Kim Bu Aile Film Oyuncuları Kadrosu Ne Zaman Vizyona Girecek

Bu konumuzda sizler için Kim Bu Aile Film Oyuncuları Kadrosu Ne Zaman Vizyona Girecek konusundan bahsedeceğiz. Kim Bu Aile filminin ne zaman vizyona gireceğini, oyuncu kadrosu ve karakterleri yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Cj E&m Entertainment yapım şirketinin üstlendiği Kim Bu Aile filmi Eylül ayında sete çıkacaktır.

Extreme Job filminden uyarlanan Kim Bu Aile isimli sinema filminin yönetmen koltuğunda ise Bedran Güzel oturmaktadır. Gişe de büyük ilgi görmesi beklenen Kim Bu Aile isimli sinema filminin ne zaman vizyona gireceği, oyuncu kadrosu ve karakterleri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Kim Bu Aile filminin ne zaman vizyona gireceğini, Kim Bu Aile filminin oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıtacağız.

Kim Bu Aile Filmi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

Nurgül Yeşilçay – Menekşe
Cengiz Bozkurt
Ferit Aktuğ
Onur Buldu
Altan Erkekli
Doğan Can Sarıkaya

Nurgül Yeşilçay – Menekşe

Kim Bu Aile filminin başrolünde yer alan Menekşe karakteri, bir pavyon şarkıcısıdır. Menekşe karakterine ise oyuncumuz Nurgül Yeşilçay hayat verecektir. 45 yaşındaki oyuncumuz 26 Mart 1976 yılında Afyonkarahisar’da dünyaya gelmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olan Nurgül Yeşilçay Üniversitesite eğitimine devam ettiği yıllarda İkinci Bahar dizisinde yer almıştır. İkinci Bahar dizisinde 4 sezon boyunca Gülsüm karakterine hayat veren oyuncumuz dizide canlandırdığı Gülsüm karakteri sayesinde tanınmıştır.Kim Bu Aile Filmi Oyuncu Kadrosu

Asmalı Konak dizisiyle ilk defa başrolü oynayan Nurgül Yeşilçay, aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. 2001, 2002, 2005, 2007, 2008, 2014, 2015 ve 2017 yıllarının en başarılı kadın oyuncusu seçilen Nurgül Yeşilçay, 27. Uluslararası İstanbul Film Festivali’nde jüri başkanlığı yapmıştır. Daha önce Gülperi, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Galip Derviş, Paramparça, Sultan, Ezo Gelin, Aşk ve Ceza, Belalı Baldız, Yedi Kocalı Hürmüz, Pek Yakında gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısında en son 2021 yılında Zeynep karakterini hayat verdiği Kefaret dizisi ile geçmiştir.

Cengiz Bozkurt

Kim Bu Aile filmi ile anlaşma sağlayan oyuncumuz Cengiz Bozkurt, 24 Aralık 1965 yılında Nevşehir’de dünyaya gelmiştir ODTÜ fizik bölümünde eğitim gören Cengiz Bozkurt 1990 yılında tiyatrocu olmaya karar vererek bölümü bırakmıştır. Üniversiteyi bitirir bitirmez İngiltere’ye giden 4 yıl boyunca İngiltere’de çalışan oyuncumuz ileri seviyede İngilizce bilmektedir ve bir dönem Londra’daki Gurbetçi derneklerinde temsilcilik yapmıştır.Cengiz Bozkurt Kim Bu Aile Filmi Oyuncu Kadrosunda

2. Üniversitesi’ni İngiltere’de okuyan oyuncumuz, Londra’daki birçok oyunculuk atölyesine de katılmıştır. Kamera karşısında ilk defa 2006 yılında The Net 2.0 isimli sinema filmiyle geçen oyuncumuz, filmdeki performans de dikkatleri üzerine çekmiş ve ertesi yıl Yumurta isimli sinema filminde yer almıştır. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra tiyatro yönetmenliği de yapan Cengiz Bozkurt’un yer aldığı ilk dizisi ise 2005 yılında yayınlanan Kurşun Yarası isimli dizidir. Daha önce birçok farklı kategoride ödüller alan oyuncumuz, özellikle Leyla ile Mecnun dizisinde hayat verdiği Erdal Bakkal dizisinde ki performans ile tanınmıştır.

Ferit Aktuğ

42 yaşındaki oyuncumuz Ferit Aktuğ 17 Kasım 1978 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini eyhan Halil Çiftçi Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olan oyuncumuz, daha önce birçok reklam filminde de yer almıştır. Kamera karşısına ilk defa 1997 yılında Şans Kapıyı Çalınca isimli dizi ile geçen oyuncumuz özellikle Kavak Yelleri dizisinde hayat verdiği Metin Kaygısız karakteri, Aramızda Kalsın dizisinde canlandırdığı Mahir karakteri ve 2016 yolunda Kördüğüm dizisinde canlandırdığı Genco karakteri sayesinde tanınmıştır.Ferit Aktuğ Kim Bu Aile Filmi Oyuncu Kadrosunda

Tam adı Mustafa Ferit Aktuğ olan oyuncumuz daha önce Evdeki Yabancılar, Düğün Dernek 2 Sünnet, Eltilerin Savaşı, Mustafa Hakkında Herşey, Kadın İşi: Banka Soygunu, Büyük Buluşma, Haziran Gecesi, Mazi Kalbimde Yaradır, Koçum Benim, Kampüsistan, Yamak Ahmet, Aramızda Kalsın, Kördüğüm, Ufak Tefek Cinayetler gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısında en son 2021 yılında Bora karakterine hayat verdiği Sefirin Kızı dizisiyle geçen oyuncumuz Kim Bu Aile isimli sinema filmiyle anlaşma sağlamıştır.

Onur Buldu

39 yaşındaki oyuncumuz 4 Ağustos 1982 yılında İzmir’in Bergama ilçesinde dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olan oyuncumuz İzmir Devlet Tiyatrosu’nda bir süre görev aldıktan sonra Keşanlı Ali Destanı isimli tiyatro oyununda oynamıştır. Kamera karşısında ilk defa 2005 yılında vizyona giren Organize İşler isimli sinema filmiyle geçen oyuncumuzun yer aldığı ilk dizisi 2007 yılında yayınlanan Avrupa Yakası isimli dizidir.Onur Buldu Kim Bu Aile Filmi Oyuncu Kadrosunda

Dizide hayat verdiği Metin karakteri ile büyük beğeni toplayan oyuncumuz aynı yıl Doktorlar dizisinde de yer almıştır. Daha önce Benim Annem Bir Melek, Yalancı Romantik, Papatyam, Aşağı Yukarı Yemişliler, Analı Oğullu, Jet Sosyete, İlginç Bazı Olaylar, Cici Babam, Bayi Toplantısı, Düğüm Salonu, Martı, Dedemin Fişi, Eyvah Eyvah 3, İçimdeki Ses gibi başarılı projelerde yer alan Onur Buldu, 2013 yılında Güldür Güldür ekibine dahil olmuştur. 2013 yılından beri Güldür Güldür’de Bilal Koçyiğit karakteriyle izleyici karşısına çıkan oyuncumuz kariyerindeki asıl çıkışı bu program sayesinde yakalamış ve 2020 yılının en iyi komedi dizisi erkek oyuncusu seçilmiştir.

Altan Erkekli

66 yaşındaki usta oyuncumuz 18 Ocak 1955 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lise dönemindeyken tiyatroda ilgilenmeye başlayan oyuncumuz, yaşadığı bir takım zorluklardan dolayı tiyatrodan vazgeçmiş ve inşaat mühendisi olmaya karar vermiştir. Lisedeki bir öğretmenin kararıyla Ankara Üniversitesi Dil ve tarih-coğrafya Fakültesi tiyatro bölümüne giren Altan Erkekli birçok tiyatro oyununda yer almıştır. Daha önce birçok devlet tiyatrolarında ve özel tiyatrolarda yer alan başarılı oyuncumuz aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır.Altan Erkekli Kim Bu Aile Filmi Oyuncu Kadrosunda

Daha önce birçok farklı kategoride ödüller alan oyuncumuz 2009 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Beşiktaş belediye meclis üyeliğine seçilmiştir. 2007 yılından beri Başkent İletişim bilimleri Akademisi diksiyon, spikerlik, seslendirme, oyunculuk ve sunuculuk eğitimleri vermektedir. Usta oyuncumuz daha önce Yeşilçam, Payitaht Abdülhamid, Şen Yuva, Güneşi Gördüm, Ağır Romantik, Enes Batur Gerçek Kahraman, Afilli Aşk, Eve Dönüş, Hababam Sınıfı Yeniden, Ayla, Kara Ekmek, Uzun Hikaye, Vizontele, Aşk Tesadüfleri Sever, Baht Oyunu gibi başarılı projeler de yer almıştır.

Doğan Can Sarıkaya

17 yaşındaki çocuk oyuncumuz 2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kariyerine Uludağ Limonata, Kinder ve Petito gibi markalara reklam filmlerinde oynayarak adım atan Doğa Can Sarıkaya’nın profosyonel olarak yer aldığı ilk dizisi 2011 yılında yayınlanan Kavak Yelleri dizisidir. 7 yaşında oyunculuğa adım atan Doğan Can Sarıkaya, Kavak Yelleri dizisinde hayat verdiği Haluk karakteriyle büyük beğeni toplamıştır.Doğan Can Sarıkaya Kim Bu Aile Filmi Oyuncu Kadrosunda

Daha önce Küçük Ağa, Yeter, Göl zamanı, Düğüm Salonu, Tepedeki Ev, Deliler Fatih’in Fermanı, Tek Yürek, Rise Of Empries Ottoman gibi başarılı dizilerde yer alan çocuk yıldızımız Doğan Can Sarıkaya, kariyerindeki asıl çıkışı 2017-2020 yıllar arasında Acar Koçovalı karakterine hayat verdiği Çukur dizisi sayesinde yakalamıştır. Yaşına rağmen oldukça başarılı işlere imza atan oyuncumuz kariyerindeki bu çıkışı, 2021 yılında kadrosuna dahil olduğu Sadakatsiz dizisiyle devam ettirmektedir. Sadakatsiz dizisinde Demir karakterine hayat veren oyuncumuz Kim Bu Aile filmiyle anlaşma sağlamıştır.

Kim Bu Aile filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Nurgül Yeşilçay’ın bir pavyon şarkıcısı olan Menekşe karakterine hayat verdiği ve oyuncu kadrosunda Ferit Aktuğ, Cengiz Bozkurt, Doğan Can Sarıkaya, Onur Buldu ve Altan erkekli’nin yer aldığı Kim Bu Aile filminin ne zaman vizyona gireceği de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Ancak bu konu hakkında filmin yapımcıları herhangi bir açıklamada bulunmamıştır. Bundan dolayı Kim Bu Aile filminin ne zaman vizyona gireceği hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler çekimleri Eylül ayında başlayacak olan Kim Bu Aile filminin 2021 yılının sonunda vizyona gireceğini tahmin etmekteyiz.

Bu konumuzda sizler için Kim Bu Aile filminin ne zaman vizyona gireceğini, oyuncu kadrosu ve karakterlerini sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kim Bu Aile Film Oyuncuları Kadrosu Ne Zaman Vizyona Girecek konumuz bu kadar. 2021 Yeni dizi ve filmleri burada..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2021

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: