Kırmızı Kamyon Dizisi Yonca Kimdir? Gerçek Adı Önceki Dizileri (Nilay Deniz)

Kırmızı Kamyon dizisi seyirciler ile buluşmaya gün sayarken dizi hem konusu hem de oyuncuları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Dizide en çok merak uyandıran karakterlerden bir tanesi de Yonca karakteri oldu. Dizi severler Kırmızı Kamyon dizisinde yer alacak olan Yonca karakterini büyük bir merak ve heyecanla araştırmaya başladı. Biz de sizlerle Kırmızı Kamyon dizisinde yer alan Yonca karakteri ve ona hayat veren Nilay Deniz hakkında detaylı bilgileri paylaşacağız.Kirmizi Kamyon Dizisi Yonca Karakteri

Kırmızı Kamyon Dizisi Yonca Karakteri

Kırmızı Kamyon dizisinde baş karakterlerden bir tanesi Yonca karakteri oldu. Dizinin başrolünde yer alacak olan Yonca karakteri izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Ancak Yonca karakterinin özellikleri hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Resmi sitelerden Yonca karakteri hakkında bilgiler geldiği zaman sizlerle güncel olarak paylaşmaya devam edeceğiz. Kırmızı Kamyon dizisi Yonca karakteri için bizleri takipte kalabilirsiniz. Güncel Bilgi: Adli psikolog olan Yonca karakteri Cem ve Yonca’nın evindeki durum için görevlendirilir. Ömrüm’ün kiminle yaşaması gerektiğini araştıran psikolog Yonca Hanım’ın hayatı birden hiç beklenmediği bir hale gelir.

Kırmızı Kamyon Dizisi Yonca Kimdir?

Dizide Yonca karakterine hayat verecek olan güzel oyuncumuz Nilay Deniz‘dir. Sevilen bir oyuncu olan Nilay Deniz’in de hayatı oldukça merak edildi. Bizde sizler için konumuzun ilerleyen kısmında Nilay Deniz’in hayatından, bilgilerinden, daha önceki dizilerinden, resmi sosyal medya hesabından ve eşinden bahsedeceğiz. Gelin hep beraber Nilay Deniz’i daha yakından tanıyalım.Nilay Deniz Kimdir

Nilay Deniz Kimdir?

Güzel ve başarılı oyuncumuz Nilay Deniz, 3 Mayıs 1993 yılında Aydın’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğun yanı sıra modellik ve mankenlikle de yakından ilgilenmektedir. Oyunculuk eğitimi almasının ardından ilk dizi oyunculuk deneyimini Behzat Ç dizisinde Rüya karakteri ile yaşanmıştır. En son ise Çatı Katı Aşk dizisinde Yasemin Çetin karakteri ile televizyon ekranlarında bizlerle buluşan Deniz, 42. Pantene Altın Kelebek ödülünü de kazanmıştır.

Nilay Deniz Önceki Dizileri Nelerdir?

2010 – Behzat Ç.
2011 – Mor Menekşeler (Cevriye)
2011 – Hayata Beş Kala (Selma)
2013 – Güneşi Beklerken (Begüm)
2013 – 20 Dakika
2014 – Ah Neriman (Zeynep)
2015 – Aşk Yeniden (Selin)
2017 – Dayan Yüreğim (Seray)
2017 – Ateşböceği (Nazlı)
2017 – Kalk Gidelim (Nehir)
2020 – Çatı Katı Aşk
2020 – Kırmızı Kamyon (Yonca)

Nilay Deniz Resmi İnstagram Hesabı

Nilay Deniz güzelliği ve oyunculuğu ile sosyal medyada da oldukça dikkat çekmektedir. Resmi instagram hesabını aktif bir kullanıcı olan Nilay Deniz’in yaklaşık 157 gönderisi ve 1,1 milyonu aşkın da takipçisi yer almaktadır. Sevenleri ile sık sık paylaşım yapan Nilay Deniz’in resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @aydeniznilNilay Deniz Evli Mi Eşi Kim

Nilay Deniz Evli Mi? Eşi Kim?

Nilay Deniz 2017 yılında görüntü yönetmeni olan Erçin Karabulut ile evlenmiştir. Ancak anlaşamayan çiftimiz geçtiğimiz aylarda sosyal medyada birlikte paylaştıkları fotoğrafları silerek evlerini ayırma kararı almışlardır. Boşanma aşamasında olan Nilay Deniz için bekar diyebiliriz. Şuanda bilinen bir sevgilisi ise bulunmamaktadır.

Kırmızı Kamyon Dizisi Yonca Kıyafetleri

Kırmızı Kamyon Dizisi Yonca KıyafetleriKırmızı Kamyon dizisinde kıyafetleri ile göz dolduran karakterlerden bir tanesi de Yonca karakteri olacak dizide Yonca karakterinin kullanmış olduğu kıyafetler, elbiseler ve aksesuarlar dizi severler tarafından oldukça merak edildi. Bizde Kırmızı Kamyon dizisi başladığı zaman Yonca karakterinin kıyafetlerini, elbiselerini ve aksesuarlarını marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle güncel olarak paylaşmaya çalışacağız.

Kırmızı Kamyon dizisinde yer alacak olan Yonca karakterinden sizlere bahsetmek istedik. Sizlerin konu ve Yonca karakteri hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Ayrıca Kırmızı Kamyon dizisinde yer alan oyuncuları merak eden okurlarımız ve izleyicilerimiz  Kırmızı Kamyon Oyuncu Kadrosu Kanalı bu konumuza da göz atabilirler.

Etiketler