Kırmızı Kamyon Dizisi Abdülkerim Kimdir? Gerçek Adı (Uğur Arda Başkan)

Bu konumuzda sizlere Mart ayında Show Tv de yayınlanacak olan Kırmızı Kamyon dizisinde yer alan Abdülkerim karakterini yakından tanıtacağız. Kırmızı Kamyon Dizisi Abdülkerim Kimdir, Kırmızı Kamyon Dizisi Abdülkerim rolünün gerçek adı bilgiler daha önceki dizileri sizlere sunulacak. 10. Ev imzalı Kırmızı Kamyon dizisinin başrolünü Görkem Sevindik, Nilay Deniz ve Ushan Çakır paylaşmaktadır.

Daha fragmanı yayınlanmadan bile büyük ses getiren Kırmızı Kamyon dizisinin tanıtım fragmanın yayınlanmasıyla birlikte Kırmızı Kamyon dizisine duyulan merakta oldukça artmış ve fragman binlerce kişi tarafından izlenmiştir. Ülkemizde yayınlanacak olan ilk itfaiyeci dizisi olan Kırmızı Kamyon dizisinde yer alan Abdülkerim karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Kırmızı Kamyon dizisi Abdülkerim kimdir? Abdülkerim karakterine hayat veren oyuncumuz kimdir ve daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Gibi tüm soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Kırmızı Kamyon Dizisi Abdülkerim Karakteri Kimdir?

Kırmızı Kamyon Abdülkerim karakteri kimMerakla beklenen Kırmızı Kamyon dizisinde yer alan Abdülkerim karakterinin lakabı Abdo’dur, herkes ona Abdo diye hitap eder. İri yarı biri olan Abdülkerim, çok güçlü ve kuvvetlidir. Özünde iyi biri olan Abdülkerim’in çocuk gibi bir kalbi vardır ve çok romantiktir. Her ne kadar dışarıdan belli olmasa da Abdülkerim tam bir aşk insanıdır. Kırmızı Kamyon Dizisi Abdülkerim Kimdir? Gerçek Adı ve işte detaylar.

Kırmızı Kamyon Dizisi Abdülkerim Kimdir?

Mart ayında izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Kırmızı Kamyon dizisinde yer alan Abdülkerim karakterine başarılı oyuncumuz Uğur Arda Başkan hayat vermektedir. Diziyi merakla bekleyenler tarafından Abdülkerim karakteri kadar by karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda oyuncumuz Uğur Arda Başkan’ı daha yakından tanıtacağız ve Uğur Arda Başkan kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Uğur Arda Başkan Kimdir?

26 yaşında ki oyuncumuz 31 Ocak 1995 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü’ne tamamlayan Uğur Arda Başkan, daha sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Tiyatro Bölümü’nü kazanmıştır. Rhpozitif Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz aktif olarak tiyatroyla ilgilenmektedir ve bu zamana kadar Hababam Sınıfı, Yanlışlıklar Komedisi, Haldun Taner Kabare gibi birçok tiyatro oyununda yer almıştır. Özellikle Zengin Mustafa isimli tiyatro oyununda sergilediği performansla büyük beğeni toplamıştır. Kamera karşısına ilk defa 2009 yılında yayınlanan Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde isimli sinema filmiyle geçen oyuncumuz en son 2020 yılında yayınlanan Bay Yanlış dizisiyle bizlerin karşısındaydı, oyuncumuz Uğur Arda Başkan bu sezon ise Kırmızı Kamyon dizisinde hayat vereceği Abdülkerim karakteriyle ekranlarda olacaktır.

Uğur Arda Başkan Yer Aldığı Diziler

Kırmızı Kamyon (Abdülkerim, 2021)
Bay Yanlış (Haydar, 2020)
Bir Yalnızlık Şarkısı (2020)
Aşk 101 (2020)Bay Yanlış Haydar rolü Kırmızı Kamyonda

Uğur Arda Başkan Resmi İnstagram Hesabı

Show Tv’nin merakla beklenen Kırmızı Kamyon dizisinde Abdülkerim karakterine hayat veren oyuncumuz Uğur Arda Başkan sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşımlarda bulunan oyuncumuzun instagramda 70 gönderisi ve yaklaşık olarak 3 bin takipçisi vardır. Oyuncumuz Uğur Arda Başkan’ın resmi instagram hesabı: @ugurardabaskan

Uğur Arda Başkan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

25 yaşında ki oyuncumuz Uğur Arda Başkan henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Bundan dolayı Uğur Arda Başkan’ın bilinen bir sevgilisi yoktur.Bay Yanlış Haydar rolü Kırmızı Kamyonda

Kırmızı Kamyon Abdülkerim – Uğur Arda Başkan Kıyafetleri

En son Bay Yanlış dizisiyle bizlerin karşısına çıkan oyuncumuz sempatik tavırlarıyla herkesin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde, sevilen oyuncumuz Uğur Arda Başkan’ın özel hayatında ve Kırmızı Kamyon dizisinde giydiği ceket, pantolon, gömlek, mont, kaban, kazak, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere herkesin markala beklediği Kırmızı Kamyon dizisinde yer alan Abdülkerim karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Uğur Arda Başkan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kırmızı Kamyon Dizisi Abdülkerim Kimdir? Gerçek Adı (Uğur Arda Başkan) hakkında bilgiler verdik. Sizler de Kırmızı Kamyon Dizisi Nerede Çekiliyor konumuza göz atabilirsiniz.

Etiketler