Kırmızı Oda Dizisi Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor Maaş Ücreti

Kırmızı Oda Dizisi Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor Maaş Ücreti… TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda reytinglerde ilk sıraları kimseye bırakmıyor. Sürekli kendi rekorunu kıran Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları diziden ne kadar ücret alıyor, maaşları, ne kadar bilgilerini konumuza eklemeye çalışacağız.

Kırmızı Oda Dizisi Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor?

Kırmızı Oda dizisi birçok önemli oyuncuyu ağırlarken başrol oyuncularının yanı sıra her bölümde diziye konuk oyuncular da dahil oluyor. Kırmızı Oda dizisinin oyuncu kadrosunda az bir isim varmış gibi görünse de diziye konuk olan oyuncular sayesinde dizinin oyuncu kadrosu genişliyor. O yüzden de dizide dağıtılan ücret konuk oyunculara da gitmiş oluyor. Kırmızı Oda dizisi oyuncularının aldıkları ücretleri net olarak yazamasak da tahmini olarak konumuzda yer veriyoruz.

kirmizi oda maaslari

Kırmızı Oda Dizisi Doktor Hanım Binnur Kaya Ne Kadar Maaş Ücret Alıyor?

Tv8’in fenomen dizisi Kırmızı Oda başrol oyuncusu olan Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin doktorudur. Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin aynı zamanda sahibidir. Dizide en önemli oyunculardan biri olduğu için Binnur Kaya’nın Kırmızı oda dizisinden 30 ila 50.000 arası bir ücret aldığını tahmin ediyoruz. Binnur Kaya’nın ya da yapımcıların ağzından kesin bir ifade duymadan burada kesin bir para anmamız doğru olmaz.

binnur kaya kirmizi odadan ne kadar maas aliyor

Kırmızı Oda dizisi Boncuk Burcu Biricik Ne Kadar Kazanıyor, Aldığı Maaş, Ücreti

Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Burcu Biricik dizide Boncuk karakterini canlandıracak. Boncuk ermişleri gördüğünü iddia eden birisi. Doktor Hanım ile yaptığı sohbetlerden ve yaşadıklarını anlatmasından seyirci çok etkilenecek. Herkesin dikkatini çekecek olan bu hikaye bir süre daha Kırmızı odada sahnelenecek. Burcu Biricik bir süre daha Kırmızı oda dizisinde rol alacak ve rol aldığı süre içerisinde de her bölüm başına ücret alacaktır. Burcu Biricik Kırmızı oda dizisinden ne kadar ücret alacak. Burcu Biricik son yıllarda rol aldığı Kuzgun dizisinde aylık 60 bin TL ücreti almıştı.

burcu biricik kirmizi odada kac maas aldi

Kırmızı oda dizisinde başrol oyuncusu olmadığı ve sadece konuk oyuncu olduğu için muhtemelen 40 ile 50.000 TL arası bir ücrete anlaşmıştır. Burcu Biricik resmi açıklama yapmadan kesin para konuşmamız doğru olmaz. Biz tahminimizi sizlerle paylaşıyoruz.

kirmizi oda sema kecik maasi ucreti

Kırmızı Oda dizisi Selvi Sema Keçik Ne Kadar Ücret Maaş Alıyor?

Kırmızı oda dizisine bir kaç bölümdür konuk oyuncu olan çocuk gelin Selvi karakterini canlandıran Sema Keçik ne kadar maaş alıyor? Sema Keçik çok başarılı bir oyuncu ve dizide Selvi’nin hayatını anlatırken adeta yaşıyor. Böyle başarılı bir oyuncuyu kadrosunda ağırlayan Kırmızı oda dizisi de ücretten kaçmamıştır elbette. Sema Keçik Kırmızı Oda dizisinden 30 ile 40000 arası bir ücret aldığını tahmin ediyoruz.

doktor piraye tulin ozen

Kırmızı Oda Dizisi Doktor Piraye, Ayşe, Deniz ve Sekreter Tuna Ne Kadar Maaş Ücret Alıyor?

Kırmızı oda dizisi oyuncu kadrosunda yer alan psikiyatri kliniğinde doktor olan Doktor Piraye rolü ile Tülin Özen ne kadar maaş alıyor? Kırmızı oda dizisinde Dr. Ayşe karakterini canlandıran Meriç Aral ne kadar ücret alıyor? Kırmızı Oda dizisinde Dr. Deniz rolünü canlandıran Burak Sevinç ne kadar ücret maaş alıyor? Kırmızı oda dizisinde Doktor hanımın sekreteri rolünde olan Tuna karakterini canlandıran Gülçin Kültür ne kadar maaş ücret alıyor?

kirmizi oda burak sevinc maasi

Bu konulara dair ne kadar kazandıklarını kesin olarak söyleyemesek de tahmini olarak aldıkları maaşları sizlere açıkladık. Sizce Kırmızı Oda dizisi oyuncuları ne kadar ücret maaş alıyorlardır? Bilgilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler