Kırmızı Kamyon Yavuz Karakteri Kimdir? Gerçek Adı (Fatih Al)

Bu konumuzda yakında Show Tv ekranlarında izleyicilerle buluşmayı planlayan Kırmızı Kamyon dizisine yeni katılan oyuncumuz Fatih Al’ı ve dizide hayat vereceği Yavuz karakterini yakından tanıtacağız. 10. Ev imzalı dizi daha başlamadan bile oyuncu kadrosu sayesinde büyük ses getirmiştir. Şüphesiz yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olacak olan Kırmızı Kamyon dizine başarılı oyuncu Fatih Al da dahil olmuştur. Bizde sizler için diziye yeni katılan başarılı oyuncu Fatih Al’ı ve dizide hayat vereceği Yavuz karakterini yakından tanıtacağız.

Kırmızı Kamyon Dizisi Yavuz Karakteri Kimdir?

Yavuz; bencil, vicdansız ve acımasız biridir. Masum insanların hayatlarını mahveden Yavuz, kendinden başka kimseyi düşünmez, kendi çıkarları için her şeyi göze alır ve kendisi için yapmayacağı bir şey yoktur.Fatih Al Kırmızı Kamyon dizisinde Yavuz rolünde

Kırmızı Kamyon Dizisi Yavuz Kimdir?

Merakla beklenen dizide Yavuz karakterine başarılı oyuncumuz Fatih Al hayat verecektir. Diziyi heyacanla bekleyenler tarafından Yavuz karakteri kadar bu karaktere hayat veren başarılı oyuncu Fatih Al da merak edilmiştir. Bizde sizler için başarılı oyuncu Fatih Al’ı yakından tanıtacağız ve Fatih Al kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Fatih Al Kimdir?

44 yaşındaki oyuncumuz 12 Eylül 1976 tarihinde Ankara da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi’nde tiyatro bölümünden mezun olan Fatih Al, şehir tiyatrolarında çalışmaya başlamıştır. Daha sonra film ve dizilerde rol almaya başlayan oyuncumuzun ilk profosyonel dizisi ise Sihirli Annem’dir. 2003 yılında kamera karşısına geçtiği dizi sayesinde tanınan oyuncumuz, dizide hayat verdiği Ali karakteri sayesinde büyük beğeni toplamıştır. Daha önce birçok başarılı projede yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2020 yılında Netflix’in en çok izlenen Türk dizisi, Atiye ile geçmiştir. Oyuncumuz bu sezon ise Kırmızı Kamyon dizisiyle bizlerin karışısında olacaktır.

Fatih Al Rol Aldığı Diziler

Sihirli Annem – 2003/2006, Ali
Rüzgarlı Bahçe – 2005, İbrahim
Muhteşem Yüzyıl – 2011, Matrakçı Nasuh
Not Defteri – 2014, Mahir Soysal
Karadayı – 2014, Sosyete Yusuf
Kanatsız Kuşlar – 2017, Muzaffer
Atiye – 2019, Nazım Kurtiz
Atiye2 – 2020, Nazım Kurtiz

Fatih Al Resmi İnstagram Hesabı

Bugüne kadar birçok başarılı projeyle karşımıza çıkan başarılı oyuncumuz instagramda da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz instagramda 115 gönderisi ve yaklaşık olarak 17 bin takipçisi vardır. Fatih Al’ın resmi instagram hesabı: @deligemisi Kirmizi Kamyon Yavuz Karakteri Kimdir

Fatih Al Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Bu sezon Kırmızı Kamyon dizisiyle bizlerin karışısında olacak olan başarılı oyuncu Fatih Al, henüz evli değildir. Oyuncumuz özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih etmektedir. Bundan dolayı başarılı oyuncumuzun hayatında bilinen biri yoktur.

Fatih Al Kıyafetleri

Yakında Show Tv de ekranlara gelmeye hazırlanan dizide bizde sizler için başarılı oyuncumuz Fatih Al’ın giydiği, pantolon, gömlek, ceket, kazak, kaban, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri ve kullandığı tesbih, gözlük, saat, kıravat gibi tüm aksesuarları ilerleyen günlerde marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere Show Tv de ekranlara gelecek olan Kırmızı Kamyon dizisinin oyuncularından Fatih Al’ı ve dizide hayat vereceği Yavuz karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler