Kimse Bilmezde Çalan Şarkı Dizi Müziği Kim Söylüyor Sözleri

11.06.2019
165

Atv ekranlarında 11 Haziran salı günü başlayan ve oldukça aksiyonlu sahneleri ile nefesleri kesen Kimse Bilmez Dizi Müziğini ve şarkılarını bu konumuzda sizlere sunmaya çalışacağız ve dizide çalan fragmanda söylenen dizinin başında veya sonunda çalan müzikleri sizlerden gelen istekler doğrultusunda buraya ekleyeceğiz. Kimse Bilmez dizisinde Çalan Şarkıları Türküleri sizlere bu konumuzda yazacağız ve Kimse Bilmez dizisi Jenerik Fon Müziğini sizler için videolu olarak ekleyeceğiz.

Kimse Bilmez Dizisi jenerik fon müziği dinle

Kimse Bilmez Dizisinde Çalan Şarkılar Dizi Müzikleri

Kimse Bilmez Dizisinin oldukça farklı bir kadrosu ve senaryosu var. Keremcem’i imam rolünde izleyeceğiz bu dizide. Haliyle Kimse Bilmez Dizisinde yaz dizisi olsa da dizide şarkıların müziklerin ve ilahilerin bile çalması muhtemel. 11 Haziran 2019 Salı akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelen Kimse Bilmez Dizisi Ali ile Sevda’nın hikayesi ile başlayacak. Yaşadığı mahallede çok sevilen bir imam olan ve tek amacı kayıp kardeşini bulmak olan Ali Hüroğlu oldukça birikimli ve bilgi sahibi bir imamdır. Onun evine zengin kocasından kaçıp sığınmak zorunda kalan Sevda Eğilmez’in sıradışı ve etkileyici hikayesi Kimse Bilmez dizisiyle Atv de salı akşamlarına renk katacak. Kimse Bilmez Dizisinde Çalan Şarkılar Dizi Müzikleri sözleri ile birlikte sizlere burada Dizioyuncu.Com’da yazacağız.

Kimse Bilmez Dizisinde çalan şarkıyı kim söylüyor

Kimse Bilmez Dizisi Şarkısı Müziği ve Sözleri

2019 yaz aylarına damga vuracak olan dizilerden birisi olan Kimse Bilmez dizisinin baş rollerinde Keremcem, Özgü Kaya, Burak Serdar Şanal, Engin Hepileri, Mehmet Ali Kaptanlar, Zehra Yılmaz, Özlem Başkaya, Taner Turan, Adnan Biricik, Yiğit Koçak gibi önemli oyuncular yer alırken Keremcem Ali rolündeki bir imamı, Özgü Kaya ise ona sığınmak zorunda kalan Sevda isimli bir kızı canlandırıyor. Ali çevresinde çok sevilip sayılıyor, Sevda ise hem sosyal hem de gözü açık bir kız. Sevda Eğilmez ile Ali Hüroğlu’nun hikayesi oldukça aksiyonlu olacak. Kimse Bilmez dizisinde bir çok şarkı ve türkünün çalmasını bekliyoruz.

Kimse Bilmez dizisinde çalan her şarkıyı ve müziği sözleri ile birlikte sizlere burada yazacağız. Bu dizide çalan türkü ve şarkıların sözlerini ve youtube videolarını sizlerle paylaşacağız. Ayrıca Kimse Bilmez dizisinde çalan şarkı müzik ve türkülerin merak edenler istekleriniz olursa lütfen aşağıya yazarak bizlerden talep ediniz. Kimse Bilmez dizisinde çalan şarkıları müzikleri bölüm ve sahne adı belirterek bizlerden talep edebilirsiniz. Kimse Bilmez dizisinde jenerik ve fonda çalan şarkıları talep ettikçe sizlere aşağıdan sunacağız.Kimse Bilmez Dizi müziği şarkısı

Kimse Bilmez Dizi Müziği Dizide Çalan Şarkılar

Kimse Bilmez dizisi 13. bölümünde çalan Fikrimin İnce Gülü şarkısı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Kimse Bilmez dizisinde Ali ve Sevda tekne ile açılırken Sevda aşkını haykırıyor. Ali’ de onun sevgisine karşılık veriyor. Ali ve Sevda duygusal duygusal birbirlerini izliyorlar. Arka fonda ise Fikrimin İnce Gülü şarkısı çalıyor. Kimse Bilmez dizisi Fikrimin İnce Gülü şarkısı sözleri ve dizide çaldığı anın videosu sizlerle..

Kimse Bilmez dizisinde çalan Fikrimin İnce Gülü şarkısını muhtemelen başrol karakteri olan Sevda seslendiriyor. İşte Sevda’nın sesinden Fikrimin İnce Gülü;

Fikrimin ince gülü
Kalbimin şen bulbülü
O gun ki gördüm seni,
Yaktın ah yaktın beni

Görduğüm günden beri,
Olmuşum inan deli
O gün ki gördüm seni,
Yaktın ah yaktın beni

Ateşli dudakların,
Gamzeli yanakların
O gün ki gördüm seni,
Yaktın ah yaktın beni

Kimse Bilmez dizisi Jenerik Fon Müziği Youtube Video Dinle

Kimse Bilmezde çalan şarkının Sözleri

Kimse Bilmez Dizi müziği şarkısının sözlerini burada sizlere sunacağız. Dizide sürekli yeni şarkılar çalacak ve bizde sizler için tüm detayları buraya eklemeye devam edeceğiz. Atv de ekrana gelen Kimse Bilmez Dizisinin müziği şarkısını istekleriniz doğrultusunda da buraya eklemeye devam edeceğiz.

YORUMLAR

  1. Ibrahim dedi ki:

    Oyu günler ben ali huroglunun müziğini istiyorum 24 bölüme kurt beyi bulduğu zaman çalan şarkının tamamını şimdiden tskler