Kırık Hayatlar Neden Yok Bitti mi Final mi?

22.10.2021
830

Kırık Hayatlar dizisi Kanal D ekranlarında günlük dizi olarak yayınlanıyordu. Ancak reytinglerde bir türlü istenen sonuca ulaşamayınca Kanal D Kırık Hayatlar dizisini yayından kaldırmaya karar verdi. Kırık Hayatlar dizisini Kanal D ekranlarında göremeyen izleyici de bitti mi, neden yok sorusunu sormaya başladılar. Bizlerde sizlerle bunun cevabını paylaşmak istedik. kirik hayatlar dizisi

Kırık Hayatlar Dizisi Neden Yok Bitti Mi?

Yapımcılığını Nöbetçi Yapım’ın, yönetmenliğini Bekir Dadaş ile İlknur Uğuz Arslan’ın üstlendiği, senaryosunu Yaşar Aksu ve Nilüfer Yenidoğan Özmekik’in kaleme aldığı, başrollerini; Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı dizide sürpriz bir gelişme yaşandı. Reytinglerde yükselmeyen ve izleyici çekmekte zorlanan Kırık Hayatlar dizisi hakkında kötü karar verildi.

Kırık Hayatlar dizisi neden yok? Kırık Hayatlar dizisi bitti mi? Bilgilerini sizlerle paylaşalım. Kırık Hayatlar dizisi artık Kanal D ekranlarında yayınlanmayacak. Kırık Hayatlar dizisi Kanal D de yayınlanmayacak ancak başka kanalda yayınlanmaya devam ediyor. Kırık Hayatlar dizisi yeni bölümleri hangi kanalda konumuzun devamında öğrenebilirsiniz. kirik hayatlar dizisi neden bitti final yapti

Kırık Hayatlar Dizisi Final Mi Yaptı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan günlük dizisi Kırık Hayatlar artık bu kanalda yayınlanmayacak. Kırık Hayatlar dizisi final yapmadı bitmedi. Kırık Hayatlar dizisi yeni bölümleri ile Teve2 kanalında ekrana gelmeye devam edecek. Kırık Hayatlar dizisi final yapmasa bile artık kanal değiştirerek yeni bölümleri ile yayınlanacaktır.

Kırık Hayatlar dizisi final yapıyor 12 Ocak 2022

Yapımcılığını Nöbetçi Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Yaşar Aksu ve Nilüfer Yenidoğan Özmekik’in kaleme aldığı, başrollerini; Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı Kırık Hayatlar dizisi ekran macerasını sonlandırıyor. Yönetmen koltuğunda Bekir Dadaş ile İlknur Uğuz Arslan’ın oturduğu ve Ekim ayında Kanal D’den teve2’ye transfer olan dizi çarşamba günü yayınlanacak olan 100. bölümüyle final yapacak. Kırık Hayatlar, yeni bölümüyle 13.00’te teve2’de!

Kırık Hayatlar dizisi yeni bölümleriyle pazartesiden itibaren hafta içi her gün 13.00’te teve2 kanalında yayınlanmaya devam ediyor. Kırık Hayatlar dizisini izliyor musunuz? Kırık Hayatlar dizisinin yeni bölümlerini takip etmek için Teve2 kanalını takip edebilirsiniz. Kırık Hayatlar dizisi hakkında yorumlarınızı aşağı yazınız. 

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?