Kıbrıs Zafere Doğru Ne Zaman Final? Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi?

06.12.2021
524

Bu içeriğimizde Kıbrıs Zafere Doğru ne zaman final yapacak? Kıbrıs Zafere Doğru neden final yapıyor? 2. sezon devam edecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. TMC Film imzalı Kıbrıs Zafere Doğru dizisinin yönetmen koltuğunda Osman Taşçı ve Barış Erçetin oturmaktadır. Senaryosunu Emre Özdür ve Başar Başaran’ın kaleme aldığı Kıbrıs Zafere Doğru dizisinin ne zaman final yapacağı ve 2. Sezon da devam edip etmeyeceği de merak edilmiştir. Bizlerde bu içeriğimizde Kıbrıs Zafere Doğru ne zaman final yapacak? 2. sezon devam edecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Kıbrıs Zafere Doğru Neden Final Yapıyor?

Kibris Zafere Dogru ne zaman final 1 Nisan 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Kıbrıs Zafere Doğru dizisi Her cuma TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Çekimleri Kıbrıs’ta ve Ankara’da gerçekleşen Kıbrıs Zafere Doğru dizisinin yönetmenliğini Barış Erçetin ve Osman Taşçı üstlenmektedir. TMC Film imzalı Kıbrıs Zafere Doğru dizisinin önümüzdeki günlerde final yapacağı duyulmuştur. Dizinin final yapmasının sebebi, aldığı reytinglerdir. Totalde aldığı reytinglerle, reyting sıralamasında 16. sıraya yerleşen Kıbrıs Zafere Doğru dizisi önümüzdeki günlerde final yapacaktır.

Kıbrıs Zafere Doğru 2. Sezon Devam Edecek Mi?

2. sezonu 15 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkan Kıbrıs Zafere Doğru dizisi ilk sezonunu başarılı bir şekilde tamamlamış olsa da, dizinin ikinci sezonu beklenilen reytingleri alamamıştır. Bunun üzerine dizinin yapımcıları gün değişikliğine gitmiş ve Kıbrıs Zafere Doğru dizisinin yayın günü perşembeden cumaya alınmıştır. Ancak bu gün değişikliğinin de reytinglere bir etkisi olmamıştır. Yani önümüzdeki günlerde final yaparak ekranlara veda edecek olan Kıbrıs Zafer doğru dizisi ikinci sezonda devam etmeyecektir.

Kıbrıs Zafere Doğru Yeni Sezonda Olacak Mı?

Oyuncu kadrosunda Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülperi Özdemir, Devrim Saltoğlu, Demir Karahan, Serdar Özer gibi başarılı isimlerin yer aldığı Kıbrıs Zafere Doğru dizisi Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar, Aziz, Kırmızı Oda, Aşk Mantık İntikam gibi başarılı dizilerden dolayı beklenilen reytingleri alamamıştır. Bunun üzerine dizinin yapımcıları da final kararı almak zorunda kalmıştır. Yani düşük reyting sebebiyle final yapacak olan Kıbrıs Zafere Doğru dizisi yeni sezonda ekranlarda olmayacaktır.

Kıbrıs Zafere Doğru Ne Zaman Final Yapacak?

Kıbrıs adasındaki çatışmaları, Kıbrıs sorununu ve Kıbrıs rumlarının Kıbrıs türklerine karşı tutumlarını anlatan Kıbrıs Zafere Doğru dizisi yukarıda da belirttiğimiz gibi düşük reyting sebebiyle final yapacaktır. 1 Nisan 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Kıbrıs Zafere Doğru dizisinin izleyicileri tarafından dizinin final tarihi de merak edilmiştir. Çekimleri Kıbrıs’ta ve Ankara’da gerçekleşen Kıbrıs Zafere Doğru dizisi 12 Mart 2022 tarihinde yayınlanan 31. bölümüyle final yaparak ekranlara veda edecektir.

Bu içeriğimizde Kıbrıs Zafere Doğru ne zaman final yapacak? Kıbrıs Zafere Doğru neden final yapıyor? 2. sezon devam edecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Harika! Inanilmaz guzel dizi . Kibris halkinin bagimsizlik mucadesini anlatiyor . Normalde tv bakmayi sevmem. Her hafta nefesimi tutup izliyorum ..