Kırmızı Oda Dizisi Nazlı Kimdir? (Pınar Deniz)

İlk bölümü 4 Eylül 2020 tarihinde yayınlanan dizi kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Her Cuma Tv8 ekranlarında izleyicilerle buluşan dizi aldığı reytinglerle de her hafta zirvede olmaya devam etmektedir. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanından uyarlanan dizi, her hafta anlattığı hikayeler sayesinde büyük ilgi görmeye devam ederken, 23. bölümün ön izlenmesinde karşımıza başarılı oyuncu Pınar Deniz çıkmıştır. Bizde sizler için diziye konuk oyuncu olarak katılan Pınar Deniz’i ve hayat vereceği Nazlı karakterini yakından tanıtacağız.

Kırmızı Oda Nazlı Karakteri Kimdir?

23. bölümde karşımıza çıkacak olan Nazlı, evliliğinde sorun olduğu için bir doktorla görüşmeye karar verir, ancak görüşmeye eşiyle beraber katılmak zorundadır. Kliniğin yakınlarında bir cafede eşi Recai’yi bekler, fakat Recai Nazlı’yı arayıp gelemeyeceğini söyler. Nazlı buna çok öfkelenir ve cafeden ağlayarak çıkar. Nazlı, eşine çok aşıktır ancak kocası Nazlı’yı sevmemektedir ve evliliğin devam etmesini istemez. Nazlı ise Recai’yi kaybetmek istemeyen ve evliliği için savaşan bir kadındır.Kırmızı Oda Nazlı Kimdir (Pınar Deniz)

Kırmızı Oda Nazlı Kimdir?

Evliliğinde sorun olduğu için kliniğe giden ve etkileyici hikayesiyle herkeste büyük merak uyandıran Nazlı karakterine güzel oyuncumuz Pınar Deniz hayat vermektedir. Dizinin sevenleri tarafından Nazlı karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Pınar Deniz’i daha yakından tanıtacağız ve Pınar Deniz kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Pınar Deniz Kimdir?

Kırmızı Oda Nazlı gerçek adı27 yaşında ki oyuncumuz 4 Kasım 1993 yılında Adana da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olan oyuncumuz, kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Sil Baştan dizisiyle geçmiştir. Aynı zamanda Murat Dalkılıç’ın Yani isimli şarkısının klibinde de oynayan güzel oyuncumuz, kariyerinde ki asıl çıkışı Vatanım Sensin dizisiyle yaşamıştır. Kamera karışısına en son, Aşk 101 dizisinin devamı ve önümüzde ki günlerde yayınlanacak olan Aşk 102 dizisi için geçen oyuncumuz son günlerde yıldızı parlayan isimlerin başında gelmektedir ayrıca bu proje sayesinde kendini geniş kitlelere tanıtmıştır. Oyuncumuz bu sezon yer alacağı Kırmızı Oda dizisinde de Nazlı karakterine hayat verecektir.

Pınar Deniz Rol Aldığı Diziler

2014 Sil Baştan – Evrim
2015 Beyaz Yalan – Azra
2016-2018 Vatanım Sensin – Yıldız
2018 Bir Deli Rüzgar – Gökçe Yücel
2020 Aşk 101 – Burcu
2020 Menajerimi Ara – Kendisi (Konuk oyuncu)
2021 Aşk 102 – Burcu
2021 Kırmızı Oda – Nazlı (Konuk Oyuncu)

Pınar Deniz Resmi İnstagram Hesabı

Kırmızı Oda Recai KimdirSosyal medyayı aktif olarak kullanan oyuncumuz herkes tarafından ilgiyle takip edilen isimlerden biridir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan Pınar Deniz’in instagramda 226 gönderisi ve 1,1 milyon takipçisi vardır. Güzel oyuncu Pınar Deniz’in Resmi instagram hesabı: @pinarrdenizzz

Pınar Deniz Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz henüz evli değildir. Daha önce Bir Deli Rüzgar dizisinde tanıştığı ve dizide partneri olan yakışıklı oyuncu Berk Cankat ile bir dönem sevgili olan Pınar Deniz’in şuan hayatında bilinen biri yoktur.

Pınar Deniz Kıyafetleri Elbiseleri

Herkes tarafından ilgiyle takip edilen oyuncumuz, güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Kusursuz fiziği ile giydiği herşeyin yakıştığı biri olan Pınar Deniz’in sevenleri de onun giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Pınar Deniz’in özel hayatında ve Kırmızı Oda dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları ilerleyen günlerde marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Kırmızı Oda dizisine 23. bölümde dahil olan Nazlı karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Pınar Deniz’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kırmızı Oda Dizisi Nazlı Kimdir? (Pınar Deniz) hakkında bilgileri sizlere yazdık. Kırmızı Oda Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Avatar Mualla çilekdiken

    Pınar Denizin kullandığı düğüm modeli küpeyi çok beğendim. Markası nedir, nerde bulabilirim?

Etiketler