Kirli Sepeti Ahmet Kimdir? Bilgileri, Sevgilisi (Deniz Sarıkaş)

Kirli Sepeti Ahmet kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Görüntü yönetmenliğini Erhan Makar‘ın üstlendiği Kirli Sepeti dizisi, Bizim Hikaye, Kızım, İyilik, Sadakatsiz, Yasak Elma gibi dizleri çeken Medyapım imzalıdır. Fox Tv’de yayınlanan Kirli Sepeti dizisi Ahmet karakterini Deniz Sarıkaş canlandıracaktır. Bizlerde Kirli Sepeti Ahmet karakterini ve Ahmet’i canlandıran oyuncumuz Deniz Sarıkaş’ı yakından tanıtacağız. Kirli Sepeti Dizisi Nerede Çekiliyor?:

Kirli Sepeti Ahmet Karakteri Kimdir?

Lüks bir sitede Meryem isimli temizlikçinin intihar etmesi ile gelişen olayların anlatılacağı Kirli Sepeti dizisi Ahmet karakteri, Canan’ın üniversiteye giden oğludur. Sevgi ve para içinde büyümüştür. Bundan dolayı da oldukça rahat ve özgüvenli biridir. Annesinin onu aşırı sevmesi ona boğucu gelse de annesine asla kıyamaz. dizioyuncu.com Songül’ü de ikinci annesi gibi sever. Ahmet, İlkgül’ün kendisine karşı olan duygularını fark etse de aralarında bir bağ olduğunu hissetmektedir.Kirli Sepeti Ahmet Kimdir? Bilgileri, Sevgilisi (Deniz Sarıkaş)

Kirli Sepeti Ahmet Karakterini Kim Canlandırıyor?

Canan’ın oğlu Ahmet karakterini oyuncumuz Deniz Sarıkaş canlandıracaktır. İzleyiciler tarafından başarılı oyuncumuz Deniz Sarıkaş’ı da merak etmiştir. Bizlerde bu sebeple Kirli Sepeti’nin önemli oyuncularından olan Deniz Sarıkaş’ı yakından tanıtacağız. Deniz Sarıkaş kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi dizi ile tanınmıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Gibi sorulara en iyi şekilde cevap vereceğiz.

Deniz Sarıkaş Kimdir? (Kirli Sepeti Ahmet Karakteri)

2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Deniz Sarıkaş, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda tiyatro oyuncusudur ve daha önce bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır. dizioyuncu.com Kamera karşısına ilk defa 2022 yılında Gelsin Hayat Bildiği gibi dizisi ile geçen oyuncumuz özellikle bu dizide canlandırdığı Ozan karakteri ile tanınır hale gelmiştir. Aynı zamanda Gitar, Vokal, Fitness, Yüzme, Dans, Basketbol gibi yetenekleri de olan oyuncumuz Ufuk Ergin menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.Deniz Sarıkaş Kirli Sepeti dizisinde Ahmet rolü

Deniz Sarıkaş’ın Rol Aldığı Diziler

Kirli Sepeti (Ahmet, TV Dizisi 2023)
Gelsin Hayat Bildiği Gibi (Ozan, TV Dizisi 2022)

Deniz Sarıkaş Resmi Instagram Hesabı

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Deniz Sarıkaş, Instagram’ı oldukça aktif kullanılmaktadır. Instagram’da 39 gönderisi ve 152 bin takipçisi bulunan genç oyuncumuz Deniz Sarıkaş’ın resmi Instagram hesabı: dizioyuncu.com @denizsarikas

Deniz Sarıkaş Resmi Twitter Hesabı

2022 yılında sektöre adım atan Deniz Sarıkaş’ın bilgilerini sizlerle paylaştık. Oyuncumuzun Twitter hesabı da merak edilmiştir. 2012 yılının Nisan ayında Twitter kullanmaya başlayan oyuncumuz Deniz Sarıkaş’ın resmi Twitter hesabı: @denizsarikass

Deniz Sarıkaş Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

23 yaşında ki genç oyuncumuz Deniz Sarıkaş’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Bizler de merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Ancak oyuncumuz Deniz Sarıkaş evli değildir. Sektörde yeni olduğu için hakkında fazla bir bilgi bulunmayan oyuncumuzun basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Dolayısıyla oyuncumuz Deniz Sarıkaş’ın bilinen bir sevgilisi yoktur.

Kirli Sepeti Ahmet’in (Deniz Sarıkaş) Kıyafetleri ve Kombinleri

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisiyle sektöre adım atan oyuncumuz Deniz Sarıkaş, Kirli Sepeti dizisinin önemli karakterlerinden olan Ahmet’e hayat vermektedir. Yakışıklılığıyla da sektörde kısa sürede yükselen oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizler önümüzdeki günlerde yakışıklı oyuncumuz Deniz Sarıkaş’ın günlük yaşamında ve özellikle Kirli Sepeti’nde tercih ettiği kombinlerini sizlerle paylaşacağız.

Kirli Sepeti Ahmet kimdir? Ahmet karakterini canlandıran oyuncumuz Deniz Sarıkaş’ı yakından tanıttık. Sizlerle Kirli Sepeti Ahmet karakteri ve oyuncumuz Deniz Sarıkaş hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Yeni proje Kirli Sepeti dizisinde Ahmet Kimdir? Bilgileri, Sevgilisi (Deniz Sarıkaş)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk sen yaz..