Kimse Bilmez Dizisi Kaç Bölüm Olacak Ne Zaman Final Yapıp Bitecek?

5 Yorum 1.232 kez izlendi

Atv ekranlarında başlayan ve bu yaz sezonunda en merak edilen dizilerden birisi olacağını düşündüğümüz Kimse Bilmez Dizisi Kaç Bölüm Olacak diye merak eden ziyaretçilerimiz için bu sayfada sizlere detaylı bilgiler vererek Kimse Bilmez Dizisi Ne zaman final yapacak bitecek erken final yapar mı gibi konularda merak edilen her bilgiyi sizlere sunmak ve görüşlerimizi yazmak istiyoruz. Atv yeni yaz dizisi Kimse Bilmez sadece yaz aylarında değil sonrasında da devam edecek mi uzun vadeli bir proje mi olacak merak ediliyor.

Kimse Bilmez Dizisi Yeni SezonKimse Bilmez Dizisi Kaç Bölüm Olacak?

Atv ekranlarında 2019 yaz aylarında yayınlanacak olan ve merakla beklenen yapımcılığını Baba Yapım’ın, yönetmenliğini ise Kartal Çimden ve Hakan Eren’in üstlendiği Kimse Bilmez isimli dizi aslında sıra dışı bir kaçış öyküsünü ve muhteşem bir aşkı ekranlara taşıyacak. Baş rollerinde Keremcem ile Öykü Kaya’nın oynadığı ve ilk adı Ali ve Sevda olarak duyurulan Kimse Bilmez dizisinde Ali ile Sevda arasında imkansız görünen bir aşkın nasıl ortaya çıktığına şahit olacağız.

Kimse Bilmez Dizisi kaç bölüm bitecek final yapacak

Atv ile Baba Yapım arasındaki anlaşmaya göre Kimse Bilmez Dizisi Kaç Bölüm süreceği net şekilde açıklanmış bulunuyor. Buna göre yapımcı dizinin ilk 6 bölümü hazır hale getirecek ve dizinin aldığı reyting oranlarına göre devam edip etmemesine karar verilecek. Eğer Kimse Bilmez Dizisi yeterli reytingleri alırsa dizinin ilk etapta yaz sonuna kadar devam etmesi için 15 bölüme uzatılacak. Eğer reytingler düşük devam edecek olursa 15. bölümde Kimse Bilmez Dizisi final yaparak ekrana veda edebilir. Ancak beklenen reytingler alınırsa veya tahminlerin üstünde reytingler alınır ve dizi gerçekten de tutulursa bu sefer dizi ile sezon boyunca anlaşma yenilenir ve yaklaşık 45 – 50 bölümlük yeni bir sözleşme imzalanarak dizinin 2020 Mayıs ayına kadar devam etmesi planlanabilir.

Kimse Bilmez Dizisi erken final mi yapacakKimse Bilmez Dizisi Ne Zaman Final Yapıp Bitecek?

Kimse Bilmez isimli yeni dizinin akıbeti hakkında çok fazla net bilgi olmasa da dizinin yaz aylarını süsleyecek olan güzel bir Atv dizisi olmasını bekliyoruz. Yukarıda bahsettiğimiz gibi dizinin ilk 6 bölümün reytingleri çok önemli. Eğer bu reytingler dizinin devam etmesini sağlayacak olursa devamı gelir ve uzun vadeli bir dizi olur.2018-2019 yıllarında dizi konusunda en başarılı kanal olan Atv bakalım aynı başarısını yaz aylarında da devam ettirebilecek mi izleyip göreceğiz.

Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal gibi oyuncuları kadrosunda barındıran Kimse Bilmez tanıtım fragmanları en çok merak edilen ve izlenen dizi olmayı başardı. Büyük ihtimalle sezonunda en çok ilgi görecek dizilerden birisi olacak olan Kimse Bilmez ne zaman final yapacak yaz ayları sonunda netlik kazanacak. 15. Bölüm Eylül ayının başları gibi final yapması beklense de belkide sezon boyunca sürecek kaliteli bir dizi olacak.

Kimse Bilmez Dizisi kaç bölüm sürecekKimse Bilmez Dizisi Erken final yapar mı?

