Kimse Bilmez Dizisinin Reyting Sonuçları ve Yorumları Nasıl, izlendi mi tuttu mu?

Atv ekranlarında 11 haziran salı günü başlayan Ali ve Sevdanın büyük bir aşk hikayesini anlatan Kimse Bilmez dizisi ilk bölümü ile nasıl bir reyting aldı, dizi izlendi mi tutuldu mu? İlk bölümü İzlanda Türkiye maçına denk geldiği için düşük bir izlenme oranı ile başlayacağını düşündüğümüz Kimse Bilmez dizisinin reytingleri nasıl izlenme oranları hakkında detaylı bilgiler burada.. Kimse Bilmez Dizisinin 10 Kasım Reyting Sonuçları10 Kasım pazar kimse bilmez şampiyon reytingleri

Kimse Bilmez Dizisinin Reyting Sonuçları

Sıra Tarih RTG (%)
3. Kimse Bilmez 10 Eylül 2019 Salı Reytingleri 4
1. Kimse Bilmez 3 Eylül 2019 Salı Reytingleri 5
1. Kimse Bilmez 27 Ağustos 2019 Salı Reytingleri 4
1. Kimse Bilmez 20 Ağustos 2019 Salı Reytingleri 5
1. Kimse Bilmez 6 Ağustos 2019 Salı Reytingleri 5
1. Kimse Bilmez 30 Temmuz 2019 Salı Reytingleri 4
1. Kimse Bilmez 23 Temmuz 2019 Salı Reytingleri 4
1. Kimse Bilmez 16 Temmuz 2019 Salı Reytingleri 5
1. Kimse Bilmez 9 Temmuz 2019 Salı Reytingleri 5
1. Kimse Bilmez 2 Temmuz 2019 Salı Reytingleri 5
1. Kimse Bilmez 25 Haziran 2019 Salı Reytingleri 6
2. Kimse Bilmez 18 Haziran 2019 Salı Reytingleri 6
4. Kimse Bilmez 11 Haziran 2019 Salı Reytingleri 4

11 Haziran 2019 da ilk bölümü ile ekrana gelen Kimse Bilmez dizisi total’de 3.92 reytingle 4., AB’de 2.55 reytingle 6., ABC1’de 3.2 reytingle 6. oldu. İlk bölümü ile milli maç olmasına rağmen oldukça iyi bir izlenme oranı yakalayan dizinin detaylı reytingleri aşağıda sizlere sunulmuştur.

Kimse Bilmez Dizisinin Reyting Sonuçları nasıl

Kimse Bilmez Dizisinin Reyting Sonuçları Nasıl?

Kimse Bilmez Reyting Sonuçlarını etkileyecek bir kaç faktör var. Birincisi 11 Haziran günü Trt1 de yayınlanan milli maç. Diğeri ise salı günleri yayınlanan Kanal D deki Leke dizisi ile Star tv de ekrana gelen ve daha önce cumartesi günleri yayınlanmakta olan Erkenci Kuş dizileri. Yani 3 dizinin aynı günde ekrana gelmesi yaz dizileri için oldukça zorlayıcı bir unsur olabilir.

Kimse Bilmez Dizisinin Reyting Sonuçlarını burada sizlere detayları ile aktarmaya ve son alınan reytinglerin hem Atv için hemde Kimse Bilmez dizisi için oldukça önemli olduğunu hemen vurgulayalım. Çünkü dizilerin devam edip etmemesi alacakları reytinglerle doğru orantılı oluyor genellikle. Kimse Bilmez dizisi ilk bölümü ile 11 Haziran salı akşamı yayınlanmaya başladı. Kimse Bilmez dizisi ilk bölümden itibaren izlenmesi nasıl oldu? Reytinglerde istenilen başarıyı sağladı mı? Bu soruların cevaplarını konumuzun devamında bulabileceksiniz.

