Kimse Bilmez Ali Ölecek mi? Pilot Ali’nin Kardeşi Olduğunu Anlayacak mı?

Merak edilen Kimse Bilmez dizisinde Ali hoca vuruldu Ölecek mi? Kimse Bilmezde Ali Pilot’un Kardeşi Olduğunu Anlayacak mı? sorularına yanıt vereceğiz bu konumuzda. Salı akşamları Atv’de yayınlanan Kimse bilmez isimli dizide Ali Hoca karakterini canlandıran Keremcem ile Özgü Kaya’nın oynamış olduğu Sevda rolü birbirine oldukça yakıştı ve dizi ciddi bir izlenme oranına ulaştı. Ancak Ali hocanın düşmanları da gittikçe artmaya başladı. Önce Sevda’ya sahip olmak isteyen Uygar Ali hocanın karşısına çıkar ve daha sonra pilottan yardım isteyip Ali’nin karşısına onu çıkarır.

Kimse Bilmez Ali Hoca Öldü mü Ölecek miKimse Bilmez Ali Hoca Öldü mü Ölecek mi?

13 Ekim pazar akşamı yayınlanacak olan Kimse Bilmez dizisi yeni bölümde Ali hoca kurşunların hedefi olur. Sevda Alinin vurulduğunu telefonda öğrenir ve Alii diye bağırır. Ancak Ali hoca vurulmuş ve can çekişiyordur. Peki şimdi neler olacak. Ali Hoca Öldü mü Ölecek mi? Ali Hoca Kimse Bilmez dizisinden ayrılacak mı izleyip göreceğiz.

Kimse Bilmez dizisi Ali ve Pilot kardeş miBildiğiniz gibi kimse bilmez dizisinde oldukça sıra dışı bir hikaye ekrana geliyor. Ali ve sevdanın öyküsünü izlediğimiz Kimse bilmez dizisinde aynı zamanda Ali Hoca karakteri pilotunda kardeşidir. Pilot ise oldukça hırslı ve yanındaki adamlarla ortalığı kasıp kavuran bir mafya lideridir. Agresif ve kompleksli hareketleri ile ön plana çıkan Uygar’ın yardım istemesi ile ve ona olan can borcuyla Uygar’ın yanında yer alır ancak Ali’nin hareketlerini bir türlü çözememektedir.

Kimse Bilmez 3 bölümde pilot Ali’yi vuracak Ali ölecek mi?

Sevdayı koruyup kollayan Ali hocanın adı artık iyice dedikodulara karışmaya başlamış, Ali ile Sevdanın adı mahallede çıkmaya başlamıştır. Senaryoya pilotun ve uygarında planları eklenince dizide sıra dışı gelişmeler birbirini takip etmeye başlamıştır. Uygar’ın verdiği gazla Ali’nin karşısına dikilen ve hiç ummadığı şekilde sıra dışı olaylara şahit olsa da Ali hocanın kendi kardeşi olduğunu bir türlü anlamamıştır. Ali Hoca ile Pilot kardeştir ancak onların kardeş olduğunun kanıtı Pilotun elindeki küredir.

Kimse Bilmez dizisi Ali ve Sevda evlenecek miKimse Bilmez Ali Vuruldu ölecek mi Keremcem diziden çıkacak ayrılacak mı? Ali hocanın elinde bulunan ve içinde değirmen olan küre Sevda’nın geldiği gün kırılmış ve geriye tek delil pilotun elindeki cam küre kalmıştır. Son bölümde pilot silaha sarılarak Ali’yi vurmuş ve omzundan vurulan Ali yere yığılmıştır. Ali ölecek mi sorusuna kesinlikle hayır Ali ölmeyecek, Ali öyle kolay kolay ölecek biri değil zaten dizinin başrol oyuncusu. Dizi oldukça iyi giderken omzundan vurulan Ali karakterini canlandıran Keremcem’in diziden çıkması gibi bir sebep kesinlikle gözükmüyor.

Kimse Bilmez Ali ve Pilotun kardeş olduğunu gösteren Kürede Ne Var?

