Kimse Bilmez Pilot Vuruldu Gerçekten Öldü mü Diziden Neden Çıktı?

Kimse Bilmez dizisinin 13. bölüm 2. fragmanı çıktı. Dizide çok aksiyonlu sahneler var, Pilot Vuruldu ve Duygunun kollarına yığılıp kaldı, Pilot Gerçekten Öldü mü Diziden ayrılacak mı Neden Çıktı? gibi merak edilen soruları burada sizlere yanıtlamak ve Kimse Bilmez dizisi son bölümde Pilot Vuruldu Gerçekten Öldü mü Diziden Neden Çıktı başka bir diziden teklif mi aldı? gibi sorulara yanıt vereceğiz.

Pilot Vuruluyor Gerçekten Ölecek mi Diziden Çıkacak mıKimse Bilmez Dizisi Pilot Vuruldu, Ölecek mi?

Kimse Bilmez dizisinde Pilot Karakterini canlandıran Burak Serdar Şanal dizinin en sevilen karakterlerinden birisini oynuyor. Bu sezonun en iyi çıkış yapan ve sevilen oyuncularından birisi olan Burak Serdar Şanal canlandırdığı pilot karakteri ile 7 den 70’e herkesin sevdiği bir isim haline geldi. Son olarak Duygu’ya olan aşkı yüzünden neredeyse mafya işlerini bile bırakan Pilot’un geçtiğimiz bölümde eczaneye gelen polisler tarafından arandığını öğrenen Duygu ise bu durumdan dolayı Pilota çok kızar. Ancak Pilot kendisini çok sevmektedir ve Duygu onu kovsa da Pilot gidemez, aşık olduğunu duyguya da itiraf eder.

Diğer yandan Ali hocada Pilotun kardeşi olduğunu öğrenmiştir ama Takacı kardeşi Mert’e Pilotu vurması emrini verir. Çünkü ne olursa olsun Pilot ile Ali hoca birbirini bulmamalı ve kardeş olduklarını öğrenmemelidir. Tabi bu neden bu kadar önemli derseniz ta küçük çocukluk yıllarına dayanan ve çocuk esirgeme kurumundaki kirli işlerinin açığa çıkmasını istemeyen Kurt bey tüm bunları çekip çevirmekte ve kirli oyunlarının deşifre olmasını istememektedir.

Kimse Bilmez Pilot Vuruldu Gerçekten Ölecek mi Diziden ayrıldı mıPilot Vuruluyor Gerçekten Ölecek mi Diziden Çıkacak mı?

Pilot Vuruluyor: Takacının kardeşi Mert abisinden aldığı emirle Pilotu ortadan kaldırmak için silahını çeker ve Pilota ateşler. Pilot Mertin silahından çıkan kurşunlarla tam göğsünden vurulur ve oraya Duygunun dizlerinin dibine düşer. Pilot öldü mü gerçekten diziden çıkacak mı işte tam bu sahnede merak edilen sorudur. Pilotun son sözleri ise diziden çıkacağını hatta dizinin bir müddet sonra biteceğini final yapacağını söyler gibi adeta. Pilotun son sözleri: Bu dünya ya bir pilot geldi. Sevdi ve gitti de olur ve Pilotun kafası düşer. Elbette bu sahnenin tam içinde kalan Duygu ne yapacağını bilemez, çünkü kendisini deli gibi seven bir adam vardır ve dizlerinin üstünde ölmüştür. Kimse Bilmez Pilot Vurulup ölmesi izleyenleri çok üzecek.

Peki gerçekten ölecek mi Pilot? Bize göre Pilotun ölmesi imkansızdı. Çünkü dizinin neredeyse başrol oyuncularından bile daha çok seviliyordu. Eğer Mertin silahlı saldırısında kan kaybından dolayı kendinden geçip bayıldıysa Pilotun kurtulma şansı var. Ancak dizinin Ekim ayında yerini Eşkıya (EDHO) dizisine bırakacak olması ve Atv ekranlarında final yapacağı iddiaları Pilotun iyi bir finalle diziden çıkabileceğini gösteriyor. Ayrıca başka dizilerde çok daha iyi transfer teklifleri aldığını oyuncumuz açıklamıştı.

Kimse Bilmez Pilot neden öldü diziden çıktı mı yeni dizisi ne
Kimse Bilmez Pilot neden öldü diziden çıktı mı yeni dizisi ne:

Burak Serdar Şanal Yeni Bir Diziye Transfer mi Olacak?

Kimse Bilmez dizisinde Pilot karakteri ile çok sevilip sayılan ve Duygu ile olan aşkıyla dizinin en güzel çiftleri olan Pilot ve Duygu dizide sahneleri en beğenilen oyunculardı. Başrol olmasalar bile başrol kadar sevilen bu çifte nazar değdi galiba. Pilot 13. bölümde 10 Eylül 2019 salı günü yayınlanan yeni bölümde vuruldu ve Duygunun dizlerinde öldü. Umarız bu ölüm değil kan kaybından bayılma şeklinde bir sahne olur. Ancak oyuncuya başka güçlü dizilerden tekliflerin geldiği de bir gerçek. Sosyal medyadaki bir iddiaya göre pilot karakterini canlandıran oyuncumuz Burak Serdar Şanal yeni sezonda yeni başlayacak dizilerden birisinde rol alacak. Bu nedenle böyle bir sahneyle diziden çıktığı söyleniyor. Biz pek inanmadık buna çünkü Kimse Bilmez dizisinde bu kadar sevilip sayılırken bir başka diziye hem konsantre olması zor hemde izleyiciye böyle bir duyguyu vermesi mümkün değil bize göre. Sonuçla hayırlısını dilemek lazım.. İşte Yeni Sezondaki gelişmeler >> Kimse Bilmez Yeni Sezon Yayınlanacak mı, EDHO Başlayınca Gün Değiştirecek mi?

Kimse Bilmez Duygu ve Pilot diziden çıktı mı yeni diziye mi gececeklerBu konumuzda Kimse Bilmez dizisi yeni bölümde Pilot Vuruldu Gerçekten Öldü mü Diziden Neden Çıktı başka diziye mi geçecek? konularında samimi düşüncelerimizi sizlerle paylaştık. Sizlerde yorumlarınızı aşağı yazın lütfen. İşte Kimse Bilmez Pilot Vurulduğu sahne:

Yorumlar: Ali ve Sevda çifti ne kadar itici yazılıyorsa, Duygu ve Pilot çifti o kadar güzel yazılıyor. “Çünkü ben seni seviyorum be kadın” repliğine kalbimi bıraktım. Pilotun ilanı aşkı tam da bu şekilde olurdu zaten. Kimse Bilmez in fragmanına denk geldim Duygu ve Pilot çok güzelsiniz keşke başka dizide olsaydınız.

Kimse Bilmez Yeni Sezonda Devam Edecek mi? Dizinin 2. Sezonu Olacak mı?

Kimse Bilmez dizisinde Pilot karakteri ölürse bu dizi izlenir mi? Bizce izlenmez, o yüzden yapımcı ne yapar ne eder Pilotu diriltir bizce.. Sizce Pilotsuz Kimse Bilmez dizisi izlenir mi?

Yorum yaz

5 Yorum

  1. Pilot gibi adami öldürmeyin duygu yada yazık pilot ada dizinin içine etmeyin çok güzel dizi çekmeye devam pilot ölme diziye devam

Etiketler