Kimse Bilmez Yeni Sezon Hangi Gün Yayınlanacak, EDHO Başlayınca Gün Değiştirecek mi?

Evet uzun süredir merak edilen soruya hemen yanıt vermek istiyoruz. Öncelikle salı akşamlarına damga vuran dizilerden birisi olan Kimse Bilmez dizisi Yeni Sezon Hangi Gün Yayınlanacak, Kimse Bilmez dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Başlayınca Gün Değiştirecek mi? Kimse Bilmez hangi gün yayınlanacak hangi gün ve saatte ekrana gelecek merak edilmeye başlandı.

Kimse Bilmez Yeni Sezon Gün Değiştirecek miKimse Bilmez Dizisi Neden Gün Değiştiriyor?

2019 yaz dizileri içinde en beğenilen dizilerden birisi olan Kimse Bilmez yeni sezon başlayınca mecburen gün değiştirecek. ATV ekranlarında yaz aylarında başlayan ve salı günleri oldukça iyi reyting alan Kimse Bilmez dizisi belli bir seyirci kitlesi kazanmayı başarmış ve reytinglerde oldukça yüksek oranlara ulaşmıştı. Kimse Bilmez’den yepyeni haber izleyenlerine hem bir müjde hemde bir şok oldu.

Müjde kısmı Kimse Bilmez dizisi yaz dizisi olarak kalmayacak yeni sezonda da devam edecek olmasıdır. Bir çok kişi Kimse Bilmez dizisinin yaz ekranında kalacağını ve yeni sezonda devam etmeyeceğini söylüyor ve dizinin bir kaç bölüm sonra biteceğini final yapacağını belirtiyorlardı. Ancak Atv iyi reyting alan diziye sahip çıktı ve Kimse Bilmez dizisi yeni 2. sezonda da kaldığı yerden devam edecek. Kimse Bilmez dizisinin hüzünlü tarafı ise seyircinin alıştığı gün olan Salı günleri değil farklı bir güne alınacak olması..

Kimse Bilmez Yeni Sezon Hangi Gün YayınlanacakKimse Bilmez dizisi Hangi Gün Yayınlanacak? Gün Değişikliği Ne Zaman?

Atv ekranlarında yayınlanan Baba Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde ise başarılı oyuncular Keremcem, Özgü Kaya ve Burak Serdar Şanal gibi isimlerin paylaştığı Kimse Bilmez dizisi bilindiği üzere Salı günleri ekrana geliyordu. Ancak 5 sezondur Atv de ekrana gelen ve salı günlerinin adeta resmi dizisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yani kısaca EDHO’nun yeni sezonda kendi gününde yayınlanmaya devam edeceği kesinleşti. Zaten farklı bir gün düşünülmesi bile imkansız neredeyse. 4 Sezondur ekran gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5. sezonda da Salı günleri Atv de yerini alacak.

Kimse Bilmez Dizisinin Reyting Sonuçları ve Yorumları Nasıl, izlendi mi tuttu mu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yerinde yayın yapan Kimse Bilmez dizisinin ise salı günleri değil yeni sezonda yayında olacağı gün Pazar olarak belirlendi. Sevilerek izlenen Kimse Bilmez dizisi yeni sezondan itibaren Pazar günleri ekrana gelecek. Salı günleri yayınlanan ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin saatinde başlayan Kimse Bilmez artık Salı değil Pazar akşamları Atv de devam edecek.

Kimse Bilmez Eşkıya Başlayınca Gün Değiştirecek miKimse Bilmez dizisi Salı gününden Pazar Gününe alınacak:

Sevilerek izlenen Kimse Bilmez dizisi şimdiye kadar salı günleri ekrana gelmiş ve Star tv de yayınlanan Erkenci Kuş dizisi ile birlikte çok iyi reytingler almıştı. Kimse Bilmez dizisi Erkenci Kuş bittikten sonra reytinglerini daha da artırarak neredeyse 5 oranında total reytingler ile yaz sezonunda Afili Aşk dizisinden sonraki en iyi dizi olarak göze çarpıyordu. Atv Kimse Bilmez dizisinin yeni sezonda da devam etmesine karar verdi. Ancak Salı günlerinin efsane dizisi EDHO yeni sezonda yine aynı gününde ve saatinde başlayacak olunca Kimse Bilmez dizisinin başka bir güne alınması da zorunlu hale geldi. Yeni sezonda Eylül sonuna doğru başlayacak olan Eşkıya dizisinin yerinde yayınlanan Kimse Bilmez dizisi EDHO’nun başlamasıyla pazar gününe alınacak ve pazar akşamları dizi devam edecek.

