Kimse Bilmez Yeni Sezonda Devam Edecek mi? Dizinin 2. Sezonu Olacak mı?

ATV ekranlarında 11 Haziran Salı günü ilk bölümü ile ekrana gelen Kimse Bilmez dizisi almış olduğu reytinglerin ardından kaç bölüm devam edecek yaz boyunca sürecek mi yeni sezonda Kimse Bilmez devam edecek mi gibi sorular merak edilmeye ve sorulmaya başlandı. Kimse Bilmez dizisinin 2. sezonu olacak mı yeni sezonda devam edecek mi konularında elimizdeki bilgilerle sizlere yanıt vermek istiyoruz.

Kimse Bilmez dizisi 2. sezona devam edecek mi bitecek miKimse Bilmez Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi? 2. Sezon Olacak mı?

Kimse Bilmez dizisi 11 Haziran’da ekrana gelen ilk bölümü ile 3.92 oranındaki Total reyting ile yaz sezonuna başladı. Elbette daha yüksek bir reyting almasını isterdik ancak aynı gün ekrana gelen Türkiye İzlanda milli maçı dolayısıyla reytinglerin diğer bütün dizi ve programlarda da olduğu gibi düşük geldiğini ama o güne özel bir durum olduğunu belirtmek isteriz. Kimse Bilmez dizisinin asıl reytingleri 18 Haziran Salı günü ortaya çıkacak. Eğer ciddi bir reyting oranı ile yolla devam edecek olursa Kimse Bilmez dizisinin 2. sezonunda da kaldığı yerden devam edeceği belirtiliyor.

Kimse Bilmez dizisi 2. sezon olacak mıÇünkü ilk izlenim olarak ve ilk bölüm olarak oldukça güzel akıcı sürükleyici bir dizi izledik. Kimse Bilmez dizisi gerçekten de Keremcem ve Özgü Kaya gibi işini güzel yapan ve ciddi oyunculuk performansı gerektiren rollerini başarı ile canlandıran oyuncular ile oldukça ciddi bir reyting oranı yakalamış görünüyor. Keremcem’in Ali Öykü Kaya’nın da Sevda rolüyle oynamış oldukları Kimse Bilmez dizisinin gelecek bölümlerdeki performansı oldukça merak ediyor.

Kimse Bilmez dizisinin reytingleri nasıl geldi dizi devam eder mi?

Elbette ilk hafta alınan reyting oranları Kimse Bilmez dizisi için ölçüt olabilir. Ancak Kimse Bilmez dizisinin yayınlandığı ilk bölüm günü ülkemizin milli maçı olması dolayısıyla izlenme oranının düşük kaldığını hepimizin malumu olduğu için tahmin ediyoruz. Bundan sonraki haftalarda 18 Haziran ve 25 Haziran tarihlerinde yayınlanacak olan Kimse Bilmez dizisinin 2. ve 3. bölümlerinde alacağı reytingler dizinin ne kadar devam edeceğini de bize az çok gösterecek.

Dizinin reytingleri yükselirse yaz aylarından sonra Kimse Bilmez dizisinin devam edeceğini söyleyebiliriz. Oldukça güzel bir senaryosu olan ve önüne gelen herkesi darmaduman eden Ali karakteri yaz aylarındaki bir diziden beklenen cesur ve güçlü bir erkeği canlandırırken aynı zamanda bir hoca olması ve karşısına çıkan Sevda isimli bu güzel kızla ciddi bir aşk yaşaması elbette yaz konseptine uygun bir dizi olduğunu bizlere gösteriyor..

En çok izlenen yaz dizileri hangileriAncak son zamanlarda yaz aylarında göstermiş olduğu başarının ardından yeni sezonda da kaldığı yerden devam eden dizilere de alışmış bulunuyoruz. Mesela geçtiğimiz yaz aylarında başlayan erkenci kuş isimli dizi göstermiş olduğu başarıdan dolayı yaz aylarından sonra yeni sezonda da devam etmiş ve yıl boyunca Star TV’de ekrana gelmişti. Dizi hala devam ediyor bu arada 🙂

Kimse Bilmez dizisi yeni sezonda devam edecek mi 2. sezon yayınlanacak mı?Kimse Bilmez kaç bölüm sürecek ne zmana bitecek

ATV ekranlarında salı günleri yayınlanan Kimse Bilmez dizisinin kaç bölüm devam edeceği 2. sezonda olup olmayacağı şimdilik kesin olarak bilinmese de dizinin almış olduğu reytingler geleceği açısından bizlere bir ipucu gösteriyor. Keremcem ve Öykü Kaya’nın oldukça başarılı bir rol oynadığı Kimse Bilmez dizisi almış olduğu reytingleri biraz daha arttırarak devam ederse yeni sezonda da ATV ekranlarında dizi kaldığı yerden devam edecektir. Yaz dizilerinin başarılı olanları ve iyi reyting alanları sezon boyunca devam etme şansını bulabiliyor, umarız Kimse Bilmez dizisi de yeni 2. sezonda kaldığı yerden devam eder.

