Kırmızı Kamyon İskender Kimdir? (Yaşar Aydınlıoğlu)

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yayınlanmış olan Kırmızı Kamyon dizisi Show TV’de izleyicileriyle buluşmaya gün sayıyor. Etkileyici hayat hikayeleri ve etkileyici oyuncuları ile herkesi kendine hayran bıraktıracak olan Kırmızı Kamyon dizisinde öne çıkan karakterlerden bir tanesi de İskender karakteri oldu. Biz de bu konumuzda dizi severler adına Kırmızı Kamyon dizisinde yer alan İskender karakterinden ve ona hayat veren oyuncumuzdan detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.Kırmızı Kamyon İskender Karakteri

Kırmızı Kamyon İskender Karakteri

İtfaiyecileri ve onların yaşam hikayelerini anlatan Kırmızı Kamyon dizisinde öne çıkan ve en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de İskender karakteri oldu. Ancak İskender karakterinin karakteristik özellikleri hakkında resmi isterler tarafından net bir açıklama gelmedi. Kırmızı Kamyon dizisindeki İskender karakteri hakkında detaylı bilgiye ulaştığımız zaman güncel olarak yine sizlerle paylaşacağız.

Kırmızı Kamyon İskender Kimdir?

Kırmızı Kamyon dizisinde İskender karakterine hayat verecek olan başarılı oyuncumuz Yaşar Aydınlıoğlu’dur. Yaşar Aydınlıoğlu’nu merak edip araştırmak isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz adına haberimizin devamında Yaşar Aydınlıoğlu’nun hayatından, bilgilerinden, dizilerinden, sosyal medya hesabından, eşinden ve kıyafetlerinden sizlere bahsedeceğiz. Gelin hep birlikte Yaşar Aydınlıoğlu’nu hep birlikte daha yakından tanıyalım.

Yaşar Aydınlıoğlu Kimdir?

Yaşar Aydınlıoğlu KimdirYaşar Aydınlıoğlu, 25 Kasım 1981 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Gazi Çiftliği Lisesinden mezun olmasının ardından Anadolu Üniversitesi’nde ve Başkent İletişim bilimleri Akademisi’nde üniversite eğitimini tamamlamıştır. Bir süre belediye halk tiyatrosunda oyunculuk yapmış ardından da kamera önü oyunculuk sektörüne adım atmıştır. Bu güne denk pek çok dizi ve filmde yer almıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2004 yılında yer almış olduğu Perçem dizisindeki Mahir karakteri ile yaşamıştır.

Yaşar Aydınlıoğlu’nun Yer Aldığı Diziler

2004 – Perçem (Mahir)
2006 – Arka Sokaklar (Erkan)
2006 – Hayatım Sana Feda (Fikret)
2010 – Kurtlar Vadisi Pusu (Başsavcı)
2010 – Adanalı
2010 – Akasya Durağı (Fazıl)
2010 – Aşk Bir Hayal (Ekipler Amiri Ahmet)
2009 – Ezel (İskender Bey)
2011 – Muhteşem Yüzyıl (Turgut Reis)
2011 – Yalan Dünya (İlbey)
2013 – Galip Derviş
2014 – Kızıl Elma (İgor)
2014 – Vahyin İzinde (As bin Vail)
2015 – Filinta “Bin Yılın Şafağında” (Redif Paşa)
2018 – Sen Anlat Karadeniz (Yegor)
2019 – Nöbet (Ahmet Refik Paşa )
2019 – Kuruluş Osman
2021 – Kırmızı Kamyon (İskender)

Yaşar Aydınlıoğlu Resmi İnstagram Hesabı

Yaşar Aydınlıoğlu sevenlerinin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de instagram hesabı oldu. Yaşar Aydınlıoğlu’nun resmi instagram hesabında 329 gönderisi bulunurken 11,1 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. Başarılı oyuncumuz Yaşar Aydınlıoğlu’nun resmi instagram hesabını daha yakından incelemek isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz @yaydinlioglu kullanıcı isimli hesaba göz atabilirler.Yaşar Aydınlıoğlu Resmi İnstagram Hesabı

Yaşar Aydınlıoğlu Evli Mi? Sevgilisi Var Mı?

Yaşar Aydınlıoğlu’nun evli ya da sevgilisinin olup olmadığına dair birtakım araştırmalar yaptık. Ancak Yaşar Aydınlıoğlu’nun bir eşi ya da sevgilisi olduğuna dair bilgi bulamadık. Oyuncumuzun sosyal medya hesaplarında eşi ya da sevgilisi olduğuna dair bir paylaşım bulunmamaktadır.

Kırmızı Kamyon İskender Karakterinin Kıyafetleri

Kırmızı Kamyon dizisi oyuncularının kıyafetleri ile insanlarda merak uyandırmaya devam ediyor. Kırmızı Kamyon dizisinde kıyafetleri ile merak konusu olan karakterlerden bir tanesi de İskender karakteri oldu. Kırmızı Kamyon dizisi Show TV’de olan yayın hayatına başladığı zaman İskender karakterinin de kullanmış olduğu kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sizlerde Kırmızı Kamyon dizisinde yer alan İskender karakterinin kıyafetlerinden merak ettiklerinizi sahne bilgisi ile birlikte aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Bu konumuzda sizlere Kırmızı Kamyon dizisinde yer alan İskender karakterinden ve ona hayat veren oyuncumuz Yaşar Aydınlıoğlu’ndan bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki yorum, görüş, düşünce ve fikirlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Ayrıca Kırmızı Kamyon dizisinde yer alan oyuncularımızı Kırmızı Kamyon Dizisi Oyuncu kadrosu başlıklı konumuzda bulabilirsiniz.

Yorum yaz

Lütfen Türkçemize yakışır bir dil ile yorum yazalım.