Kimse Bilmez Nedim Saymaz Kimdir? Caner Kurtaran Yeni Rolünde (Manyak Lakaplı)

Kimse Bilmez Nedim Saymaz Kimdir? Caner Kurtaran Yeni Rolünde (Manyak Lakaplı)… Kimse Bilmez dizisi kadrosuna yeni bir isim katıldı. Kimse Bilmez dizisine katılan oyuncu Caner Kurtaran. Kimse Bilmez dizisinde oynayan Caner Kurtaran dizi de Manyak lakaplı Nedim Saymaz’ı canlandırıyor.

Baba Yapım’ın yapımcılığını, Kartal Çidamlı’nın yönetmenliğini üstlendiği Kimse Bilmez dizisi başrollerinde Keremcem, Özgü Kaya, Burak Serdar Şanal ve Zeynep Elçin gibi isimler yer alıyor. Kimse Bilmez dizisine son olarak Tek Yürek dizisinde rol alan Caner Kurtaran dahil oldu. Caner Kurtaran kimdir? Daha önce hangi dizi filmlerde rol aldı konumuza ekleyeceğiz. Kimse Bilmez dizisi oyuncuları arasına katılan Caner Kurtaran bilgileri konumuzun devamında.

Caner Kurtaran

Caner Kurtaran 1978 tarihinde İstanbul’da doğdu. Lisedeyken tiyatroyla ilgilenmeye başladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarında okumaya başladıktan eğitimini yarıda bıraktı. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümüne kaydını aldırdı ve buradan mezun oldu. Caner Kurtaran, İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda iki yıl sözleşmeli olarak çalıştı. 2005 yılında Kırık Kanatlar dizisinde oynadı.

2006 – 2007 yılları arasında Reşat Nuri Güntekin’in Yaprak Dökümü kitabından uyarlama olan Yaprak Dökümü dizisinde rol aldı. Yaprak Dökümü dizisinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Tolga Karel,Bedia Ener, Deniz Çakır, Gökçe Bahadır, Fahriye Evcen ile başrolü paylaştı. Caner Kurtaran Yaprak Dökümü dizisinde rol aldı. Yaprak Dökümü dizisi ile meşhur oldu.

2015 yılında yönetmenliğini Aydın Bulut’un yaptığı Bir Deniz Hikayesi dizisinde rol aldı.  Bu dizi de Semih karakterini canlandırdı ve  Emir Berke Zincidi, Begüm Birgören,Emre Kızılırmak ile birlikte rol aldı. Caner Kurtaran’ın rol aldığı dizi filmler; Aşk ve Ceza, Gün Akşam Oldu, Sırat, Araf Zamanı,

Nedim Saymaz (Manyak) Rolü Bilgileri

Kimse Bilmez dizisi kadrosuna yeni katılan karakter Nedim Saymaz. Nedim Saymaz’ın lakabı Manyak. Manyak lakaplı birinin de iyi bir karakterde olması beklenemez elbette. Nedim Saymaz Ali ve Pilot’un düşmanı olarak diziye girecek. İki kardeş’in başını nasıl belaya sokacak yeni karakterdeki Manyak Nedim göreceğiz.

Kimse Bilmez Dizisi Neler Olacak Özeti;

Ali ve Pilot kardeşler yıllar sonra kavuşur. Birbirlerine alışmaya çalışan iki kardeş geçmişin getirdiği sorunlarla da baş etmek zorunda kalırlar. Ali bir taraftan kendinden saklanan geçmişin peşine düşerken diğer yandan da kardeşine zaman ayırmak ister. Ali’nin geçmişinde ondan bunları saklayan kişinin Kurtbey olduğunu düşünür ve tüm işaretler onu göstermektedir.

Kurtbey Ali’nin elinden nasıl kurtulacak? Vedat ise babasının katilinin Ali olduğunu öğrenince intikam için peşine döner. Pilot ise babam dediği kişiyi öldüreninin kardeşi Ali olduğunu öğrenecek mi? Öğrenince buna nasıl bir tepki verecektir? Sevda ile artık aralarında sorun olmadan mutlu olmak isteyen Ali ona güzel bir sürpriz hazırlar. Ancak Uygar Ali’yi öldürmek için yeni bir plan yapar. Bakalım neler olacak?

Kimse Bilmez dizisine kısa süre sonra katılacak olan Manyak Nedim Saymaz bakalım nasıl bir karakter olacak ve diziye nasıl bir artı sağlayacak? Sizler Kimse Bilmez dizisini izliyor musunuz? Yeni katılan oyuncu Caner Kurtaran sizce Kimse Bilmez’de rolü ile sevilir mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Severek izlerdim fakatfinal yağıcağını duyunc a üzüldüm açıkçası bu arada nedimyani manyak karekteri diziye renk katacaktır

Etiketler