Kırmızı Kamyon Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Neresi?

Çok yakında ekrana gelecek dizilerden birisi olan Kırmızı Kamyon dizisi nerede çekiliyor hangi mekanlar kullanılıyor ve dizinin çekim yerleri hangi il ilçe ya da köyde yapılıyor gibi merak edilen sorulara bu sayfada yanıt vereceğiz. 2021 yılının ilk aylarında Show TV ekranlarında yayınlanması beklenen kırmızı kamyon dizisi itfaiye erlerinin hayatla ölüm kalım arasındaki mücadeleyi en etkili şekilde anlatması bekleniyor. Bizde kırmızı kamyon dizisi nerede çekildi mekanları neresi ve kırmızı kamyon dizisinin çekim yaptığı sete nasıl gidilir bu konularda bilgiler sunacağız.

Kırmızı kamyon dizisi nerede çekiliyor?

Kırmızı kamyon nerede hangi il ilçede çekiliyor2021 yılında Şubat ayında Show TV ekranlarında yayınlanması beklenen Kırmızı Kamyon dizisinin başrollerinde Görkem Sevindik, Oğuzhan Çakır, Aslı Orcan, Deniz Hamzaoğlu, Timur Ölkebaş ve Melisa Akman gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Farklı mekanlarında çekimlerine başlanan kırmızı kamyon dizisi İstanbul ilimizde Beykoz ilçesi başta olmak üzere farklı ilçelerde ve mekanlarda çekimlerini yapıyor. Beykoz’da dizi ve filmlerin mekanı olarak kullanılan eski Beykoz kundura fabrikası şimdilerde dizi ve film çekim mekanı olarak kullanılmaya başladı. Kırmızı kamyon dizisi de Beykoz ilçesinde ki bu dizi platosunda çekilmeye başlandı.

Kırmızı kamyon dizisi hangi il ve ilçede çekiliyor?

Kırmızı kamyon dizisi hangi mahallede semtte çekiliyorKırmızı Kamyon dizisi adı üstünde bir itfaiye dizisi olacak ve itfaiye erlerinin yaşam ile ölüm arasındaki mücadelesini konu edinecek. Kırmızı Kamyon dizisinin İstanbul ilimizde Beykoz ilçesinde çekimlerine başlandı. Ancak nerede yangın çıkarsa oraya koşturacak olan itfaiyeciler kırmızı kamyon dizisinde neler çektiklerine nasıl bir mücadele sergilediklerini herkes görecek. İstanbul’un kimi zaman yoğun trafiğinde, kimi zaman dar sokaklarında, kimi zaman ise bilinçsiz kullanıcıların araçlarını park ettikleri olur olmadık yerlerden hayat kurtarmak için hızla geçmek zorunda kalan itfaiye araçlarının mücadelesi İstanbul’un birçok farklı mekanında izleyiciye sunulacak.

Kırmızı kamyon çekim seti nerede nasıl gidilir?

Kırmızı kamyon dizisi nerede çekiliyorKırmızı Kamyon dizisini izleyenler bir süre sonra dizinin çekildiği mekanlara sete gitmek isteyecekler. Bu nedenle kırmızı kamyon dizisi nerede çekiliyor setine nasıl gidiliyor oyuncularla görüşmek mümkün mü gibi merak edilen sorular da bizlere yönetiliyor. Öncelikle kırmızı kamyon dizisinin çekildiği mekanlara gitmek diziyi çekilirken izlemek mümkün ancak oyuncular ile görüşmek koronavirüs tedbirleri nedeniyle şimdilik pek mümkün görünmüyor. Çünkü oyuncular sürekli test yaptırırken dışarıdan ziyaretçi kabul etmiyorlar. Kırmızı Kamyon dizisinin son çekimleri Beykoz’daki farklı mekanlarda devam ediyor. Yangın sahneleri ise İstanbul ilimizdeki birçok ilçede yapılan sanal yangınlar ile birlikte gerçek görüntülere de yer verilecek.

Kırmızı Kamyon dizisi nerede çekiliyor mekanları neresi hangi il ilçe ve kasabada çekimleri yapılıyor gibi merak edilen sorulara yanıt vermeye çalıştık. Kırmızı Kamyon dizisinin oyuncu kadrosu hakkında merak ettiklerinizi Kırmızı Kamyon dizisi oyuncu kadrosu konumuz dan takip edebilirsiniz. Kırmızı kamyon dizisi ile ilgili sormak istedikleriniz varsa bizlere aşağıdaki yorum kısmına yazarak detaylıca öğrenebilirsiniz. Kırmızı kamyon dizisi hangi mahallede semtte çekiliyor detaylar geldikçe konumuza ekleyeceğiz.Kırmızı kamyon çekim seti nerede nasıl gidilir

31 Mart 2021 çarşamba akşamı Show TV’de başlayan kırmızı kamyon dizisinin çekim yerleri İstanbul ilimizde Beykoz ilçesi ile Şişli itfaiyesinin de katılacağı birçok farklı mekanda çekimler yapılıyor. Şile kıyılarında uygun alanlarda sahil çekimleri yapılırken İstanbul boğazı’na nazır lüks Beşiktaş ve Bebek gibi semtlerde de kırmızı kamyon dizisinin kısa çekimleri yapıldı. kırmızı kamyon dizisinin nerede çekildiğine dair sizde merak ettikleriniz varsa lütfen aşağıdaki yorum kısmına yazınız. Kırmızı kamyon dizisi oyuncu kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

Kırmızı kamyon dizisi tanıtım fragmanı

 

Etiketler