Kimse Bilmez Uygar (Engin Hepileri) Diziden Çıktı Yeni Dizisi Ne?

Kimse Bilmez Uygar (Engin Hepileri) Öldü Mü Diziden Çıktı Mı? Kimse Bilmez dizisinin yeni bölümünde diziden başrol karakterlerinden birisinin ayrıldığını görüyoruz. Kimse Bilmez dizisinin başrol oyuncularından biri olan Engin Hepileri diziden ayrılıyor. Engin Hepileri neden ayrıldı? Bir sebebi var mı? Konumuzun devamında.

Kimse Bilmez dizisi Baba Yapım’ın yapımcılığında Kartal Çidamlı’nın yönetmenliğinde yayınlanırken, Kimse Bilmez dizisinin başrollerinde Keremcem, Özgü Kaya, Burak Serdar Şanal ve Zeynep Elçin gibi isimler yer alıyor. Kimse Bilmez dizisi 26. bölümünde Uygar karakterini canlandıran Engin Hepileri senaryo gereği ölerek diziye veda ediyor. Kimse Bilmez dizisinde Uygar’ı canlandıran oyuncu neden diziden ayrıldı? Özel bir sebebi var mı?

Kimse Bilmez Uygar Nasıl Öldü Neden Vuruldu?

Kimse Bilmez dizisinde Ali, Uygar’a pusu kuruyor ama Uygar da önlemini alıyor. Ali emniyet güçlerinin gelmesinin ardından Uygar’ı serbest bırakıyorken hainlikte sınır tanımayan Uygar silahı yerden alarak Ali’ye doğrultuyor. Daha sonra ise Ali Uygar’a kurşun yağdırıyor.

Kimse Bilmez Dizisi Uygar (Engin Hepileri) Neden Ayrıldı?

Kimse Bilmez dizisinde Uygar karakterini canlandıran Engin Hepileri diziden neden ayrıldı? Engin Hepileri Kimse Bilmez dizisinden senaryo gereği ayrıldı. Çünkü diziyi izleyenler bilir ki başından beri yapabileceği tüm kötülükleri yaptı. Engin Hepileri yani Kimse Bilmez’in Uygar’ı Ali ve Sevda’yı ilk bölümden beri rahat bırakmıyor onun yüzünden hiç mutlu olamayan Ali ve Sevda’nın artık ondan kurtulma vakti gelmişti.

Kimse Bilmez dizisinde Uygar öldü. Engin Hepilerinin diziden ayrılmasında bir sebep yok. Yani senarist yapımcı veya oyuncularla bir sıkıntısı olmadı. Sadece senaryo gereği Kimse Bilmez dizisinden ayrıldı. Kimse Bilmez dizisinden ayrılan Engin Hepileri’nin yeni dizisi de şimdiden merak konusu oldu.

Engin Hepileri’nin yeni dizisi için TIKLAYIN…

Engin Hepileri Kimdir?

Engin Hepileri 1978 tarihinde İstanbul’da doğdu. Tiyatroyla lise yıllarından beri ilgileniyor. Lise yıllarında Devlet Tiyatroları’nın dört oyununda rol aldı. 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde okumaya başladı. 1998 yılında Anlat Şehrazat müzikalinde ve Tiyatro Fora’da Ölümsüzler oyununda rol aldı. 2002 yılında aynı üniversitede yüksek lisans eğitimini oyunculuk eğitimi üzerine yaptı.

1998 yılında Kent Oyuncuları tiyatrosunda görev yapan Engin Hepileri 2008 yılında Israel Horowitz’in Kuyruk adlı oyununu yöneterek yönetmenlikte yaptı. 2011-2012 yıllarında TRT Okul kanalında hafta içi her gün program yaptı. Kültür-sanat programında sunuculuk görevini yaptı. Engin Hepileri sinema filmlerinde seslendirme de yapmaktadır.

2015 tarihinde Atv’de yayınlanan Kara Ekmek dizisinde başrol oynadı. Kara Ekmek dizisinde Özlem Yılmaz, Altan Erkekli, Ahmet Levendoğlu, Ushan Çakır, Gülçin Santırcıoğlu, Anıl İlter, Başak Daşman, Elif Can Ongurlar ile başrol oynadı. Engin Hepileri’nin rol aldığı dizi filmler;Hürrem, Kampüsistan, Beyza’nın Kadınları, Emret Komutanım, Kızlar Yurdu, Yaprak Dökümü, Aile Saadeti, Gönülçelen, Küstüm Çiçeği, Kara Ekmek, Sen Benimsin, Melek ile Serhat, 7 Yüz, Gülizar, Kalbimin Sultanı ve son olarak Kimse Bilmez dizilerinde rol aldı.

Etiketler