Kimse Bilmez dizisi konusu; Sevda iş arayışındayken bir markanın reklam yüzü seçmelerine katılır ve seçilir. Bunun sevincini yaşarken kardeşinin başına gelen olay onun hayatını değiştirir. Kardeşi Pilot’tan aldığı uyuşturucuları geri veremediği için ölüm tehlikesi altındadır. Sevda buna engel olmak için gerekli parayı bulmalıdır. Sevda parayı bulmanın tek çaresi olarak kendine saplantılı şekilde aşık olan Uygar’ı düşünür.

Kimse Bilmez dizisinde Sevda Uygar’dan gerekli parayı ister ancak karşısında Uygar’ın ona sahip olma isteğine karşı çıkar ve oradan kaçar. Sevda’yı tüm mahallede arayan ancak bulmayan Uygar çıldırır. Sevda parayı kardeşine ulaştırır ve polislerden kaçar. Uygar onu bulmak için her şeyi dener. En son hocanın evinde onu bulacağını bilir ve çat kapı dayanır.

Ali hoca evde yokken eve girer ve Sevda’yı oradan çıkarır. Ali Hoca evinden ondan izinsiz ona sığınan birinin kaçırılmasına çok öfkelenir ve tövbesini bozar eline silahı alır Sevda’yı Uygar’ın elinden kurtarmak için harekete geçer. Herkesi tek hamlede yere seren Ali Sevda’yı kurtarır ancak son dakika da arkasından ona biri silah çeker. Hem de bu silah çeken kişi hiç ummadığı insandır. Yıllardır bulmak için çabaladığı kardeşi Süleyman’dır.

Kimse Bilmez dizisinde Ali Hoca’nın hiç bilinmeyen geçmişi de anlatıldı ilk bölümde. Ali Hoca yıllarca devlet için çalışmış birisidir. Bu işinden dolayı oğlunun bindiği arabanın altına bomba konulur ve oğlu gözlerinin önünde yanarak can verir. Bu yüzden de Ali her şeyi terkeder ve bu mahalleye taşınır. Burada dinine bağlı herkese iyilik yapan birisi olur. Bu yüzden de adına Ali Hoca derler. Ali Hoca herkes tarafından saygıdeğer biridir. Ancak kötü adamlar ona tövbesini bozdurur ve tekrar eline silah aldırırlar. Ali aslında yıllar önce yetimhaneden kaçan kardeşini aramaktadır. Bu hayatta ki kan bağı olan tek insan odur. O da ilk bölümde onun ensesine silah dayar. Bakalım ne zaman birbirlerini tanıyacaklar!

Kimse Bilmez Dizisi Reytingleri Nasıl?

Kimse Bilmez dizisi konusu bu şekilde. Kimse Bilmez dizisi konusu oldukça ilginç duruyor. Oyuncuları da gayet başarılı bir oyunculuk sergiliyor. Keremcem temiz yüzünün altında gizlediği sırlar ve eline silah alışı ile önceki rollerinden çok farklı olmuş. Aynı şekilde Burak Serdar Şanal’da uyuşturucu satıcısı rolünde. En son rol aldığı dizilerden birisi olan Yeşil Deniz’de o kadar komik ve samimi bir roldeydi ki iki karakter arasında dağlar var diyebiliriz.

Kimse Bilmez Dizisi Reyting Sonuçları:

Kimse Bilmez dizisi Salı haftalık Reytingleri

Kimse Bilmez dizisi oyuncuları oldukça başarılı. Dizinin hikayesi de dikkat çekici. Bakalım dizinin bu kadar artısı varken reytingleri nasıl olacak? Kimse Bilmez dizisi reytinglerini olumsuz etkileyecek unsur da Leke, Erkenci Kuş dizileri ile aynı gün olması. Kimse Bilmez dizisi sevilirse diğer dizileri geçerek reytinglerde ilk sırayı alacaktır. Kimse Bilmez dizisi reytinglerini sizlerle konumuzda paylaşacağız. Kimse Bilmez dizisini siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Kimse Bilmez 16 temmuz Salı Reytingleri

Kimse Bilmez 16 temmuz Salı Reytingleri

Yorum yaz

52 Yorum

 1. İlk başta güzel olan bir dizinin içine ediyorsunuz. Uygar ermiş birisi galiba ölmediği ne göre bari ölüm sahnesi oynatmayın.

 2. Avatar Ezgi budak

  Çok beğendiğim dizi yanlız dizi gününe neden alındı pazartesi var cumartesi olsaydı nolurdu

 3. Çok beğendiğim dizi yanlız dizi gününe neden alındı pazartesi var cumartesi olsaydı nolurdu

 4. Salı günü olması çok iyiydi benim için, pazar gününe alınmasına üzüldüm. Tek beğenmediğim yönü etekler fazla mini müslüman bir ülkeye göre. Madem bu Ali isminin yanına hoca eklediniz, ona uygun bir profil yapsaydınız bari. Meczup dediğiniz kişi, mini etekli kızın peşinden koşuyor. Dini bu kadar basite indirgemeyin lütfen biraz hassasiyet… yinede final yapmasını istemediğim bir dizi, severek izliyoruz.

 5. Kimse bilmez iyi bir dizi onun devam etmesini istiyorum cok seviyorum sevda karekterini onunla muhattap olmak istiyorum

 6. Bu arada 28 agustos gunu bazi imkanlarimdan dolayi kutlayamadam….Ama yinede seni unutmadik Pilotcum❤Iyi ki dogdunn, mutlu yillar , Iyi ki seni tanidik nice nice yillar👏💐🎁🎁🎁

 7. Yani evet Sevda cok fazla rahat, fazla Ali diyor ama….Duygu ve Pilotcum diziyi idare eder, reytingi artirir zaten…💑👍👍👍👍👍👍

 8. Babama hic bir diziyi izletemiyordum…fakat bu babama izlete bildigim ilk dizi😎Basarilaaarrr…. Pilot cok tatliyaaa…..

 9. Adam güya eski istihbaratçı, karanlıkta görüyor, aynı anda10 adamı dövebiliyor, trafik ışıklarını değiştirebiliyor ama kızın karşısında salaklaşıyor kız onu elinde oynatıyor. Alinin telefonla konuşurken iki kere dikkat etmesi lazımken her seferinde kız onun konuşmalarını dinliyor. Senaryosunu yazanın gözlerinden öpüyorum

 10. Su sevdayi kaldirin diziden bune ya baydi artik. Amk dizisinde baska kimse yokmu sadece 2 kisi üzerine cekilmis. Sanki ali sevdayi ariyorda amk bune ya. Biktirdiniz artik. Bu gidisle kimse bakmicak zaten.

 11. Şu sevda çok salak sürekli ali diyip duruyor sülük gibi yapıştı çocuğa bütün karakterler çok iyi ama sevda olayı bozuyor

 12. ne kadar saçma dizi son bölümü yeni izledim,fakat tamamen saçma sapan dizi.ali kızın evini kendi pc sinden izliyor, eve giriyor güya ev uygarın her yer it dolu fakat kendi evine gire gibi giriyor. bu dizi bitmiştir benim için

 13. Çooook süper bir dizi. Salıyı dört gözle bekliyoruz. Pilot ve duygu filmin yıldızı 🌟 bence maşallah. Lütfen böyle devam etsin. Diğer diziler gibi sar başa olmasın. Oyunculara başarılar diliyorum.

 14. Oyun gayet guzel begenerek izliyoruz pilot bu dizinin beş rolü çok beğeniyorum ii çalışmalar diliyorum

 15. On adamı Süpermen gibi halediyor aça uçurumdaki cılız kızı yukarı çekmede zorlanıyor.. Tamamen mantık hatalarıyla dolu ve yeteneksiz sevda karakteriyle tan sıkıcı bir dizi..

 16. Sevda karakterini canlandıran yeteneksiz, karakter, akşam bir yerde sabah bir yerde başı bozuk yaşayan Türk toplumuna taban tabana zıt bir kız ..Nasıl Ana baba ise kızlarından bi haber. SENARYOYu yazan senarist yada senaristler Türk toplumundan kopuk olsa gerek.. Sevda karakterini yeniden düzenlemeleri lazım..

