Kırmızı Oda Ayşe Hoca Diziden Çıktı Ayrıldı mı, Geri Döner mi? (Meriç Aral)

Kırmızı oda dizisinde Ayşe Hoca karakterini canlandıran Meriç Aral diziden çıktımı ayrıldı mı geri dönecek mi gibi sorular çok merak ediliyor. Doktor Ayşe’ye klinikte Doktor Deniz ile aşk aşk yaşamaktaydı. Ancak Dr. Deniz ayrıldıktan sonra psikolog Piraye ile ilişkisini geliştirmiş ve aşk yaşamaya başlamıştır. Dr Ayşe ise bu duruma çok üzülmüş ve klinikten 29 Ocak tarihinde yayınlanan kırmızı oda dizisi yeni 22. bölümde ayrılmıştır.

Kırmızı oda dizisi Ayşe Hoca diziden neden çıktı?

Kırmızı Oda Ayşe Hoca Diziden Çıktı Ayrıldı mıAslında kırmızı oda dizisinde Ayşe Hoca karakterini canlandıran Meriç Aral’ın diziden ayrılma sebebi kesinlikle dizide yaşamış oldu aşk üçgeni değil. Meriç Aral yeni bir dizi ile anlaşma yapıp o dizide başrol oynayacağı için kırmızı oda dizisindeki önüne veda etmek zorunda kaldı. Kırmızı oda dizisinde 22. bölümde Ayşe Hoca eşyalarını toplayarak klinikte diğer arkadaşları ile vedalaştı. Herkes kırmızı oda dizisindeki Ayşe’nin dizide yaşanan Deniz ve Piraye aşkından kaynaklandığını düşünse de Ayşe hanım’ın gerçek ayrılış sebebi farklı bir dizide alacağı roldür. Kırmızı Oda Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kırmızı odanın Ayşe hocası Meriç Aral hangi dizi ile anlaştı?

Kırmızı Oda Ayşe Hoca geri dönecek mi gelecek miKırmızı oda dizisindeki Doktor Ayşe karakteri ile oldukça başarılı bir oyunculuk sergileyen Meriç Aral 22. bölümde 29 Ocak 2021 tarihinde kırmızı oda dizisinden ayrıldı. Kırmızı oda dizisinden ayrılan Meriç Aral Netflix platformunda yayınlanan bir denizaltı hikayesi dizisinde rol alacak. Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci gibi başarılı oyuncuların yer alacağı ve oldukça büyük bir ses getirmesi planlanan bir denizaltı hikayesi’nde önemli bir rolde oynayacak olan Meriç Aral’a başarılar diliyoruz.

Kırmızı Oda Ayşe Hoca Geri Döner mi? (Meriç Aral)

Kırmızı Oda Ayşe Hoca Diziden Çıktı Ayrıldı mı, Geri Döner mi? (Meriç Aral) hakkında sorulara bir bir yanıt verelim. Kırmızı Odada doktor Ayşe Bir Denizaltı Hikayesi isimli dizi ile anlaştığı için Kırmızı Oda dizisinden ayrıldı. Kırmızı Oda Ayşe hoca karakterini oynayan Meriç Aral yeniden diziye dönmeyecek. Tekrar gelir mi diye merak edenlere gelmez diyoruz.

Sizce Kırmızı Oda Ayşe hoca rolündeki Meriç Aral diziden çıkmakla iyi etti mi ? Geri Kırmızı Odaya dönmesini ister misiniz? Kırmızı Oda Dizisine Yeni Gelen Oyuncular konumuzdan diziden ayrılmış çıkmış yada yeni gelmiş tüm oyuncuları görebilirsiniz.

Etiketler