Kim Milyoner Olmak İster 2020 Yeni Sunucusu Kim? Murat Yıldırım’dan Sonra

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını iki sezondur başarıyla sunan Murat Yıldırım yarışmadan ayrıldı. Çünkü yakışıklı oyuncu yeni sezonda Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını bırakarak Ramo isimli dizi ile anlaştığını duyurdu. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının 2019-2020 Yeni sezondaki Sunucusu Kim olacak? Murat Yıldırım’dan Sonra Kim Milyoner Olmak İsteri sunacak olan kişi kim merak konusu oldu.

Murat Yıldırım’dan Sonra Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sunucusu Kim?Murat Yıldırım'dan Sonra Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sunucusu Kim

Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Yeni sezonda sunuculuğunu Murat Yıldırım’dan Sonra Kenan İmirzalıoğlu’nun üstleneceği, fenomen yarışmanın yeni sezon ilk tanıtımı yayınlandı. Oldukça gizemli şekilde yapılan tanıtım fragmanında Murat Yıldırım’dan Sonra Kenan İmirzalıoğlu’nun Kim Milyoner Olmak İster’i sunacağı kesinleşti. Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu için Tıklayın >> Kim Milyoner Olmak İster Kenan İmirzalıoğlu Başvuru 2020

Bizde bu konumuzda Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının efsane sunucularından birisi olan Murat Yıldırımdan sonra kim tarafından sunulacağını sizlere açıklamaya ve yeni Kim Milyoner Olmak İster sunucusu hakkında bilgiler vererek 2019-2020 sezonu boyunca kim tarafından Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının Atv ekranlarında sunulacağını açıklamaya çalışacağız.

Kim Milyoner Olmak İster 2020 Yeni SunucusuMurat Yıldırım Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasından Ayrıldı mı?

Sevilerek izlenen ve Pazartesi ile Cumartesi günleri Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Murat Yıldırım’ın sunumuyla pür dikkat izlenip ciddi oranlarda reytingler alan Kim Milyoner Olmak İster yarışması ülkemizde en ciddi ve sevilen bilgi yarışmalarının başında geliyor. Kim Milyoner Olmak İster yarışması ülkemizde Kenan Işık ile sevildi ve onun hastalanmasından sonra bir çok sunucu değişti. Ancak son sunucu Murat Yıldırım çok sevildi ve tutuldu.

Murat Yıldırım Kim Milyoner Olmak İsterden Ayrıldı mı: Sorusuna evet ayrılmak zorunda kaldı çünkü Murat Yıldırım yeni bir dizi ile anlaştı. Yeni sezonda Show tv de ekrana gelecek olan Ramo isimli dizinin baş rolü olan Murat Yıldırım bu dizide baş rolde oynayacak. Yeni sezonda yarışmayı bırakacak olan Murat Yıldırım Ramo dizisinin çekimleri için İstanbul dışında olacak. Ramo dizisi hakkında bilgiler için Tıklayın >>>

Ramo Dizisi Oyuncuları Konusu Yapımcısı 

Murat Yıldırım sonrasında Kim Milyoner Olmak İsteri kim sunacakMurat Yıldırım Neden Kim Milyoner Olmak İsterde Yok Niçin Ayrıldı?

Sevilen sunucuların başında gelen Murat Yıldırım yeni sezonda Atv de olmayacak. Murat Yıldırım yeni sezon için Show tv de ekrana gelecek olan Ramo isimli dizi ile el sıkıştı ve dizide baş rolü üstlenecek. Önemli bir hesaplaşma dizisi olacak olan ve yeni sezonun gözde dizilerinden birisi olması beklenen Ramo dizisindeki rolüne hazırlık süreci oldukça yoğun geçeceği için yeni sezonda Kim Milyoner Olmak İster de sunuculuk yapamayacak Murat Yıldırım.

Murat Yıldırım yerine Kim Milyoner Olmak İsteri Kim Sunacak?

Ramo dizisi ile en sıkışıp yeni sezon hazırlıklarına katılacak olan Murat Yıldırım 2019-2020 yeni sezonda Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını sunamayacak. Peki onun yerine yarışmanın yeni sunucusu kim olacak dersiniz? Kim Milyoner Olmak İster yarışması için bir kaç aday var aslında. Daha önce Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucusu idi, yeni sezonda herhangi bir dizisi olmayan Selçuk Yöntem 2019-2020 sezonunda yarışmayı yeniden sunmaya başlayabilir. Ancak Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına sürpriz bir isim de sunuculuk yapabilir. Not: Murat Yıldırım’dan Sonra Kenan İmirzalıoğlu’nun Kim Milyoner Olmak İster’i sunacağı kesinleşti.

Murat Yıldırımdan sonra Kim Milyoner Olmak İster Yeni SunucusuKim Milyoner Olmak İster 2019-2020 Yeni Sunucusu Kim olacak?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yeni sezon için bir çok aday var sunucu olabilecek. Murat Yıldırım daha önce Selçuk Yöntem’den bayrağı devralmış ve başarılı bir şekilde bu güne kadar getirmişti. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğu için iki aday isim var aslında. Birincisi şu sıralar Trt1 de Rastgele isimli yarışmayı da sunan Şoray Uzun. Şoray Uzun deneyimi ve tecrübesi ile bu işin altından kalkabilir. Bir diğer aday da şu sıralar Kanal D de Çarkıfelek yarışmasını sunan Emre Karayel. Emre Karayel de çenesi ve laf ebeliği ile Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni sunucu adaylarından birisidir. Not: Murat Yıldırım’dan Sonra Kenan İmirzalıoğlu’nun Kim Milyoner Olmak İster’i sunacağı kesinleşti.

Kim Milyoner Olmak İster 2019-2020 sezonu Yeni Sunucusu kimKim Milyoner Olmak İster Yarışması Devam Edecek mi?

Murat Yıldırımın ayrılmasından sonra bir iddia da Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sona ereceğine dair atıldı. Ancak bu iddiayı dizioyuncu.com olarak doğru bulmuyoruz. Çünkü Kim Milyoner Olmak İster sadece bir kaç yıllık bir proje değil uzun vadeli bir yarışma olduğu için sunucuları değişse bile yarışma hep devam etti. Bu nedenle Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının bitmesi final yapması gibi bir durum söz konusu değildir.

Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sunucu kim olacakKim Milyoner Olmak İster 2019-2020 Sezonu Yarışma Başvurusu Katılım

Kim Milyoner Olmak İster 2019-2020 Sezonunda sizlerde yarışmacı olmak ve katılım sağlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kim Milyoner Olmak İster 2019-2020 başvuru ve katılım şartlarını öğrenip detaylı şekilde tüyolar açıkladığımız sayfamızı mutlaka inceleyin. Kim Milyoner Olmak İster 2019-2020 Sezonu sizlerde yarışmacı olmak için lütfen aşağıdaki bağlantıyı tıklayıp dikkatlice okuyunuz ve daha sonra başvurunuzu tamamlayınız. İşte Kim Milyoner Olmak İster 2019-2020 Sezonu başvuru linki:

Kim Milyoner Olmak İster 2020 Yeni Sezon Başvuru Katılım Formu Şartları

Etiketler