Kim Korkar Hain Aşktan Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı

05.02.2020
511

Geçtiğimiz sezon en iyi yaz dizisine imza atan Kanal D bu yaz 2020 için ilk kolları sıvayan kanal oldu yine. Kim Korkar Hain Aşktan isimli yeni bir diziyi yaz projesi olarak hazırlamak isteyen kanal yapımcı ile anlaştı ve senaryo hazırlıkları başladı. Biz bu konumuzda Kim Korkar Hain Aşktan Dizisi hakkında son haberleri ve oyuncu kadrosu ile karakterlerini sizlere duyurmak istiyoruz.

Faruk Turgut’un patronluğunu yaptığı Gold Film 2020 yaz ayları için Kanal D ekranlarında yayınlanacak yeni bir dizi hazırlığına başladı. Kuledibi senaryo ekibinin kaleme aldığı Kim Korkar Hain Aşktan dizisi iddialı bir yazlık dizi olacak. Kim Korkar Hain Aşktan Dizisiyle ilgili şimdilik belli olan oyuncuları sırasıyla aşağıya yazmak istiyoruz. İşte diziyle ilgili bizlere gelen haberler:

Kim Korkar Hain Aşktan Dizi OyuncularıKim Korkar Hain Aşktan Dizisi oyuncuları

Kanal D ekranlarında 2020 yılının yaz aylarında yayınlanması beklenen Kim Korkar Hain Aşktan isimli yeni dizinin cast aşaması başladı. Adı ilk geçen oyuncu Furkan Palalı. Ancak partner konusunda karar verilmediği için Fırkan Palalı şimdilik beklemede. Bildiğiniz üzere geçen sezon Afili Aşk dizisini yaz ayları için ayarlayan Kanal D en iyi çıkış yapan ve en uzun süre ayakta kalan yaz dizisini yayınlamıştı. Şubat 2020 de hala ayakta olan Afili Aşk gibi güçlü bir dizi olması beklenen Kim Korkar Hain Aşktan oyuncuları belli oldukça buraya yazacağız.
Kim Korkar Hain Aşktan Dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

Kim Korkar Hain Aşktan Dizisinin Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Kim?

Kim Korkar Hain Aşktan isimli yeni dizinin yapımcı firması Gold film olacak. Faruk Turgut’a ait olan şirket ile anlaşması olan Kuledibi senaryo ekibi de muhtemelen Kim Korkar Hain Aşktan dizisinin senarist gurubunu oluşturacak. Henüz yönetmeni ve oyuncu kadrosunun tamamı kesinleşmeyen dizi 2020 yılında yaz aylarında Kanal D de ekrana gelecek.

Kim Korkar Hain Aşktan Dizisiyle İlgili Haberler:

Kim Korkar Hain Aşktan Dizisi Furkan Palalı
Kim Korkar Hain Aşktan isimli dizinin hem basında çıkan hemde sosyal medyada dolaşan son haberlerini ve oyuncu kadrosunda yer alan isimleri buraya yazmak istiyoruz. Furkan Palalı ile ilgili kesinlik kazanınca buraya detaylıca yazacağız. Ayrıca Kim Korkar Hain Aşktan Nerede çekiliyor ve Kim Korkar Hain Aşktan Dizisinin şarkısı müziği gibi konuları da burada sizlerle paylaşacağız. Şimdilik haberler bu kadar.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?