Kirli Sepeti Cavidan Kimdir? Aylin’in Annesi (Ahu Sungur)

Kirli Sepeti Cavidan kimdir? Aylin’in annesi Cavidan karakterini yakından tanıtacağız. Medyapım imzalı Kirli Sepeti dizisinin kurucu yönetmeni Merve Girgin’dir. Senaryosunu Merve Girgin Aytekin’in kaleme aldığı Kirli Sepeti dizisi Cavidan karakterini oyuncumuz Ahu Sungur canlandıracaktır. Bizlerde Kirli Sepeti dizisi Aylin’in annesi Cavidan karakteri ile Aylin karakterine hayat veren oyuncumuz Ahu Sungur’u yakından tanıtacağız.

Kirli Sepeti Cavidan Karakteri Kimdir?

Kirli Sepeti Cavidan (Ahu Sungur)Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kirli Sepeti dizisi Cavidan karakteri, dizinin kadın başrol oyuncusu Melisa Döngel’in hayat verdiği Aylin karakterinin annesidir. Diğer renk verecek bir karakter olduğu bilinen Cavidan hakkında başka bir bilgi yoktur. Kirli Sepeti Dizi Müziği ve Çalan Şarkılar:

Kirli Sepeti Cavidan Kimdir?

Aylin’in annesi Cavidan karakterine başarılı oyuncumuz Ahu Sungur hayat verecektir. Bugüne kadar bir çok başarı projede karşımıza çıkan Ahu Sungur, Kirli Sepeti dizisiyle anlaşma sağlamıştır. İzleyiciler tarafından Cavidan karakterini canlandıran oyuncumuz merak edilmiştir. Bu içeriğimizde oyuncumuz Ahu Sungur’u yakından tanıtacağız.Kirli Sepeti Cavidan Kimdir Aylin’in Annesi (Ahu Sungur)

Ahu Sungur Kimdir?

5 Şubat 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ahu Sungur, kamera karşısına ilk defa 1999 yılında Ayrılsakta Beraberiz isimli dizi ile geçmiştir. Bircan Usallı Silan menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncunuz özellikle Adını Feriha Koydum dizisinde canlandırdığı Aysun karakteri ile tanınmıştır. Kariyerindeki yükselişi ise Mandıra Filozofu ve O Hayat Benim projelerindeki performansıyla devam ettirmiştir. Aynı zamanda sunuculuk yapan oyuncumuz en son 2022 yılında Gülümse Kaderine dizisinde rol almıştır.

Ahu Sungur’un Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Kirli Sepeti (2023) – Cavidan
Gülümse Kaderine (2022) – Gönül
Bir Mucize Olsun (2018) – Maksude Şahin
O Hayat Benim (2014-2017) – Hülya
Umutsuz Ev Kadınları (2011) – Şebnem
Adını Feriha Koydum: Emir’in Yolu (2011) – Aysun
Bu Kalp Seni Unutur mu? (2009) – Asiye
Affedilmeyen (2007)
Binbir Gece (2006) – Jale
Arka Sokaklar (2006) – Gazeteci Ezgi
Kurşun Asker (2002)
Aşk Meydan Savaşı (2002)
Dadı (2001)
Ayrılsak da Beraberiz (1999)
Sinema filmi
Değiştir
Mandıra Filozofu (2014)
Dert Bende (2019)
Müstakbel Damat (2022)

Ahu Sungur İnstagram Hesabı

Daha önce Bir Şansım Olsa programını sunan başarılı oyuncumuz resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram’da 456 gönderisi ve 112 bin takipçisi bulunan Ahu Sungur’un Instagram hesabı: @ahuaungur1

Ahu Sungur Evli Mi, Sevgilisi Kim?

Bugüne kadar bir çok başarı projede karşımıza çıkan Ahu Sungur hakkında merak edilen konuların başında özel yaşamı gelmektedir. Bizler de bu sebeple araştırdık. Güzel oyuncumuz Ahu Sungur, 2002 yılında kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Suat Sungur ile dünya evine girmiştir. Mutlu bir evlilikleri olan ünlü çiftin Ege isminde oğulları vardır.

Ahu Sungur’un Kıyafetleri ve Elbiseleri

Kirli Sepeti dizisiyle karşımıza çıkacak olan oyuncumuz Ahu Sungur, trendleri yakından takip etmektedir. Bizlerde ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Ahu Sungur’un Kirli Sepeti dizisinde giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri, kombinleri, kullandığı takılarını marka ve fiyat belirterek sayfamıza ekleyeceğiz.

Kirli Sepeti dizisi Aylin kimdir? Aylin karakterine hayat veren oyuncumuz Ahu Sungur’u yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 27 Ekim 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: