Kırmızı Kamyon dizisi Reytingleri Nasıl? İzlendi mi Tutuldu mu?

Çok yakında Show TV‘de seyirci ile buluşacak olan Kırmızı Kamyon dizisinin çekimlerine hızlı bir şekilde başlandı. Seyircilerle buluşmasına günler kalan Kırmızı Kamyon dizisinin reytingleri merak edildi. Kırmızı Kamyon dizisinin reytingleri nasıl? izlenir mi? tutulur mu? ve reyting sonucunda kaçıncı sırada yer alıyor? gibi bilgileri sizlerle paylaşacağız. Hikâyeleriyle izleyicileri etkilemesi beklenen Kırmızı Kamyon dizisinin başarısı ve reyting sonuçlarını hakkındaki bilgileri ve düşüncelerimizi sizlerle paylaşacağız.Kırmızı Kamyon İzlendi Mi

Kırmızı Kamyon dizisi Reytingleri Nasıl?

Kahraman itfaiyecilerin gerçek hayatlarından alıntılar yapılan Kırmızı Kamyon dizisinin yapımcılığını Tolga Değirmenci üstlenirken, yönetmen koltuğunda da Osman Kaya yer almaktadır. Senaryosunu Meriç Demiray ve Ezgi Özcan’ın kaleme aldığı Kırmızı Kamyon dizisinin izleyiciler tarafından sevilmesi bekleniyor. Hangi gün yayınlanacağı henüz kesinleşmemiş olan Kırmızı Kamyon dizisi bakalım rakiplerini eleyip reyting sıralamasında ilk ona girebilecek mi?

Kırmızı Kamyon dizisi 1. bölüm reyting sonuçları 31 Mart Çarşamba

31 Mart TOTAL Reytingler
1. Kuruluş Osman 12.31
2. Sadakatsiz 10.32
3. Esra Erol’da
4. Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber
5. Müge Anlı İle Tatlı Sert
6. Kuruluş Osman Özet
7. Sadakatsiz Özet
8. ATV Ana Haber
9. Doğduğun Ev Kaderindir 5.09
10. Benim Adım Melek 4.27
12. Masumiyet 4.06
15. Kırmızı Kamyon 3.35
16. Emanet 3.27
AB
1. Sadakatsiz 10.67
2. Kuruluş Osman 9.34
3. Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber
4. Sadakatsiz Özet
5. Doğduğun Ev Kaderindir 5.49
6. Esra Erol’da
7. Masumiyet 4.99
8. Kuruluş Osman Özet
9. Müge Anlı İle Tatlı Sert
10. Kanal D Hava Durumu
12. Benim Adım Melek 3.38
19. Kırmızı Kamyon 2.18
28. Emanet 1.68
ABC1
1. Kuruluş Osman 12.36
2. Sadakatsiz 11.03
3. Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber
4. Esra Erol’da
5. Sadakatsiz Özet
6. Doğduğun Ev Kaderindir 5.95
7. Kuruluş Osman Özet
8. Müge Anlı İle Tatlı Sert
9. Masumiyet 5.14
10. ATV Ana Haber
12. Benim Adım Melek 3.74
17. Kırmızı Kamyon 2.72
25. Emanet 2.11

Kırmızı Kamyon İzlendi Mi?

Kırmızı Kamyon Dizisi Tutuldu Muİtfaiyecilerin hayat hikayelerini, iyi ve kötü anılarını, dostluklarını ve vermiş olduğu mücadeleleri konu edilen Kırmızı Kamyon dizisi Show TV‘de seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Aksiyon ve dram türünde bir dizi olan Kırmızı Kamyonu dizisi itfaiyecilerin hem meslekleri boyunca başlarına gelen şeyleri hem de özel hayatlarını anlatmaktadır. Dizinin diğer dizilerden farklı bir konu ile alakalı olması seyircilerin dikkatine çekebileceğini göstermektedir.

Kırmızı Kamyon Dizisi Tutuldu Mu?

Kırmızı Kamyon dizisi Reytingleri NasılOyuncu kadrosunda Ushan Çakır, Görkem Sevindik, Aslı Orcan, Deniz Hamzalıoğlu, Timur Ölkebaş ve Ogün Kaptanoğlu yer aldığı dizinin seyirciler tarafından beğenilmesi bekleniyor. Dizinin yayın tarihi net bir şekilde belirtilmemiş olsa da dizi başladığından izleyiciler tarafından sevilip sevilmediğini, reyting sonuçlarında kaçıncı sırada yer aldığı gibi bilgileri güncel olarak sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Kırmızı Kamyon Dizisi Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

Siz değerli okurlarımızın da Kırmızı Kamyon dizisi hakkındaki düşünceleri bizler için çok önemli. Sizde dizi başladığı zaman görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizler Kırmızı Kamyon dizisini nasıl buldunuz? Kırmızı Kamyon dizisini beğendiniz mi? Kırmızı Kamyon dizisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Kırmızı Kamyon dizisi tutulur mu? bu sorular başta olmak üzere Kırmızı Kamyon dizisi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kırmızı Kamyon dizisi tutulur mu? beğenilir mi? reytingleri nasıl? gibi sorular hakkında sizlere bilgiler vermek istedik. Sizlerde Kırmızı Kamyon dizisi ve dizide yer alan oyuncular hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca Kırmızı Kamyon dizisinde yer alan oyuncularımızı Kırmızı Kamyon Oyuncu Kadrosu Kanalı  buradan bulabilirsiniz

Etiketler