Erken final kararları genellikle dizilerin çok düşük oranlarda reyting aldıkları zaman ortaya çıkıyor. Kimse Bilmez Dizisinin oldukça iyi bir kadrosu var. Özellikle Keremcem daha önceki dizilerinde uzun süre ekranda kalmayı başarmış ve Fox tv de ekrana gelen O Hayat Benim dizisi oldukça uzun ömürlü bir dizi olmuştur. Öykü Kaya da daha önceki dizilerine göre oldukça kendisini geliştirmiş ve daha önce oynadığı Adı Efsane ve Mehmetçik Kutul Amare dizilerindeki halinde eser kalmamış. Büyük ihtimalle çok iyi tutulacak olan yeni dizi Kimse Bilmez Dizisi erken final yapmayacak hatta beklentilerin üstüne çıkarak Atv ekranlarının sevilen dizilerinden birisi olmayı başaracaktır. Ancak eğer reytingleri düşük çıkar ve Kimse Bilmez Dizisi erken final yapmak zorunda kalırsa bu konumuzda detaylıca sebeplerini sizlere yazmaya çalışacağız.

Kimse Bilmez Dizisi izlendi mi reytingleri nasılKimse Bilmez Dizisinin Oyuncuları Nasıl Dizi Başarılı Olur mu?

Dizinin kadrosu oldukça iyi diyebiliriz. Tanıtım fragmanları çok beğenilen Kimse Bilmez dizisinin baş rollerinde Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal gibi önemli simler yer alırken dizinin tüm oyuncu kadrosunu da sizler için detaylıca hazırladık. Tüm oyuncuların kısa bilgilerini ve rollerini hazırladığımız Kimse Bilmez Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza göz atmanızı bekliyoruz. Kimse Bilmez dizisi tutulur mu başarılı olur mu sorusuna da oldukça iyimser bakıyoruz ve dizinin çok uzun sürebileceğini eğer Keremcem’in oynadığı Ali karakteri ile ÖZgü Kaya’nın canlandırdığı Sevda rollerinin iyi oturması halinde dizinin uzun süre devam edebilecek bir dizi olduğunu sadece yaz aylarında kalmayıp yeni sezonunun da olacağını düşünüyorum.

Kimse Bilmez Dizisi final bölümü ne zamanKimse Bilmez Dizisi Yeni Sezonda Devam Eder mi? 2019-2020

Kimse Bilmez dizisi alacağı reyting oranları ve sosyal medyada elde edeceği yüksek izlenip ile bu sezonun en iyi yaz dizilerinden birisi olacak gibi görünüyor. Uzun süreli reyting sonuçlarında dizi başarılı olursa Kimse Bilmez dizisi yaz aylarıyla yetinmeyip yeni sezonda da kaldığı yerden devam edebilir. Ancak bunun için dizinin gelecek bölümlerinin nasıl devam edeceğini görmemiz gerekiyor.

İzlenme oranları yüksek olursa büyük bir ihtimalle Kimse Bilmez dizisi 2019-2020 yeni sezonda Atv de ekrana kaldığı yerden devam edecektir. Önceki sezonlarda bir yaz dizisi olarak başlayan Erkenci Kuş yeni sezonda da kaldığı yerden devam etmiş ve izleyicisiyle ve yüksek reytingleriyle star tv de en gözde dizilerden birisi olmuştu. Umarız aynı başarıyı Kimse Bilmez dizisi de yaşar..

Kimse Bilmez Dizisinin başrolü sevda ve ali karakterleriKimse Bilmez Dizisi Tanıtım Fragmanı

Yorum yaz

5 Yorum

  1. ailece sali gununu iple cekiyoruz dizi cok guzel olmus hic yazlik dizi gibi degil bence yurur bu dizi

  2. konusu efsane olmus karakterler cuk oturmus ailece keyifle izliyoruz bitmesin bir suru sacma sapan diziler varken kimse bilmez dizisine yazik olur basarilar baba yapim

  3. Burak serdar şanal in oynadığı karakter cok hosuma gidiyo insallah bitmezzzz …. cok güzel dizi abi hemde çok güzel be …. iste o kadar….!!!!!!!!! Nokta…..!!!!!!!!!!!!!#@@!@

Etiketler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba