Kırmızı Kamyon Ayşe Kimdir? Bilgileri (Aslı Orcan)

İlerleyen haftalarda Show TV’de yayın hayatına başlayacak olan Kırmızı Kamyon dizisi şimdiden isminden sıkça söz ettirmeye başladı. Dizide yer alan pek çok karakterler izleyiciler tarafından merak edildi. İzleyicilerin en çok merak ettiği karakterlerden bir tanesi de Ayşe karakteri oldu. Biz de bu konumuzda sizlere Kırmızı Kamyon dizisi Ayşe karakteri kimdir? sorusunun cevabı hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Kırmızı Kamyon Ayşe Karakteri

Kırmızı Kamyon Ayşe KarakteriKırmızı Kamyon dizisinde karşımıza çıkacak olan Ayşe karakteri geçmişte zor şeyler yaşamıştır. Kendisi zor şeyler yaşadığı için kızını ve çevresindeki insanları da zora alıştırmak istemektedir. Ayşe karakterin izlerken bazen kızıp bazen de ona hak verecekmişiz gibi görünüyor. Ayşe karakterinin aynı zamanda Menekşe isminde de bir kızı vardır ve kızına söylediği çarpıcı cümlelerden bir tanesi de ‘öyle çarşıya gider gibi işe gidilmez’ cümlesidir. Kırmızı Kamyon dizisi başladığı zaman Ayşe karakterinin özelliklerini ve geçmişini daha yakından biz de sizlerle beraber göreceğiz. Güncel Bilgi: Tolga ile evlidir ve Menekşe isminde bir kızı vardır. Özenli, süslü ve bakımlı bir kadındır. Kızının da kendisi gibi olmasını ister. Sürekli hayattan bıkmış bir tavır sergilemektedir.

Kırmızı Kamyon Ayşe Kimdir?

Show TV’nin yeni dizilerinden bir tanesi olan Kırmızı Kamyon dizisinde Ayşe karakterine hayat verecek olan oyuncumuza Aslı Orcan’dır. Aslı Orcan’ı merak edip araştırmak isteyen okurlarımız ve izleyicilerimize adına konumuzun devamında Aslı Orcan kimdir? Aslı Orcan’ın dizileri nelerdir? Aslı Orcan’ın resmi instagram hesabı nedir? Aslı Orcan evli mi? gibi pek çok soruya sizler adına yanıt vereceğiz.

Aslı Orcan Kimdir?

Aslı Orcan KimdirGüzel oyuncumuz Aslı Orcan, 27 Mayıs 1980 tarihinde Aydın’da dünyaya gelmiştir. 2002 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenen Aslı Orcan, Ege Üniversitesi Devlet Türk musikisi konservatuvarı Türk halk oyunları bölümünden mezun olmuştur. Bugüne dek pek çok dizi ve filmde boy gösteren Aslı Orcan ilk oyunculuk deneyimini Sırlar Dünyası dizisi ile yaşamış en son ise karşımıza Karayazı dizisindeki Elif karakteri ile çıkmıştır.

Aslı Orcan’ın Yer Aldığı Diziler

2002 – Sır Kapısı / Sırlar Dünyası
2003 – Hekimoğlu
2004 – Burçak Tarlası
2005 – Çapkın
2005 – Sensiz Olmuyor
2006 – Kaybolan Yıllar (Yasemin)
2007 – İki Yabancı ( Rana)
2007 – Yemin ( Yeşim)
2008 – Ateş ve Barut (Yonca)
2009 -Cam Kırıkları (Emel)
2009 – Aile Saadeti
2012 – Karadayı  (Serra Aşık)
2014 – Kurt Seyit ve Şura ( Barones Lola)
2014 – Medcezir ( Deniz)
2016 – Bana Sevmeyi Anlat (Berna)
2021 – Kırmızı Kamyon (Ayşe)Aslı Orcan'ın Resmi İnstagram Hesabı

Aslı Orcan’ın Resmi İnstagram Hesabı

Aslı Orcan, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık fotoğraflar paylaşmaktadır. Aslı Orcan’ın resmi instagram hesabında 466 gönderisi bulunurken 40,1 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. Yer aldığı projeleri ve günlük hayatından kesitleri instagram hesabından paylaşan Aslı Orcan’ın hesabına yakından bakmak isteyen okurlarımız @aslicanorcan kullanıcı isimli hesaba bakabilirler.

Aslı Orcan’ın Sevgilisi Var Mı? Evli Mi?

Aslı Orcan hakkında merak edilen konulardan bir diğeri de evli olup olmadığı oldu. Aslı Orcan 2014 yılında Yetkin Dikinciler ile dünya evine girmiştir. Mutlu bir evliliği olan Aslı Orcan ve Yetkin Dikinciler çifti halen evliliklerini sürdürmektedirler. Bizde Aslı Orcan ve Yetkin Dikinciler çiftine mutluluklar dileriz.Aslı Orcan'ın Sevgilisi Var Mı? Evli Mi?

Kırmızı Kamyon Ayşe Karakterinin Kıyafetleri

Kırmızı Kamyon dizisi şimdiden karakterlerin kıyafetleri ile dikkat çekecek gibi görünüyor. Dizide yer alan ve önemli role sahip olan Ayşe karakterinin kıyafetleri de oldukça merak edilecek. Biz de Kırmızı Kamyon dizisi yayın hayatına başladığı zaman Ayşe karakterinin dizide kullanmış olduğu pantolon, kazak, hırka, gömlek, bluz, ayakkabı gibi parçaları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerin beğenisine sunacağız. Sizlerin de Ayşe karakterinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere sahne ve bölüm bilgisi ile birlikte sorabilirsiniz.

Sizlere Kırmızı Kamyon dizisindeki Ayşe karakterinden ve ona hayat veren oyuncumuzdan bahsetmek istedik. Sizlerin de kırmızı kamyon dizisi Ayşe karakteri hakkındaki düşünce ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmanızı büyük bir merak ve heyecanla bekliyoruz. Dizide yer alan oyuncuların tümünü yakından incelemek adına ise Kırmızı Kamyon Dizisi Oyuncu kadrosu başlıklı konumuzdan göz atabilirsiniz.

Etiketler