Kırmızı Kamyon Gülümser Kimdir? Bülent Çolak

05.02.2021
58

Yakında Show Tv de ekranlara gelecek olan dizinin yapımını 10. Ev üstlenmiştir. Oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başlayan dizi daha yayınlanmadan bile oyuncu kadrosu sayesinde büyük ses getirmiştir. Şüphesiz yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olacak olan Kırmızı Kamyon dizisine başarılı oyuncu Bülent Çolak katılmıştır. Bizde sizler için oyuncumuz Bülent Çolak’ı ve dizide hayat vereceği Gülümser karakterini yakından tanıtacağız.

Kırmızı Kamyon Gülümser Karakteri Kimdir?

Ülkemizde ki ilk itfaiye dizisi olacağından dolayı büyük ses getiren ve merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosuna yeni katılan Gülümser karakteri hakkında henüz bir bilgi yoktur. Bizler resmi sitelerden herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Son Bilgiler: Kırmızı Kamyon dizisinde yer alan Gülümser karakteri ekipte yer alan bir itfaiyecidir. Gülümser’in dizide bir itfaiyeci olarak karşımıza çıkacağı kesinleşmiştir ancak Gülümser’in nasıl biri olduğu henüz belli olmamıştır.

Kırmızı Kamyon Gülümser Kimdir

Kırmızı Kamyon Gülümser Kimdir?

Show Tv’nin iddialı dizilerinden biri olan Kırmızı Kamyon dizisinde Gülümser karakterine başarılı oyuncumuz Bülent Çolak hayat verecektir. Bizde sizler için Bülent Çolak’ı daha yakından tanıtacağız ve Bülent Çolak kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Bülent Çolak Kimdir?

43 yaşında ki oyuncumuz 20 Eylül 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatroyla yakından ilgilenen oyuncumuz birçok tiyatro oyununda yer almakla beraber oldukça başarılı dizi ve filmlerde de yer almıştır. Kamera karşısına ilk defa 1998 yılında yayınlanan Hoşçakal Yarın projesiyle geçen oyuncumuz kariyerinde ki asıl çıkışı 2009-2011 yıllarında kadrosunda yer aldığı Geniş Aile dizisi sayesinde yaşamıştır. Dizide hayat verdiği Ulvi karakteriyle adını herkese duyurmayı başaran Bülent Çolak, en son 2020 yılında Tutunamayanlar dizisine konuk olan oyuncumuz, bu sezon Kırmızı Kamyon dizisiyle bizlerin karşısında olacaktır.

Bülent Çolak Yer Aldığı Diziler

2004 Uy Başuma Gelenler – Damat adayı
2004 Büyük Buluşma – Selçuk
2005-2006 Hırsız Polis
2006 Fırtına
2007 Hatırla Sevgili
2009-2011 Geniş Aile – Ulvi
2012 Türk’ün Uzayla İmtihanı – Bilim Adamı Acar Dimdik
2012 İnsanlar Alemi
2013 Osmanlı Tokatı – Dilaver
2015 Mutlu Ol Yeter
2016 Aile İşi – Cemali
2017-2018 Hayati ve Diğerleri – Vedat Durdurulmuş
2020 Tutunamayanlar – Konuk oyuncu

Bülent Çolak Resmi İnstagram Hesabı

Bülent Çolak Kırmızı Kamyon dizisinde Gülümser rolündeBu sezon Kırmızı Kamyon dizisiyle bizlerin karşısında olacak olan başarılı oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagramda 624 gönderisi 18 bin takipçisi vardır. Bülent Çolak’ın resmi instagram hesabı: @bulentcolakk

Bülent Çolak Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Bülent Çolak, Sefa Öztürk Çolak ile evlidir. Mutlu bir evlilikleri olan çiftimizin orta okula giden Okyanus isminde birde oğlu vardır.

Bülent Çolak Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz bugüne kadar birçok projede yer almıştır. Ekranların sevilen yüzlerinden olan Bülent Çolak bu sezon Kırmızı Kamyon dizisiyle bizlerin karşısında olacaktır. Bizde sizlerin için oyuncumuzun Kırmızı Kamyon dizisinde ve özel hayatında giydiği pantolon, ceket, gömlek, kazak, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere merakla beklenen dizilerden biri olan Kırmızı Kamyon dizisinin oyuncu kadrosuna yeni katılan Bülent Çolak’ı ve dizide hayat vereceği Gülümser karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiklerinizi aşağıda yer alan yorum kısmında bizlere iletebilirsiniz. Kırmızı Kamyon Gülümser Kimdir? Bülent Çolak konusu hakkında yazacaklarımız bu kadar. Kırmızı Kamyon Dizisi Oyuncu kadrosu konumuza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Yetersiz Ulvi:))
    Ennn yetenekli komedi oyuncuları arasında ön sıralardadır zannımca.
    Geniş Aile dizisindeki Ulviyi o kadar doğal, o kadar başarılı oynamıştır ki hâlâ izler en çok ona gülerim.
    Komediyi bu kadar kasmadan sıkmadan tereyağdan kıl çeker gibi oynayan birinin neden daha çok film veya dizide oynatılmadigini anlamıyorum