Kırmızı Oda Boncuk Kimdir Hayatı Hikayesi Nedir? (Burcu Biricik)

Kırmızı Oda Boncuk Kimdir Hayatı Hikayesi Nedir? (Burcu Biricik) Kırmızı Oda dizisi yeni bölümünde ünlü bir isim daha konuk oyuncu oluyor. Kırmızı Oda dizisine Burcu Biricik katılıyor. Burcu Biricik Kırmızı Oda dizisinde Doktor Hanım’a gelen bir danışan. Burcu Biricik’in canlandırdığı Boncuk’un sorunu rahatsızlığı nedir? Neden Doktor Hanım’a geldi? Boncuk’un hayat hikayesi nedir? Bilgileri konumuza ekliyoruz.

kirmizi oda dizisi burcu biricik konuk oldu

Kırmızı Oda Boncuk Kimdir?

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği, başrollerini Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral ve Gülçin Kültür Şahin’in paylaştığı yapımın bu hafta yayınlanacak olan bölümüne Burcu Biricik konuk olacak. Burcu Biricik Kırmızı Oda dizisi 4 Aralık cuma yayınlanacak olan bölümünde Boncuk rolünü canlandıracak. Boncuk rolü karakteri bilgileri konumuzun alt kısmındadır. Boncuk ermiş insanları gördüğünü iddia eden ve onların yönlendirmesi ile yaşayan biridir.

burcu biricik kirmizi oda dizisi boncuk

Burcu Biricik Kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Boncuk rolünü canlandıran oyuncunun adı Burcu Biricik. Burcu Biricik 1989 Antalya doğumludur. Lisede katıldığı tiyatro festivalinde ödül alınca oyuncu olmaya karar verir. Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı. Burcu Biricik Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda stajyer oyuncu olarak yer aldı. Emre Yetkin ile evlidir. Burcu Biricik instagram hesabı https://www.instagram.com/burcubiricik/

Kirmizi oda dizisi burcu biricik boncuk hayati hastaligi

Burcu Biricik’in rol aldığı dizi filmler;
2012- Düşman Kardeşler- Derya,
2013- Kedi Özledi- Lale,
2013- Beni Böyle Sev- Seda,
2014- Bana Masal Anlatma- Ezgi,
2014- Şeref Meselesi- Kübra,
2015- Hayat Şarkısı-Hülya,
2018- Her Şey Seninle Güzel-
2018- 8. Gün,
2019- Kuzgun- Dila Hanım,
2021- Fatma dizi filmlerinde rol aldı.

Boncuk’un Hikayesi Hayatı Sorunu Nedir?

Burcu Biricik uzunca bir süre Kırmızı Oda dizisinde Boncuk rolünü canlandıracak. Boncuk karakteri nasıl biri? Boncuk ermiş insanları gördüğünü hayal eden biridir. Onlarla konuştuğunu iddia eder. Ermiş insanların sözünü dinliyor ve ona göre davranıyor Boncuk. Doktor Hanım’a geldiğinde de aynı oda da ermişlerin olduğunu iddia ediyor. Doktor Hanım Boncuk’a anlayışlı davranır.

boncugun hikayesi hayati nedir

Bu yüzden de Boncuk ”Seni sevdiler zaar herkese öyle kolay ısınamazlar” der. Doktor Hanım’da Boncuk’a ”Ben sana inanıyorum.” der. Bu sayede Boncuk ile arasında iletişim kurar. Ona anlayış gösteren Doktor Hanım’a duygularını ve sırlarını açıklar. Kırmızı Oda dizisinde Boncuk hikayesi işlenecek. Baştan sona Boncuk’un hikayesi seyirciyi etkileyecektir. Günümüzde de bazı insanların rahatsızlığı bu şekilde çünkü. Buna benzer olarak büyücülere inanan onların ermiş olduğunu ya da ermişlerle görüştüğünü düşünen insanların şaşkınlıkla izleyeceği bir konu olacaktır Boncuk’un hikayesi. Boncuk’un hikayesi herkesi üzecek yasa boğacak.

burcu biricik boncuk kirmizi oda

Kırmızı Oda Boncuk Kıyafetleri (Burcu Biricik)

Kırmızı Oda dizisinde Boncuk rolündeki Burcu Biricik’in giydiği Kıyafetleri burada sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kırmızı Oda Boncuk’un giydiği elbise ve kıyafetleri palto ve kazak markasını bluz etek ayakkabı çanta modelini fiyatları ile birlikte sizlere yazacağız.

Burcu Biricik Kirmizi oda boncuk kimdir

Kırmızı Oda dizisinde böyle bir konuya değinilmesi, Boncuk’un hayatı ve rahatsızlığının konu edilmesi, anlatılış şeklini nasıl buldunuz? Kırmızı Oda dizisi Boncuk rolünü canlandıran Burcu Biricik’in oyunculuk performansı ve canlandırdığı Boncuk hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler