Kirli Sepeti dizisini nasıl buldunuz, İzlenir mi reytingleri kaç?

Tv
24.09.2023
391

Fox Tv ekranlarında ilk bölümü 24 Eylül 2023 pazar günü yayınlanan Kirli Sepeti dizisini nasıl buldunuz, izlenir mi reytingleri kaç? bu konu hakkında detaylar sayfamızda olacak. Başrollerinde Ayça Bingöl, Ceren Moray, Cansu Tosun ve Halil İbrahim Ceyhan gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı Kirli Sepeti dizisini nasıl buldunuz beğendiniz mi izlemeye değer mi yorumlar bu sayfada..

Kirli Sepeti dizisini nasıl buldunuz?

Kirli sepetini nasil buldunuz reytingleri iyi miKirli sepeti dizisi ilk bölümde almış olduğu 3.67 reyting oranı ile beklentilerin bir tık altında kaldı diyebiliriz. Yargı dizisiyle aynı günde olması ve teşkilat dizisinin de başlamasıyla birlikte işi bir hayli zor görünüyor. İzleyenler daha çok ufak tefek cinayetler dizisine benzetmiş kirli sepetini. Yolu açık olabilir ancak iki önemli dizinin pazar günü yayınlanması kirli sepeti dizisinin işini bir hayli zorlaştıracak görünüyor.

Kirli Sepeti dizisini nasıl buldunuz

Kirli sepete dizisi her pazar FOX TV’de devam edecek. İlerleyen haftalarda dizinin reytingleri nasıl olur izlenir mi reyting sonuçlarına göre sizlerle paylaşacağız. Kirli sepeti dizisini siz nasıl buldunuz oyunculukları beğendiniz mi yorumlarınızı görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..