Kırmızı Oda Ayşe Kimdir? (Meriç Aral)

03.09.2020
727

Bu konumuzda Kırmızı Oda Ayşe Kimdir? Ayşe karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı nedir?, dizideki rol özellikleri nelerdir? kaç yaşındadır? hangi okullardan mezun olmuştur? daha önce yer aldığı diziler nelerdir? sosyal medya hesabı ve sevgilisi var mı? gibi merak edilen sorularınıza hep birlikte yanıt bulacağız. Kırmızı Oda dizisi Ayşe karakteri hakkında merak edilen her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşacağız.

Kirmizi Oda AyseKırmızı Oda Ayşe Kimdir?

Önümüzdeki günlerde TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Kırmızı Oda ismili dizinin ana karakterleri belli oldu. Bu karakterlerden bir tanesi de Doktor Ayşe‘dir. Dizide Binnur Kaya, Tülin Özen, Ecem Uzun, Halit Özgür Sarı gibi daha pek çok önemli isim yer alacaktır.

Kırmızı Oda Doktor Ayşe karakterine hayat veren oyuncu Meriç Aral kimdir? sorusuna cevap verelim. Meriç Aral Kırmızı oda dizisinde Ayşe karakteri olarak ön plana çıkacak. Merak edenler için detayları haberimizde sunalım:

Meric Aral Yeni ProjeMeriç Aral Kimdir?

Meriç Aral 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Avukat bir ailede yetişmiş olmasından ötürü kendisi de hukuk fakültesi mezunudur. Fakat üniversite yıllarından sonra meslek seçimini oyunculuk tarafından seçmiştir. Bilgi Üniversitesi Hukuk Bölümü bitirmesinin ardından film asistanlığı yapmıştır.  Ekranlarınıza ilk olarak Sultan dizisi ile çıkan Meriç Aral asıl çıkışını ise Medcezir dizisiyle yaptı. Medcezir dizisi sayesinde bir çok kişinin hafızasında yer etti.

Meric Aral Yeni DizisiMeriç Aral’ın Yer Aldığı Dizi ve Filmler

2020 – Kırmızı Oda (Doktor Ayşe)
2020 – Biz Böyleyiz (Beril)
2019 – Söz (Eylem)
2018 – Yanımda Kal (Zeynep)
2017 – Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü (Filiz)
2016 – Yüksek Sosyete (Ece)
2015 – Hesapta Aşk (Ezgi)
2014 – Unutursam Fısılda
2014 – Muska (Melis)
2013 – Medcezir (Hale)
2012 – Sultan (Diyar)Kirmizi Oda Doktor Ayse

Kırmızı Oda Doktor Ayşe’nin Kıyafetleri Elbiseleri

Kırmızı Oda dizisinde Ayşe karakteri olarak karşımıza çıkacak olan Meriç Aral hem güzelliği hemde dizideki giymiş olduğu elbise markaları ile göz dolduruyor. Kırmızı Oda Ayşe karakterinin giydiği kıyafetler dışında çanta, ayakkabı ve takıları da sayfamızda bulabilirsiniz. Merak ettiklerinizi aşağıya yazarak bizden talep edebilirsiniz.

Meric Aral SevgilisiMeriç Aral’ın Sevgilisi Var Mı?

Geçtiğimiz kış, Birkan Sokullu, Burak Yamantürk, Meriç Aral ve Serkan Keskin’in Asmalımescit’te bulunan bir mekanda doğum günü partisi için bir araya geldiği söylenmişti. Parti çıkışında Serkan Keskin ve Meriç Aral el ele magazin kameralarına yakalandılar. Genç çiftimizin kısa zamanda evlilik haberini bekliyoruz.

Kirmizi Oda Meric AralMeriç Aral Resmi Sosyal Medya Hesabı Var Mı?

Güzel oyuncumuzun resmi sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Meriç Aral’ın resmi instagram sayfasında yaklaşık 491 gönderisi ve 1,3 milyon takipçisi bulunmaktadır. Gün geçtikçe oyuncumuz daha da çok tanınmakta ve takipçi sayıları hızla artış göstermektedir.

Kırmızı Oda Ayşe Kimdir? konusu hakkında yazacaklarımız bu kadar. Kırmızı Oda dizisi oyuncu kadrosu konusu kanalı hakkında merak edilenleri bu konumuzdan inceleyebilirsiniz. Kırmızı Oda Ayşe hakkında yorum ve görüşleriniz varsa aşağıdaki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.