlar adına ses getirsin TV8 kutlarım👍👏👏👏

Etiketler