Kırmızı Kamyon Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Kırmızı Kamyon Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kırmızı Kamyon dizisi tekrarları hangi yayınlanacak? Kırmızı Kamyon dizisinin son bölüm tekrarı hangi gün saat kaçta yayınlanacak? Kırmızı Kamyon dizisi yayın akışına dair tüm bilgileri konumuza ekleyerek sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Kırmızı Kamyon dizisi yayın akışı güncel olarak konumuza eklenecektir.

Not: Kırmızı Kamyon Dizisi 7 Nisan çarşamba günü yeni bölüm yayınlamayacak, dizinin Tekrarı ekrana gelecek. Akıllara hemen Kırmızı Kamyon Dizisi Yeni bölüm neden yok, 7 Nisan çarşamba Kırmızı kamyon dizisi bitti mi erken final mi yaptı soruları gelecek. Diziyle ilgili alınmış şok karar için Tıklayın >> Kırmızı Kamyon Dizisi Yayından Kaldırıldı

Kirmizi Kamyon dizisi tekrarlari ne zaman

Kırmızı Kamyon Dizisi Tekrarı Ne Zaman Yayınlanacak?

Kırmızı Kamyon dizisi itfaiyecilerin hayatlarını konu edinecek. Kırmızı Kamyon dizisi yönetmenliğini Osman Kaya üstlenirken senaryosunu Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya yazıyor. Senaryo süpervizörlüğünü ise Sema Ergenekon yapıyor. Kırmızı Kamyon dizisi oyuncu kadrosunda Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Süreyya Kilimci ve Tuğçe Karabayır yer alıyor.  Böyle başarılı oyuncuların yer aldığı Kırmızı Kamyon dizisi tekrar yayın akışı konumuza eklenmekte ve güncellenmektedir.

Kırmızı Kamyon Dizisi Tekrar Yayın Akışı Tarihleri;
Kırmızı Kamyon dizisi bölüm tekrarı 31 Mart çarşamba saat: 22.20
Kırmızı Kamyon dizi tekrarı 1 Nisan perşembe günü saat: 00.15
Kırmızı Kamyon tekrarı 2 Nisan Cuma günü saat: 00.20 de
Kırmızı Kamyon 3 Nisan cumartesi günü saat: 10.30
Kırmızı Kamyon 4 Nisan Pazar günü saat: 15.30
Kırmızı Kamyon 7 Nisan çarşamba günü saat: 20.00 TEKRAR. (YENİ BÖLÜM OLMAYACAK)

Kirmizi Kamyon dizisi tekrarlari yayin akisi

Kırmızı Kamyon Dizisi Tekrar Bölümü Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanır?

Kırmızı Kamyon dizisi tekrarları hangi gün ve saatte yayınlanacak? Kırmızı Kamyon dizisi yeni bölümün ardından tekrar bölümü yayınlanır. Sonrasında ise hafta boyunca Kırmızı Kamyon dizisinin tekrar bölümü yayınlanabilir. Çünkü yeni başlayan dizilerin tanıtımını yapmak için hafta boyunca tekrarı yayınlanır.

Kırmızı Kamyon dizisi ilk bölüm tekrarı yeni bölümün hemen ardından yayınlanır. Çarşamba yeni bölümün bitmesi ile saat 22.20 civarında tekrarı yayınlanacaktır. Kırmızı Kamyon dizisinin son bölüm tekrarı perşembe günü de gece saatlerinde yayınlanır. Sonrasınca cuma günü de yeni bölüm yayınlanan dizilerin ardından tekrarına yer verilir. Hafta sonu ise gündüz saatlerinde programlar olmadığı için yeni dizilerin tekrarlarına yer verilir. Kırmızı Kamyon dizisi tekrar bölümleri hafta boyunca bir kaç kez yayınlanır. Yeni dizi tanıtımları olması ve seyircinin izleyebilmesi adına çokça yayınlanacaktır.

Kirmizi Kamyon dizisi son bolum tekraro

Kırmızı Kamyon Dizisini Nasıl Buldunuz? Yorumlarınız

Kırmızı Kamyon dizisi oyuncu kadrosu birbirinden başarılı isimlerden oluşurken konusu da herkesi etkileyecek. Uğur’un talihsiz bir yangında eşini kaybetmesi yetmezmiş gibi kızını da kaybetme tehlikesi yaşamaktadır. Uğur kızının velayetini alabilmek için adli psikolog olan Yonca’yı iyi bir baba olduğuna ikna etmek zorundadır. Uğur bu zorluklarla mücadele etmenin yanı sıra iş yerinde de Cem ile mücadele etmektedir. Cem ile Uğur arasında sürekli soğuk hava esmektedir.

Kırmızı Kamyon dizisi konusunu, oyuncu kadrosunu ve tekrarlarını sizlerle paylaştık. Kırmızı Kamyon dizisi hangi gün saat kaçta yayınlanacak bilgileri konumuzdadır. Her hafta yayın akışına bakılarak Kırmızı Kamyon dizisi tekrar bölümleri gün ve saati konumuza eklenecektir. Kırmızı Kamyon dizisini siz nasıl buldunuz? Kırmızı Kamyon dizisinin tekrarını mı yoksa yeni bölümünü mü izliyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler