Kilit Filmi Oyuncuları (Mert Fırat, Melisa Aslı Pamuk) Vizyon Tarihi 2020

19.10.2019
704

Kilit Filmi Oyuncuları (Mert Fırat, Melisa Aslı Pamuk) Vizyon Tarihi 2020. Kilit filmi ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Kilit filmi oyuncuları netleşti ve çekimleri henüz başlamadı. Ancak başrol karakterleri netleşen dizinin çekimleri kısa süre içinde başlayacaktır. Kilit filmi başrollerinde Mert Fırat, Melisa Aslı Pamuk, Celil Nalçakan ve Asuman Dabak yer alıyor. Oyuncuların bilgileri ve rol aldıkları dizi filmler konumuzun devamında yer alıyor. Kilit filmi detayları aşağıda…

Kilit filmi yönetmenliğini Adil Oğuz Valzade yaparken yakında çekimleri başlanacak olan filmin aksiyon ve polisiye türünde olması bekleniyor. Uzun metrajlı yayınlanacak olan Kilit filmi CGV Mars Dağıtım şirketi tarafından sinemaseverlerle buluşturulacak.

Kilit Filmi Oyuncuları (Mert Fırat, Melisa Aslı Pamuk)Kilit Filmi Oyuncuları Karakterleri

Kilit filmi başrollerinde Mert Fırat, Melisa Aslı Pamuk, Celil Nalçakan, Asuman Dabak yer alıyor. Oyuncuların kısa bilgileri ve oynadıkları diziler rolleri hepsi sizlerle.

Mert Fırat

Mert Fırat 1981 yılında Ankara’da doğdu. Üniversite sınavından sonra garsonluk yaparak kazandığı para ile İsveç’te kız arkadaşının yanına gitti ve hem üniversite eğitimi görüp hem de garson ve aşçı olarak çalıştı. İsveç’te üniversite de radyo televizyon eğitimi gördü. Orayı yarıda bırakıp Ankara’ya dönüp Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünde okudu ve 2006 yılında mezun oldu. 2006 yılında İstanbul’da Oyun Atölyesi’nde William Shakespeare’in ‘Hırçın Kız’ adlı oyunu için sınava girdi ve seçildi ve İstanbul’a taşındı.  Mert Fırat Yersiz yurtsuz, Binbir Gece, Kapalıçarşı dizilerinde rol aldı. Yakışıklı oyuncunun instagram hesabı; https://www.instagram.com/mert_firat/?hl=tr

Mert Fırat’ın Rol Aldığı Diziler; ilk kez 2002 yılında Bizim Evin Halleri dizisinde rol aldı. Sonrasında Binbir Gece, İşte Benim, Yersiz Yurtsuz, Bir Ömür Yetmez,İntikam, Serçe Sarayı,Aşk ve Gurur ve son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol aldı. 

Melisa Aslı Pamuk

1992 yılında Hollanda’nın Harleem kentinde doğdu. 2011 yılında Miss Turkey’de birinci oldu aynı yıl 2011 yılında Türkiye’yi Brezilya’da temsil etti. 2009 yılında da Best Model of Turkey adlı yarışmasında Umut/Gelecek Vaat Eden Model seçildi. 2004 yılında yönetmenliğini Tamara Miranda’nın yaptığı ve Hollanda’da yayınlanan Dat zit wel snor adlı kısa filmde başrolde Hayal adlı karakteri canlandırmıştır.

Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde Temel Oyunculuk dersleri aldı. İlk oyunculuk tecrübesi ise gsm reklamında oynamasıyla başladı. Sonrasında Yer Gök Aşk dizisinde oynadı. G.D.O. KaraKedi adlı ilk sinema filminde yer aldı. Melisa Aslı Pamuk rol aldığı dizi filmler; Her Sevda Bir Sevda, Kurt Seyit ve Şura, Kara Sevda, Düş Bahçesi ve Çarpışma dizilerinde rol aldı. 

Celil Nalçakan

Celil Nalçakan 1978 Sivas doğumludur. Cumhuriyet Üniversitesi’nde Jeoloji Mühendisliği bölümüne girdi. Okulu bitiremeden Sivas Devlet Tiyatrosu’na girdi. Balıkesir Üniversitesi’nde Turizm Otel İşletmeciliği okumaya başladı ve okulda tiyatro çalışmalarına devam etti. Türvak’ın sınavını kazandı ve İstanbul’a yerleşerek burada oyunculuk eğitimine devam etti. İlk kez 2006 yılında Sıla dizisinde rol aldı. Sonrasında Celil Balçakan’ın rol aldığı diziler; Hanımın Çiftiği, Kış Masalı, Bitmeyen Şarkı, Keşanlı Ali Destanı, Galip Derviş , İntikam, Poyraz Karayel ve Vicdan gibi dizilerde rol aldı. Celil Nalçakan Bir Aile Hikayesi dizisinde Cem karakterine hayat vermektedir.

Asuman Dabak

Asuman Dabak 1970 Akhisar doğumludur. Turizm ve otelcilik okumuştur. Oyunculuk eğitimi almamıştır ancak becerileri sayesinde  tiyatrodan sonra kamera karşısına geçti, sinema ve dizi filmlerde rol aldı, seslendirme üzerine çalışmalar yaptı. Tatlı Hayat dizisindeki Menekşe rolü ile kendini tanıttı. Asuman Dabak Tiyatrosu’nu kuran sanatçı, hazır cevap oluşuyla tanınıyor ve bu özelliği ile çok seviliyor.

Asuman Dabak rol aldığı diziler çok fazla olduğu için biz sadece son yıllardaki dizileri paylaşacağız. Yalancı Romantik, Çakıl Taşları, Pis Yedili, Ezra, Hayat Yokuşu, Görevimiz Komedi, Ver Elini Aşk ve son olarak Ege’nin Hamsisi dizisinde rol aldı.

Mustafa Alabora

Kilit filminde oynayacak olan Mustafa Alabora 1946 yılında İstanbul Şişli’de doğan Mustafa Alabora İstanbul Şehir Tiyatroları ve Kent Oyuncuları bünyesinde tiyatro sahnesinde uzun yıllar çalışan bir oyuncudur. Bir çok dizi ve filmde rol alan Mustafa Alabora Kurtuluş, Kara Melek, Kasırga İnsanları, Yanık Koza, Karınca Yuvası ve Poyraz Karayel gibi dizilerde önemli rollerde oynamış Ölüm tarlası, Balatlı Arif, Vurguncular, Umutsuzluk, Kopuk, Sahtekar, Dehşet Gecesi, Bir İhtimal Daha Var ve Uzun Hikaye gibi sinema filmlerinde önemli karakterlere hayat vermiştir.Kilit filmi oyuncusu Mustafa Alabora

Tuğçe Karabacak

Kilit filminde oynayacak olan Tuğçe Karabacak, 1987 yılında Isparta ilimizde doğmuş, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi Moda Bölümünde yüksek öğretimini tamamlamıştır. Dizi ve film oyunculuğu üzerine aldığı özel dersler sonrasında ilk oyunculuk deneyimini 2012 yılında oynadığı Çıplak Gerçek dizisiyle yaşamış sonrasında ise Aşk Laftan Anlamaz, Hayalet Dayı, Şehrin Melekleri ve Kurt Seyit ve Şura gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Atv de Bahtiyar Ölmez dizisinde Çağla rolünde izlemiştik. Kilit filminde yardımcı kadın rolünde oynayacak olan Tuğçe Karabacak’a başarılar dileriz.Kilit filmi oyuncusu Tuğçe Karabacak

Kilit Filmi Vizyon Tarihi Ne Zaman?

Kilit filmi için hazırlıklar tamamlanıyor. Kilit filminin tam vizyon tarihi 27 Şubat 2020 olarak açıklandı. İleri bir tarih olduğu için her şey hesaplandığı gibi giderse Şubat 2020’de yayınlanacak. Ancak aksiliklerde olabilir. Kilit filmi en geç 2020 mart ayında vizyonda olacak.

Kilit Filmi Nerede Çekiliyor?

Kilit filmi için oyuncularla anlaşmalar yapılırken henüz sete çıkmadı. Bu yüzden de sizlerle filmin nerede çekildiği bilgisini paylaşmıyoruz. Kilit filmi nerede çekiliyor seti nerede? Çekimler başlayınca bizlerde sizlere adresi yazacağız. Kilit filmi bilgilerini yukarıda sizlerle paylaştık. Kilit Filmi tanıtım fragmanı ve detaylarını konumuza eklemeye devam edeceğiz. Kilit filmi oyuncu kadrosunu nasıl buldunuz? Sizce izlenir mi sinemada? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. bülent dedi ki:

    bu kadronun filmi izlenmez de ne izlenir? iyi bir yapım olacak, sinema severler ekran başına