Kimse Bilmez Yeni Sezon pazar günü yayınlanacakKimse Bilmez Yeni Sezon boyunca devam edecek mi Kaç Bölüm Sürecek?

Sevilen ve oldukça iyi bir enerjiyle yoluna devam eden Kimse Bilmez dizisinin yeni sezonda salı gününden pazar gününe alınmasıyla bir miktar reyting kaybetmesi oldukça normal. Ancak sezonla birlikte dizinin izleyici kitlesinde de bir artış olabilir. Okulların açılması ile birlikte öğrenciler ve aileleri tatilden dönmeye başladığı için izlenme oranlarında ciddi bir artış yaşanıyor. Bakalım Kimse Bilmez  dizisinin reytingleri yeni sezonda artacak mı azalacak mı merak ediliyor. Kimse Bilmez dizisinin reytingleri yerinde olursa sezon sonuna kadar yaklaşık 45 bölüme ulaşmış olacak.

Eşkıya başlayınca Kimse Bilmez hangi güne alınacakKimse Bilmez dizisi 45. Bölümde Final Yapacak Bitecek?

Kimse Bilmez dizisinin kaç bölüm olacağını ne kadar devam edeceğini merak edenler için hemen yazalım. Kimse Bilmez dizisi sezon boyunca yeterli reyting alırsa pazar akşamlarının vazgeçilmez bir dizisi olabilir. Kimse Bilmez dizisi her şey yolunda giderse sezon sonuna kadar yaklaşık 45. bölüme ulaşmış olacak. Yani işin sonuna bakacak olursak her şey yolunda giderse Kimse Bilmez dizisi 45. bölüm ile sezon sonuna kadar devam edip final yapabilir. Kimse Bilmez dizisinin 2. sezonu olur mu diye merak edenlere biraz zor diyoruz. Zaten yaz aylarında başlayıp hiç ara vermeden yeni sezonuyla devam eden Kimse Bilmez 2. sezon için yeterli reyting alır mı şimdiden söylemek çok zor. Ancak reyting alsa bile senaryosunun devam etmeyeceğini ve büyük bir aksilik olmazsa 45. bölümde Kimse Bilmez dizisinin final yaparak biteceğini ve Atv de izleyiciye veda edeceğini söyleyebiliriz.

Kimse Bilmez Yeni Sezonda Devam Edecek mi? Dizinin 2. Sezonu Olacak mı?

Kimse Bilmez 2. Sezon Hangi Günde yayınlanacakKimse Bilmez Yeni Sezon Hangi Gün Yayınlanacak, EDHO Başlayınca Gün Değiştirecek mi? sorusuna içtenlikle cevap vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazarak Kimse Bilmez dizisinin Yeni Sezon Hangi Gün Yayınlanacağını ve Kimse Bilmez EDHO Başlayınca Gün Değiştirip hangi gün yayınlanacağını sizlerde yorumlarınızla aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

9 Yorum

 1. Lütfen dizinin devamını getirin Çünkü çok güzel aile dizisi böyle milenyum.yılı yani 2000 li yılların öncesinde çok vardı o yıllarda komşular hep birbirlerine gider dizi başladımı falan heycanını yaşardık senaryonun getirin lütfen saygılarımla

 2. Lütfen dizinin devamını getirin öncelikle yönetmenlere sesleniyorum dizi çok güzel dir hayatımda böyle dizi seyretmemistim inşallah devam edersiniz şimdiden başarılar dileriz

 3. Avatar Serkan Ateş

  Bu diziyi çok severek ve beğenerek izliyoruz çok muhteşem bir dizi bu yüzden oyuncu olan keremcem özgü kaya burak serdar şanalı ve diğer oyuncuları yapımcı senarist ve yönetmenimizi bu güzel çalışmalarından dolayı tebrik ederiz temennimiz bu dizinin 45 bölümle kalmayıp daha çok sürmesi inşallah daha çok devam eder

 4. Dizi gerçekten muhteşem
  Dizide aşk ve aksiyon bir arada
  Bu dizinin final yapması izleyiciler için çok üzücü olur.
  Böyle bir film başka TV lerde yok.
  Teşekkürler..

Etiketler