Kırmızı Oda Azra Kimdir? Sadi’nin Sevgilisi (Belde Yeke)

26.05.2021
497

Tv8’in ve ekranların en gözde dizilerinden bir tanesi olan Kırmızı Oda dizisi televizyon ekranlarını Cuma akşamları süslemeye devam ederken oyuncu kadrosuna da yeni isimler ekliyor. Kırmızı Oda dizisine bu kez dahil olan karakter uzun zamandır dizide olan Sadi karakterinin hayat hikayesini anlamamızda yardımcı  olacak bir karakterdir. Gelin hep beraber Azra karakterini daha detaylı inceleyelim.

Kırmızı Oda Azra Karakteri

Kırmızı Oda Azra Karakteri_1Sizlerin de bildiği üzere bir süredir Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakterini görmekteyiz. Azra karakteri de Sadi’nin hayatının en önemli yerindedir. Çocukluk aşkı olan Sadi ve Azra ikilisi izleyiciler tarafından beğenilmeye devam ederken, Azra karakteri nazlı, inatçı ve dediğim dedik bir insandır. Bu özellikleri Sadi’ye zorluk çıkarmamış tam aksine Sadi tam bu özelliklerine vurulmuştur.

Kırmızı Oda Azra Kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Azra karakterine hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Mükemmel oyunculuğunu gözler önüne serecek olan ve Kırmızı Oda dizisinde Azra karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Belde Yeke’dir. Oyunculuk sektörünün yeni isimlerinden bir tanesi olan güzel ve başarılı oyuncumuz Belde Yeke hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Belde Yeke Kimdir?

Belde Yeke KimdirOyunculuk sektörünün yeni ve genç isimlerinden bir tanesi olan Belde Yeke, 1999 yılında dünyaya gelmiştir. 1,70 boyunda ve 52 kilogram olan güzel oyuncumuz projelerini Filiz Çelik menajerlik ile birlikte yürütmektedir. İlk dizi oyunculuğu deneyimine Zalim İstanbul dizisi ile yaşamış olan Belde Yeke’nin Kırmızı Oda dizisi ikinci oyunculuk deneyimi olacaktır.

Belde Yeke’nin Yer Aldığı Diziler

2019 – Zalim İstanbul
2021 – Kırmızı Oda

Belde Yeke’nin Resmi Instagram Hesabı

Belde Yeke'nin Resmi Instagram Hesabı_1Belde Yeke, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Sosyal medyada ve oyunculuk sektöründe henüz çok yeni yeni tanınmaya başlayan kişilerden bir tanesi olan Belde Yeke’nin resmi instagram hesabında 1.223 tane takipçisi yer alırken 42 tane de gönderisi bulunmaktadır. Güzel oyuncumuz yer aldığı projeleri resmi instagram hesabından sevenleri ile paylaşmaktadır. Belde Yeke’nin resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @beldeyeke

Belde Yeke’nin Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Güzel oyuncumuz Belde Yeke’nin sevgilisinin olup olmadığı da oldukça merak edilmiştir. Güzel oyuncumuz resmi instagram hesabından sevgilisiyle fotoğraf paylaşmıştır. Belde Yeke bir süredir meslektaşı olan Taha Ünal ile birliktelik yaşamaktadır.Belde Yeke'nin Sevgilisi Var Mı Sevgilisi Kim_1

Kırmızı Oda Azra Karakterinin Kıyafetleri

Kırmızı Oda dizisindeki Azra karakteri kıyafetleri ile de oldukça dikkat çekmektedir. Kırmızı Oda dizisinde Azra karakterini bu Cuma’dan itibaren görmeye başlayacağız. Azra karakterini Kırmızı Oda dizisinde gördüğümüzde Azra karakterinin kıyafetlerinden merak edilen parçaları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerin beğenisine sunacağız. Kırmızı Oda dizisi Azra karakterinin kıyafetleri için bizi takipte kalabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Kırmızı Oda dizisindeki Azra karakterinden ve Azra karakterine hayat verecek olan oyuncumuzdan bahsettik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi büyük bir heyecanla beklemekteyiz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?