Kıbrıs Ada Kışı Dizisi Ayşe Kimdir? Evli mi instagramı (Gülper Özdemir)

Yorum Yap 81 kez okundu.

TRT 1‘in yeni dizilerinden bir tanesi olan Kıbrıs Ada Kışı dizisi karakterleri ve konusu ile merak uyandırmaya devam ediyor. Dizide yer alan en önemli karakterlerden bir tanesi de Ayşe karakteridir. Bizde sizler için bu konumuzda Kıbrıs Ada Kışı dizisinde yer alacak olan Ayşe karakterinden bahsedeceğiz. Gelin Kıbrıs Ada Kışı dizisi Ayşe karakterini daha yakından tanıyalım.

Kıbrıs Ada Kışı Dizisi Ayşe Karakteri

Kıbrıs Ada Kışı Dizisi Ayşe KarakteriGeçtiğimiz günlerde sete çıkan Kıbrıs Ada Kışı dizisinde merak edilen karakterlerden bir tanesi de Ayşe karakteri oldu. Yönetmenliğini Hakan İnan’ın yaptığı senaryosunu ise Başar Başarır Ve Emre Özgür’ün kaleme almış olduğu Kıbrıs Ada Kışı dizisinin oyuncuları belli olmuş olsa daha karakterler hakkında detaylı bir bilgi paylaşılmadı. Ayşe karakterinin özellikleri hakkında bilgiler geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

Kıbrıs Ada Kışı Dizisi Ayşe Kimdir?

Kıbrıs Ada Kışı dizisinde Ayşe karakterine hayat verecek olan güzel ve başarılı oyuncumuz Gülper Özdemir’dir. Gülper Özdemir’i merak eden pek çok kişi olmuş. Gülper Özdemir’i yakından tanımak isteyen okurlarımız haberimizin devamına da göz atabilirler. Gülper Özdemir kimdir, hayatı, yaşı, bilgileri, eşi, sosyal medya hesapları gibi bilgilerin tümüne haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Gülper Özdemir Kimdir?

Gülper Özdemir KimdirGülper Özdemir, 18 Kasım 1990 yılında Frankfurt’ta doğmuştur. Eğitimini de yurtdışında tamamlayan oyuncumuz 1,76 boyunda ve 57 kilogramdır. 2016 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenen Gülper Özdemir ilk oyunculuk deneyimini Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Simge karakteri ile yaşanmıştır. Yer aldığı Bana Sevmeyi Anlat dizisinin ardından başarılı bir şekilde oyunculuk hayatına devam etmektedir.

Gülper Özdemir Dizileri

2016 – Bana Sevmeyi Anlat
2017 – Karayazı
2017 – Tutsak (Elif)
2018 – Meleklerin Aşkı (Melek)
2020 – Hay Sultan
2021 – Kıbrıs Ada Kışı (Ayşe)

Gülper Özdemir İnstagram Hesabı

Gülper Özdemir İnstagram HesabıOyunculuğu ve güzelliğiyle sosyal medyada da oldukça dikkat çeken Gülper Özdemir aktif bir instagram kullanıcısıdır. Gülper Özdemir’in resmi instagram hesabında 190 gönderirse bulunurken 440 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. Gülper Özdemir’in resmi instagram hesabı kullanıcı adı ise: @gulperr

Gülper Özdemir Evli Mi?

Oyuncumuz hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de evli olup olmadığı oldu. Oyuncumuzun özel hayatı hakkında bazı araştırmalar yaptık. Bu araştırmalarımız sonucunda oyuncumuzun bekar olduğunu ve bir sevgilisinin bulunmadığını öğrendik. Güzel oyuncumuzun ismi daha önce hiç kimse ile de anılmıştır. Gülper Özdemir’in sevgili haberlerini aldığımız zaman sizlerle sayfamızda ne paylaşacağız.

Kıbrıs Ada Kışı Dizisi Ayşe Kıyafetleri

Kıbrıs Ada Kışı Dizisi Ayşe KıyafetleriKıbrıs Ada Kışı dizisinde Ayşe karakteri kıyafetleri ile dikkat çekecek gibi görünüyor. Kıbrıs Ada Kışı dizisi TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başladığı zaman Ayşe karakterinin elbise, etek, gömlek, ceket, mont, kaban, şort, tişört, sweatshirt gibi kıyafetlerini ve kullanmış olduğu aksesuarları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Bu konumuzda da sizlere Kıbrıs Ada Kışı dizisinde yer alan Ayşe karakterinden bahsettik. Sizlerin de Ayşe karakteri hakkında yorum, görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Ayrıca Kıbrıs Ada Kışı dizisinde yer alan oyuncuları daha yakından tanımak isteyen okurlarımız Kıbrıs Ada Kışı Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu TRT1 isimli konumuza göz atabilirler.

Etiketler