Kimse Bilmez Doktor Ahmet Kimdir? Bilgileri (Anıl Kır)

Kimse Bilmez doktor Ahmet Piloton başına bela olacakKimse Bilmez dizisi son haftalarda yeniden reytinglerde yükselmeye başlayınca diziye yeni transferler de devam etmeye başladı. Kimse Bilmez dizisine son katılan isim Ahmet karakteri oldu. Dizide doktor Ahmet olarak yer alacak oyuncu kimdir bilgileri gerçek adı soyadı ve daha önce hangi dizilerde oynadı burada sizlere detaylıca yazacağız. Kimse Bilmez Doktor Ahmet Kimdir? Bilgileri instagram ve sosyal medya hesapları okuduğu okullar hepsi burada..

Kimse Bilmez dizisi doktor Ahmet kimdirKimse Bilmez dizisi Doktor Ahmet Kimdir?

Pazar akşamları Atv de ekrana gelen Kimse Bilmez dizisine dahil olan ve Doktor Ahmet karakterini canlandıran oyuncu Kimdir? Gerçek adını ve Bilgilerini hemen sizlere yazalım burada. Kimse Bilmez Doktor Ahmet rolünde oynayan yakışıklı oyuncu Anıl Kır. Atv ekranında yayınlanan ve pazar akşamları evimize yen bölümleri ile konuk olan Kimse Bilmez dizisinde de rol alacak olan doktor Ahmet karakterine hayat verecek olan Anıl Kır herkesin merak ettiği bir isim oluverdi.

Kimse Bilmez Doktor Ahmet rolünü oynayan genç ve yetenekli isim Anıl kır diziyi uzun süredir takip eden seyircilerin meraklı sorularına tabi kaldı. 9 Aralık Pazar günü Kimse bilmez dizisinin 25. bölümünden itibaren Doktor Ahmet karakterine hayat verecek olan Anıl Kır daha önce yine Atv ekranlarında yayınlanan başka bir dizide rol alıyordu. İşte oyuncuyla ilgili detaylı bilgiler:

Kimse Bilmez doktor Ahmet kim yeni gelen oyuncuKimse Bilmez Doktor Ahmet Karakteri Anıl Kır Kimdir?

Anıl Kır Kimdir? Kimse bilmezde rol alan Anıl Kır 1988 yılında Ankarada dünyaya gelmiş bir dizi oyuncusudur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Tiyatro Bölümü Mezunu mezun olduktan sonra kendisini geliştiren Anıl Kır Domus Sanat Çiftliği, Eskişehir Go Sahne ve Ankara Sanat Tiyatrosu’nda rol almış, Töre isimli oyun ile 9. Lions Tiyatro Ödülleri Umut Vaadeden Genç Yetenek Ödülüyle birlikte başka bir çok ödülün de sahibi olmuştur.

Anıl Kır yine Atv ekranlarında yayınlanan ve Salı günleri ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 74 bölüm boyunca yer almıştır ve dizide Ercan karakterine hayat vermiştir. Oldukça başarılı bir oyunculuğu olan Anıl Kır bu diziden vurularak çıktıktan sonra hiç boş kalmamış ve yine Atv de pazar günleri yayınlanan Kimse Bilmez dizisine doktor Ahmet rolüyle dahil olmuştur. Kimse Bilmeze yeni giren bir oyuncu daha var.. Tıklayın >>Kimse Bilmez Nedim Saymaz Kimdir?

Anıl Kır Kimse Bilmez dizisinde doktor Ahmet karakteriAnıl Kır daha önce hangi dizilerde oynadı? (Kimse Bilmez Doktor Ahmet)

Anıl Kır dizi oyunculuğunun yanı sıra eğitmeni olduğu Act In Studio’da oyunculukla ilgili eğitmenlik de yapmaktadır. Yani o sadece bir dizi oyuncusu değil aynı zamanda bir eğitimcidir ve kendisi gibi oyunculuk konusunda eğitim almak isteyenlere öğretmenlik yapmaktadır. Anıl Kır 9 Aralık pazar gününden itibaren Kimse Bilmezde doktor Ahmet karakterine hayat verecek merak edenleri izlemeye davet ediyoruz.

Anıl Kır Kimse Bilmez dizisindeki doktor Ahmet karakterinden önce hangi dizilerde oynadı? Bugüne kadar Anıl Kır bir çok dizide roller aldı; Aşk ve Günah, Seni Seven Ölsün ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli projelerde çeşitli rollerde oynamış ve rolünün hakkını veren oyunculardan birisi olmuştur. Anıl Kır aynı zamanda şu sıralarda yayınlanan Krops tiyatronun ‘Hiç Kimsenin Öyküsü’ isimli tiyatro oyununda da sahne almıştır.

Kimse Bilmez doktor Ahmet ne yapacakAnıl Kır, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden sonra Kimse Bilmez dizisinde de kariyerine devam ediyor. Bakalım Kimse Bilmez dizisinin izleyicileri doktor Ahmet karakterine alışabilecekler mi nasıl bir rolle karşımıza çıkacak kimi iyileştirecek hep birlikte izleyip göreceğiz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle Anıl Kır Kimse Bilmez dizisindeki doktor Ahmet hakkındaki düşüncelerinizi aşağı yazın lütfen.

Kimse Bilmez Sevda’nın Söylediği Hatam belki kalbi oyuncak sanmam şarkısı sözleri

Kimse Bilmez Doktor Ahmet Kimdir? Bilgileri (Anıl Kır) hakkında sizler için bilgiler vermeye çalıştık, merak ettiklerinizi aşağı yazabilirsiniz. İyi seyirler diliyoruz.

Etiketler