Kimse Bilmez dizisi yeni sezonda gün değiştirecek mi hangi gün yayınlanacak?

Bildiğiniz üzere ATV ekranlarında salı günleri Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizi yayınlanıyor. Uzun yıllardır devam eden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yerini yaz aylarında almış olan Kimse Bilmez dizisi yeni sezonda devam edecek olursa büyük ihtimalle gün değiştirerek yoluna devam edecek. Salı günleri ekrana gelen Kimse Bilmez ATV ekranlarında herhangi bir dizinin yayınlanmadığı cumartesi veya pazar günlerine geçiş yapabilir. Eşkiya dizisinin yer değiştirmesi pek mümkün gözükmüyor, çünkü yıllardır ciddi bir izleyici potansiyeli bulunan Edho dizisinin yer değiştirmesi mümkün değil. Kimse Bilmez yeni sezonda devam ederse büyük ihtimalle pazar günlerine alınacak ve yoluna devam edecek.

Kimse Bilmez dizisi yeni sezonda devam edecek miKimse Bilmez dizisini nasıl buldunuz yeni sezonda Atv’de devam eder mi?

Kimse Bilmez isimli yeni dizi gerçekten de güzel bir senaryo ile işe başlamış. Her ne kadar bazı acemilikler varsa da gizemli bir dizi olduğunu ve izleyenleri kendisine çektiğini açıkça söyleyebiliriz. Özellikle Ali karakteri önüne geleni tarumar edince gizli güçleri olan bir Herkül gibi çıktı karşımıza. Kimse Bilmez dizisinin reyting oranları da iyi bir izleyici potansiyeline ulaştığını gösteriyor. Zaten ATV ekranlarında yayınlanan diziler diğer kanallara göre bir adım önde başlıyor.

Çünkü ATV hem dizilere uzun süre sahip çıkıyor hem de sık sık tekrar bölümlerini ekrana getirerek izleyicilerin hafızasına iyice yerleşmesine imkan tanıyor. Kimse Bilmez dizisi yeni sezonda da büyük ihtimalle Atv’de devam edecektir. Bunun için tek gereken şey izleyenlerin diziye sahip çıkması. Öykü Kaya ve Keremcem gibi önemli oyuncuları buluşturan Kimse Bilmez dizisine bizde devam ederse yeni sezonunda başarılar diliyoruz.

Kimse Bilmez Yeni Sezonda Devam Edecek mi 2. Sezon Olacak mıSizde Kimse Bilmez dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi yeni sezonda devam edip etmeyeceğine dair fikirlerinizi lütfen aşağıya yorum olarak yazınız sizden Teşekkür ederim.

Yorum yaz

10 Yorum

 1. Avatar Vedat demır ulas

  Gectıgımız yaz sezonunda olark harıka bır #kımse #bılmez dızısı oynanlımısken ragmen
  2sezonu dort gozle beklıyoruzken acaba kımse bılmez dızısı keske cıksakı tum seyırcı halkımız olarak heycan dorukla bıle ragmen bu 2020sezonu 2ncı gırıs yapılması cok ıstıyoruz
  Umarım 2sezona gırer bu guzel (kımse bılmez) dızısı sonucta eycan sevınc keder huzundu su kenara bırakıp mutlulugu sevıncı artıyor ınsan yuregıne…..ınsallah salı gunlere harekete gecer dılegımızle .. Saygılarımla……

 2. Avatar Vedat demır ulas

  Gectıgımız yaz sezonunda olark harıka bır #kımse #bılmez dızısı oynanlımısken ragmen
  2sezonu dort gozle beklıyoruzken acaba kımse bılmez dızısı keske cıksakı tum seyırcı halkımız olarak heycan dorukla bıle ragmen bu 2020sezonu 2ncı gırıs yapılması cok ıstıyoruz
  Umarım 2sezona gırer bu guzel (kımse bılmez) dızısı sonucta eycan sevınc keder huzundu su kenara bırakıp mutlulugu sevıncı artıyor ınsan yuregıne……. Saygılarımla……

 3. Avatar Sevda Özgü Kaya

  Final kararı açıklamazsın 2020 yılbaşı özel sezon sürecektir sakın deme 25 bölümde final değil yeni bölüm yazıyor benimle dalga geçme hakında küfür söyleniyor musun polisi ararım alo kadın o dizi devam edecek Alay ettiyor musun acaba kimse bilmez benim dizimdir unutma benim kararım kimse bilmez 78 final olacak Aşk ve mavi dizinin 78 gün bitsin aynı Atv de 2 sezon 3 sezon Kimse bilmez dizi bitmeyecek benim kararım açıklayacak unutma 78 mutlu sonu gelecek ilk giren oyuncu Ahmet karateri oynatacak unutma kurtaracak

 4. Günü değişecektir Her halde fakat merak uyandiriyor gelecek bolumler eskiyadunyaya hukumdar olmaz başlayacak

Etiketler