Kırmızı Oda Boncuk Diziden Çıktı Mı Ayrıldı Mı Tekrar Gelecek Mi? Burcu Biricik

Kırmızı Oda Boncuk Diziden Çıktı Mı Ayrıldı Mı Tekrar Gelecek Mi? Burcu Biricik Kırmızı Oda’dan ayrıldı mı? Kırmızı Oda’dan neden çıktı? Burcu Biricik’in yeni dizisi ne olacak? Kırmızı Oda dizisi 29 Ocak yeni bölümünde Boncuk’un son seansını izledik. Boncuk’un hastaneye yatırılmasını uygun bulan Doktor Hanım akşam Boncuk’un hastaneye yatırılması için beklemekteydi. Ancak Boncuk’tan gelen haber herkesi yıkacak.

burcu biricik kirmizi oda dizisinden ayrildi

Kırmızı Oda Boncuk Öldü mü?

Kırmızı oda dizisinde Boncuk karakteri ve hikayesi yüreklerimizi sızlatmıştı. Boncuk çocukluğundan beri şiddete maruz kalmış biriydi. Öncelikle babasının onlara yaşattıkları, annesinin yaşadıkları yüzünden bir daha konuşamaması ile çocukluğundan beri yalnız kalmış sevilmemiştir. Sonrasında evlenip mutlu olacağını düşünürken eşi Sadık’ın ondan sadece hizmetçi gibi yemek yapmasını beklemesi. Hollanda’da yalnız kalan kimseyle arkadaşlık kuramayan Boncuk hayalinde dedelerle ve Can’la arkadaş olmuştur.

Can hayalindeki ideal erkek olurken dedeler Boncuk’u Can’a verecek aracılardır onun için. Bu hayal dünyasında mutlu mutlu yaşarken İstanbul’a geldiklerinde bir gün gelinlikle dedelerin onu Can’a vermesini beklerken kocası Sadık onu görür ve Doktor Hanım’a götürür. Boncuk artık yeni bir sırdaş edinirken aynı zamanda hayallerinden onu uzaklaştıracak kişi ile görüşüyordur.

boncukun hikayesi aci sonla bitti

Doktor Hanım Boncuk ile ilk seansı sonrasında gerçek hayata dönmeyi sen isteyecek misin acaba demişti. Boncuk hayallerinde mutluydu gerçek hayat onu mutlu etmedi çünkü gerçek hayatta yalnız kimsesizdi. Bu yüzden iyileşmeye başlayıp hayallerin dedelerin ve Can’ın gittiğini anlayınca ilaçlarını içmeyi bırakır. Bu yüzden de son bölümde hayalleri tekrar karşısına çıkar.

Boncuk gelinliği giyip ablasının evinden çıkar. Dedeler onu yolda koşması için yönlendirir. Boncuk karşısında Can’ı görür ancak aslında kendine doğru hızla gelen bir kamyona doğru koşmaktadır. Boncuk kamyona çarpar ve yere yığılır.

kirmizi oda boncuk diziden cikti

Kırmızı Oda Burcu Biricik Ayrıldı Mı?

Burcu Biricik’in artık Kırmızı Oda’da ki macerası sona erdi. Boncuk’un hikayesi acı sonla bitti. Boncuk ilaçlarını almadı, ablası ve eniştesi Doktor Hanım’ı dinlemedi. Hastaneye yatırılmalı dedikleri halde dediği an yatırmadılar. Boncuk artık ilaçları almadığı hayalleri dedeleri Can’ı geri döndü. Ama Boncuk’un hayatına mal oldular. Boncuk yine yalnızdı ve yalnız öldü.

burcu biricik kirmizi odadan ayrildi

Burcu Biricik instagram hesabından paylaştığı resimle yeni projesinin müjdesini verdi aslında. Kırmızı Oda’dan ayrılan Burcu Biricik’i yakında yeni bir projede izleyebiliriz. Kırmızı Oda’daki Boncuk karakteri ile mükemmel bir oyunculuk sergileyen Burcu Biricik hakkında yorumlarınızı ve iyi temennilerinizi aşağıda ki yorum kısmından yazınız.

 

Etiketler