Kimse Bilmez Erniko Kimdir? Pilot Neden İntikam Almak İstiyor?

16.07.2019
306

Kimse Bilmez Erniko Kimdir? Pilot Neden İntikam Almak İstiyor? Ali Hoca ve Erniko arasında neler oldu. Kimse Bilmez dizisindeki Erniko Kimdir? Pilot Neden İntikam Almak İstiyor? Ali intikamını aldı mı oğlunu öldürten Enrikodan? Pilot’un hapishanede Erniko’nun eski adamından Ali’yle ilgili bilgiler öğrenmek ister ama bu oldukça zordur.

Kimse Bilmez Erniko Kimdir? Pilot Neden İntikam Almak İstiyor?Kimse Bilmez Erniko Kimdir? Pilot ve Ali Neden İntikam Almak İstiyor?

Kimse Bilmez Enriko yıllar önce Aliye pusu kurup onun oğlunu öldüren kişidir. Büyük bir mafya liderinin ta kendisi olan Kimse Bilmez Enriko karakterini önümüzdeki bölümlerde diziye dahil olacağı kesinleşti. Pilot’un hapishanede kalacağı günlerde Ali oğlunun katili olan Erniko ile yeniden karşılaşacak ileriki bölümlerde. Kar küresi ile ilgili detayları öğrenmek isteyen Ali ile Erniko’nun eski adamından Ali’yi bulmak isteyen Pilot’un yolu yeniden kesişecek.

Kimse Bilmez Erniko öldü mü yaşıyor muKimse Bilmez Erniko Kimdir?

Kimse Bilmez Erniko hakkında bilgiler: Erniko uyuşturucu ve toz işinin baronudur. Ali mahallesinde uyuşturucu satışına izin vermeyince onu ortadan kaldırmak ister ve aracına bomba yerleştirilir. Ancak bu bomba Ali’yi değil biricik oğlunu öldürmüştür. Ali Erniko’nun peşine düşer, tüm adamlarını öldürür ama birisi hariç.

Kimse Bilmez Erniko yaşıyor mu diziye gelecek mi?

Kimse Bilmez dizisinde Erniko yaşıyor elbette. Ali her ne kadar intikam için Ernikonun bütün adamlarını öldürdükten sonra adam öldürmeye tövbe etse bile bu tövbesini ne kadar tutabilir bilemiyoruz. Sevda kardeşi için Aliyi suçlarken Ali tüm gerçekleri ortaya çıkarıp Sevda ve ailesini ikna eder. Ali Sevdanın kardeşini vurdurtan Çağan Keskin’i ailesinin karşısına çıkarmış ve gerçekleri itiraf ettirmiştir. Çağan Keskin dolaylı olarak Kurtbeyin adamı aynı zamanda Erniko’nun da adamı durumundadır.

Kimse Bilmez Erniko hakkında bilgilerErniko kolay kolay ortaya çıkmaz. Ali ise son hedefi olarak Ernikoyu kardeşi Süleymana yani Pilota ulaşmak için kullanmak ve sonra tüm intikamını Ernikonun kendinden almak istemektedir. Ancak Pilot da boş durmayacak ve kardeşini bulmak için Ernikoya sırt çevirenlerden başlayıp ipuçlarını tek tek yoklayacaktır. Piot ne yapıp edip abisi Aliyi bulmak için uğraşırken kadar bütün ağlarını Ali ve Pilotun birbirini bulmaması üzerine kurmuştur. Kurtbey bu işin başını çekmektedir ve Çocuk esirgeme kurumundan beri takibinde olan Ali ve Pilotun birbirini bulmaması için elinden geleni yapmaktadır.

Kimse Bilmez Erniko Ali ile ne zaman karşılaşacakKimse Bilmez Erniko rolünü kim oynayacak?

Sevilerek izlenen ve salı günleri Atv de ekrana gelen Kimse Bilmez dizisinde Erniko karakterinin oldukça gaddar ve para için herşeyi yapabilecek bir karakter olduğunu hemen söyleyelim. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Kimse Bilmeze dahil olacak olan Erniko rolünün Ali ile olan geçmiş yaşantısı da ekrana gelecek ve çekimler eskiden yaşanmışları aydınlığa çıkaracak. Erniko rolü henüz kesinleşmedi ancak yakın zamanda diziye dahil olacaktır. Kimse Bilmez dizisinde Erniko karakterini canlandıran oyuncu belli olur olmaz buraya eklenecektir.

Kimse Bilmez Erniko Ali Pilot üçgeniKimse Bilmez dizisi Erniko hakkında detayları eklemeye devam edeceğiz. Sizde Erniko hakkında yorum ve tahminlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Kimse Bilmez Erniko Ali ve Pilota vasiyeti ne?

Kimse Bilmez Ernikonun vasiyeti hakkında Pilot konuşunca Ernikonun öldüğünü ve Alinin bu intikam meselesinde onu öldürdüğü ortaya çıktı. Vedat ve Erniko Pilot ile birlikte Aytekin’in adamları da bu durumdan üstlerine düşeni yapmışlar ve Aytekin Pilotu istemiş ancak Erniko Pilotu koruyup vermemiştir. Pilot bu yüzden baba diye bildiği Erniko’nun ölümünden sonra ayrı bir intikam hırsına bürünmüştür.. Erniko Pilota vasiyet ederken:Kimse Bilmez Erniko Pilotun babası mı

Kimse Bilmez Ernikoyu kim öldürdü?

Ernikonun kim ya da kimler tarafından öldürüldüğü merak ediliyordu. Ernikoyu öldüren kişiyi Pilot söyletti. Pilotun zoruyla Ali adını öğrenen Pilot şimdi kardeşi Aliye düşman mı olacak. Ali Hüroğlu adını duyan Pilot onun hakkında detayları öğrense de Ali hoca olduğunu anlayan Pilot Ernikonun intikamını almak için şimdi Ali hocadan intikamını almak isteyecek. Bakalım karanlık güçlerin Ali hoca ile Pilotu birbirine düşürme oyunu tutacak mı? Pilot Ali Hüroğlu’ndan Ernikonun intikamını alacak mı? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Kimse Bilmez Enriko kim belli oldu

YORUMLAR

 1. Hüseyin caner karakecili dedi ki:

  Olsun yeni istiyorum kimse bilmez yani eniko mekan almak dizi Bakmak istiyorum

 2. Hüseyin caner karakecili dedi ki:

  Yeni dizi yapmışlar kimse bilmez yani eniko mekan almak dizi Bakmak istiyorum

 3. kemal dedi ki:

  Alınin oğlu gercgerçekten öldüm-iNew 2019 Mercedes-Benz C-Class C 300 Sport COUPE in White Plains …
  mbwhiteplains.?