Ali ile pilotun kardeş olduğunu biliyoruz ancak onların kardeş olduğunu gösteren bu kürenin içindeki resimde ne var değirmen neyi ifade ediyor kar küresi mi yoksa su değirmeni mi diye merak edenler olmuş olabilir. Bu küreden babası 2 adet almış ve çocukları Ali ve pilota birer tane vermiştir. Ancak Ali’deki küre Sevda’nın gelişi ile kırılmış pilot ise küreye sahip olmaya ve içinde su değirmeni mi yoksa rüzgar değirmeni mi olduğunu tam çözemediğimiz küreye sahip olmaya devam etmektedir.

Kimse Bilmez Ali ölecek mi pilot onu vuruyorKimse Bilmez Ali Ölecek mi? Ali Pilot Tarafından vuruldu Ali ölür mü?

Ali hocanın Üstün yetenekleri olduğunu daha önce izlemiş olduğumuz bölümlerde fazlasıyla gördük. Bu yüzden Ali hocanın ölmesi pek mümkün gözükmüyor ancak Ali hocanın en zayıf yanı kardeşi pilottur. Pilot ile Ali’nin yolları ne zaman ayrıldı büyük ihtimalle küçük yaşlarda ayrılmış ve ellerindeki küreden başka birbirini tanıyacak herhangi bir şeyleri bulunmuyor. Ancak onların bu kürelerle birbirinin kardeşi olduklarını anlayacak da bir tek kişi var o da dizideki ihtiyar. Pilot Ali’yi vurmuştur ancak Ali ölmez ve bir müddet tedavi olduktan sonra kaldığı yerden devam eder. Sevda ise yanlışlıkla evine girdiği Ali hocaya zamanla aşık olmuş ve bu tutkulu aşk öyküsü hem Sevdayı hem de Ali’yi yavaş yavaş sarmaya başlamıştır.

Kimse bilmez dizisi Ali ve Sevda ne zaman evlenecek?

Kimse bilmez dizisinde Ali ve Sevdanın öyküsü gerçekten ilgi görmeye devam ediyor. Sevda yanlışlıkla Ali hocanın evine konuk olmuş ve başına beklenmedik olaylar gelmeye başlamıştır. Ancak Ali Hoca onu hem korumuş hem kollamış hem de ona aşık olmaya başlamıştır. Kimse bilmez dizisinde Ali ve Sevda bir süre sonra nişan yapıp evlenecek ancak hem mahalle baskısı hem de pilot ve uygarın baskıları devam edecektir. Tüm bu baskılara rağmen Ali ve Sevda aşklarını yaşamaya devam edecekler ve zorluklara göğüs gereceklerdir.

Kimse Bilmez Ali ve Sevda kavuşacak mıKimse Bilmez Ali hoca Pilot’un Kardeşi Olduğunu Anlayacak mı Nasıl Öğrenecek?

Kimse bilmez dizisinde Ali hocanın kardeşi bir mafya babası gibi davranıp çevresindeki adamlarla ortalığı kasıp kavuran Pilot Uygar ile arasındaki iyi ilişkilere rağmen Ali hocanın sıra dışı özelliklerinden oldukça etkilenmiş ve Ali’nin kim olduğunu araştırmaya başlamıştır. Ali ve Pilotun karşılaştığı bir gün Ali pilotun ofisindeki küreyi görmüş ve onun kardeşi olduğunu anlamaya başlamıştır. Ancak bunu kesinleştirmeden pilota söylemesi oldukça zor olduğu için önce tüm delilleri toplayan Ali hoca daha sonra pilot ile kardeş olduğunu ona hissettirecektir. İşte bu küre Ali ve Pilotun kardeş olduğunun tek kanıtıdır Ali Hoca pilota küre ile ilgili söyleyeceği bilgilerle onun kardeşi olduğunu anlatacaktır.

Kimse Bilmez Ali Ölecek mi? Ali Pilot’un Kardeşi Olduğunu Anlayacak mı? konusunda sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler..

Yorum yaz

3 Yorum

Etiketler