 17. Sevda karakterini canlandıran kız çok yeteneksiz ve yapmacık, safi güzel diye dizide oynatıyorlar herhalde..oyunculuğu daha iyi bir kız oynatabilirlerdi ve dizi ilgi çekici olurdu..

 18. Dizide hocayı övüyorlar ama fos bi hareket yok dizide herşeyi inanan çok rahat boş boş dolaşıp duruyor bide özel yetiştirilmiş bir adam diyorlar boşşşşşş

 19. Harika bir dizi salıyı iple cekiyoruz basrol oyunculari iyi secilmis.konusuda degisik .kocaman alkış

 20. Dizinin konusu güzel gibi görünüyo şimdilik cıvımazlarsa.sevda rolündeki kızda oyunculuk sıfır. Ayrıca dizilerde kendi başına iş çözmeye çalışan ana baba dinlemeyen ben herşeyi hallederimci kızlardan fenalık geldi.gercek hayatta da genc kızlar bu filmlerdeki tiplemelri örnek almaya başladı .toplum ahlakına aykırı birçok dizi var .senaristler değerler üzerinde dursun.

  • Çok güzel ve doğru bir yorum olmuş, kimse bilmez ve diğer dizi senaristlerine çok iş düşüyor.

 21. Avatar Schopenhauer

  Şimdiye kadar fena değildi. Ama artık uyku moduna geçti. Sahneler gereksiz uzamaya başladı. Yine uzun uzun bakışmalar. Gereksiz sahneler. Daha şimdiden sıkmaya başladı. Hayırlısı.

 22. Dizi güzel bence ama arkadaş dogru soyluyor. Sevdanın karakteri biraz fazla rahat gercekten. Kız şokda olmalı ama hemem kendi haline dönüyor. Yani biraz yapmacık olmuş

 23. Bende arkadaşa katılıyorum. Kız biraz fazla sakin bence… senoryoyu biraz incelesinler ama genede gayet güzel bir dizi. Hercai dizisi sezon final yaptığında ne izlesem diyordum.. bu dizide tam yerine oturdu benim için. Ama ben dizide bir tek şeyi sevmedim oda Engin Hepilerinin o rölde olmasına. Ben o adamın hayranıydım. Böyle sapık rolüne hiç yakıştıramadım

 24. 1. bölümü güzeldi ama inanın 2. bölüm berbat çekim aksaklıkları var, trafik ışıklarına müdahalede tableti açacaksın proğrama gireceksin yani bu kadar hızlı olmaz, yabancı film sahnelerinden etkilenilmiş ve çok alıntı var. kör rolündeki sanırım Ahmet mekin di gereksiz bir ayrıntı, kör olmasına da gerek yoktu bence rolü oturmamış gibi geldi, baş roldeki kız güzel uygun ama yaşadığı onca olaya rağmen gayet soğuk kanlı mümkün mü yani panikliyor ama çabuk normale dönüp espiriler yapıyor biraz gerçekçi olalım lütfen

 25. güzel kafa ve güzel senaryo. gayett de başarılı olmuş. çekim aksaklıkları var ama senaryosu kurgusu ilgi çekici olmuş. “öldürülecek insan var, öldürülmeyecek hayvan var.” üstteki yoruma cevap olsun diye değil filmi ilk bölümünü biraz izledim ama çok beğendim. ailecek belki izlenmeyebilir. 7+ konulabilir. … devamını bekliyoruz. sonradan cıvımasın.

 26. Selam dizinin hikayesini hangi akildan yoksun vatandas yaziyor.vatandasin biri trafikte karsi tarafa soylendi diye adami durdurup arabadan indirip ayagindan vuruyor sonrada ambulans ara hastaneye git diyor.iki dakika sonra kopek havlarken hayvan bagli silah cekilmez diyor.siz neyin kafasini yasiyorsunuz ne kullaniyorsaniz soyleyin bizde. kullanalim

 27. Yine vurdulu kırdılı,yine mafya. Adnan Biricik var diye izledim. Hep silahlar konuşuyor ve biraz da yapmacik olmuş.

Etiketler