Kimse Bilmez Pilot Nerede Diziden Çıktı mı, Burak Serdar Şanal Diziden Ayrıldı mı?

Kimse Bilmez dizisi salı akşamları Atv ekranlarında oldukça güzel ve neşeli bir dizi olarak devam ediyor. Kimse Bilmez dizisinde Ali hocanın kardeşi olan ve bir mafya liderini oynayan Pilot lakaplı Süleyman karakteri dizinin en belirgin rollerinden birisini oynuyor. Hem efendiliği elden bırakmayan ve oyunu raconuna göre oynayan Pilot hem işletmeci hemde mafya lideri. Kimse Bilmez Pilot Nerede Diziden Çıktı mı, Süleyman Diziden Ayrıldı mı?

Burak Serdar Şanal kimdir Pilot rolüPilot Uygar’a diyet borcunu ödemek için Sevdanın kardeşini yakmıştı en son. Ali ile Sevda aşkına engel olmak isteyen Uygar Sevdanın kardeşini ortadan kaldırıp suçu da Alinin üstüne yıkmak için bir plan yapmıştır ancak bu planda Pilot da vardır. Uygar’ın asıl amacı hem Ali’yi hemde pilotu devreden çıkarıp Sevda’ya sahip olmaktır.

Kimse Bilmez Pilot Nerede Diziden Çıktı mı, Süleyman Diziden Ayrıldı mı?Kimse Bilmez Pilot diziden ayrıldı mı

Kimse Bilmez dizisinde Pilot olarak bildiğimiz ve çetenin lideri olan Burak Serdar Şanal diziden bir süre önce ayrıldı. Ama ayrılma sebebi diziden çıkmak değil bedelli askerlik hizmetini Denizli ilimizde yapacak olmasıdır. Bedelli askerlik hizmetini Denizli’de komando olarak yapacak olan Burak Serdar Şanal Kimse Bilmez dizisindeki Pilot karakterini bırakmadı ancak son olaydan sonra başı derde girip hapse girmiş gibi gösterilecek dizide. İşte Burak Serdar Şanal ile ilgili detaylı haberimiz:

Kimse Bilmez Pilot ASKERE GİTTİKimse Bilmez Pilot ASKERE GİTTİ

Kimse Bilmez Pilot Nerede Diziden çıktı mı

Haberden anlayacağınız üzere Burak Serdar Şanal Kimse Bilmez dizisinde canlandırdığı Pilot karakteriyle oldukça sevilmiş ve beğenilen bir rolde oynarken bedelli askerlik hizmeti için komando olarak Denizli ilimizde kısa süreli askerlik yapacak. Askerlik hizmeti biter bitmez diziye dönecek olan Burak Serdar Şanal Pilot karakterini canlandırmaya devam edecek ve hapisten çıkarak kaldığı yerden devam edecek. Kimse Bilmez Pilot diziden ayrıldı mı sorusuna yanıt vermiş olduk böylece..

Kimse Bilmez Pilot kimdir bilgileri diziden çıktı mıKimse Bilmez Pilot Ali Hoca ile kardeş olduğunu anlayacak mı?

Kesinlikle anlayacak, Pilot hem başına buyruk hemde zeki bir karakter. Ali hoca ile olan kavgasının ardından söylediği sözler sonrasında Ali hoca onun kardeşi olduğunu anlayacak. Güçlü olan değil pes etmeyen kazanır sözü Pilot ile Ali hoca arasındaki bağı ortaya çıkaracak ve birbirini tanımalarına yardımcı olacak. Kar küresi de buna yardımcı olacak.

Kimse Bilmez Pilotun sevgilisi var mıKimse Bilmez Pilot rolündeki Burak Serdar Şanal kimdir? Kısa Bilgileri

Burak Serdar Şanal 28 Ağustos 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ümraniye Lisesini bitirdikten sonra Maltepe Üniversitesi Drama Kulübünde eğitim almıştır. Oyunculuğa olan ilgisi ve merakı sonrasında  aldığı eğitimlerin de sonrasında Küçük Kadınlar dizisinde Koray, Peri Masalı dizisinde Murat, Bahar Dalları dizisinde Mert rollerini başarıyla oynamıştır. Daha sonra Dinle Sevgili, Avrupa Avrupa, Arka Sokaklar, Yeşil Deniz dizilerinde çeşitli roller almış ve hepsinde de karakterleri başarılı bir şekilde canlandırmıştır.

2015 yılında Kızlar ve Anneleri yarışmasında sunuculuk yapmıştır. 2016 da Rüzgarın Kalbi dizisi oyuncuları arasında yer almış ve Rüzgar karakterini canlandırmıştır. Son olarak 2019 da Atv de ekrana gelen yaz dizisi Kimse Bilmez kadrosuna katılan Burak Serdar Şanal Pilot karakterini canlandırıyor. Burak Serdar Şanal aslen Kastamonu’ludur.

Kimse Bilmez Pilot rolündeki Burak Serdar ŞanalKimse Bilmez Pilot rolündeki Burak Serdar Şanalın Sevgilisi Var mı?

Hayır sevgilisi yok ama maalesef nişanlı bu yakışıklı adam. Burak Serdar Şanal Yeşil Deniz dizisinde birlikte rol aldığı Merve Akkaya ile nişanlıdır. Hadi başka pilota kızlar 🙂 Sizlerde askerlik görevi için Kimse Bilmez dizisinden kısa süreliğine ayrılacak olan Pilot karakterinin hapiste olması hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

Kimse Bilmez Pilot ASKERE GİTTİ ancak kısa sürede geri döndü. Çünkü bedelli olarak yapacağı için sadece 21 gün acemi eğitimi aldı ve geri döndü. Ağustos ayından itibaren diziye geri dönecektir Kimse Bilmez dizisinde Pilot olarak izlediğimiz Burak Serdar Şanal..

Etiketler