Keşke Dizisi Oyuncuları Kimler, Konusu Kanalı

06.03.2020
788

Keşke Dizisi Oyuncuları Kimler, Konusu Kanalı… Keşke dizisi oyuncuları netleşmeye başladı. Keşke dizisinin adı yeni belirlendi. Aslında öncesinde oyuncular ile anlaşma sağlanmıştı. Tam kadro netleşmese de başrol oyuncuları ile anlaşma yapıldı ve dizinin adı da yeni açıklandı. Keşke dizisi bilgilerini oyuncularını bu konumuzda derlemek istedik. Keşke dizisinde yer alan oyuncular kimler daha önce hangi dizilerde rol aldılar? Keşke dizisi yapımcısı yönetmeni senaristi kimler? Keşke dizisi hangi kanalda yayınlanacak bilgileri konumuzun devamında.

Keşke Dizisi Oyuncuları

Yapımcılığını Kerem Çatay – Ay Yapım’ın üstleneceği Keşke dizisinin yönetmen koltuğunda Çağan Irmak oturuyor. Keşke dizisi senaryosunu Ece Yörenç kaleme alıyor. Keşke dizisi oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci, Birkan Sokullu, Burak Yamantürk, Ümit Erlim yer alıyor. Keşke dizisi oyuncu kadrosuna yeni oyuncularda dahil olacaktır elbette. Yeni katılan oyuncuları da bu konumuzun devamına ekleyeceğiz. Keşke dizisi başrol oyuncuları belli oldu. Artık yan rollerde diziye dahil oldukça bizde konumuza ekleyeceğiz.

  özge özpirinçci kimdir yeni dizisi keşke Özge Özpirinçci

1 Nisan 1986 İstanbul doğumlu olan Özge Özpirinçci Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümünden mezun oldu. İlk olarak Kavak Yelleri dizisinde rol aldı. Sonrasında Cesaretin Varmı Aşka dizisinde oynadı. Bu zamana kadar bir çok reklam filminde rol alan Özge Özpirinçci Kavak yellerinde 5 bölüm rol aldı ve kanser hastası bir genç kızı canlandırdı. Özge Özpirinçci’nin tanınmasını sağlayan dizi Melekler Korusun oldu. Melekler Korusun dizisinde İpek rolünü canlandırdı. 2010 yılında Zülfü Livaneli’nin Veda filminde rol aldı. Show TV de yayınlanan ve 11. bölümü ile reyting mağduru olan Deli Saraylı dizisinde Dilruba rolünü canlandırdı.

Anadolu Kartalları filminde Üsteğmen Ayşe Dinçer rolünü canlandırdı. Atv de yayınlanan Al Yazmalım dizisinde Asiye rolündeydi başroldü. Özge Özpirinçci bu zamana kadar bir çok dizi filmde rol aldı. Liste halinde sizlerle paylaşalım. Özge Özpirinçci şimdi Burak Yamantürk ile sevgilidir. Özge Özpirinçci’nin instagram hesabı https://www.instagram.com/ozpirincci/?hl=tr

Özge Özpirinçci’nin rol aldığı dizi filmler;
2007- Cesaretin Var Mı Aşka- Ebru,
2008- Kavak Yelleri-Ada,
2009- Melekler Korusun-İpek,
2010- Deli Saraylı- Dilruba,
2010- Veda Filmi- Fikriye Hanım,
2011-Al Yazmalım-Asiye,
2011- Anadolu Kartalları- Ayşe Dinçer,
2012- Ağır Roman Yeni Dünya- Zehir Ahu,
2012- Kayıp,
2013- Tatar Ramazan- Alin Terziyan,
2014- Aramızda Kalsın-Görkem,
2014-Karışık Kaset-İrem,
2015- Aşk Yeniden- Zeynep,
2017- Acı Tatlı Ekşi-Duygu,
2017- Kadın- Bahar,
2020- Biz Böyleyiz- Efsun,
2020- Karakomik Filmler 2 Emanet dizi filmlerinde rol aldı. Yeni dizisi Keşke’de rolü nedir bilgileri yakın zamanda kesinleşir.

birkan sokullu kimdir keşke dizisi

 Birkan Sokullu

6 Ekim 1985 yılında İstanbul’da doğan oyuncu Birkan Sokullu 2003 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında 3. oldu. Maltepe Üniversitesi Radyo Televizyon bölümü bitirdi. Profesyonel basketbol ile ilgilendi. Birkan Sokullu manken ve modellik yaptı. Dolunay Soysert’ten oyunculuk eğitimi aldı. Küçük Kadınlar dizisindeki Ayaz rolü onun ilk tecrübesi oldu. Küçük Sırlar dizisinde Demir rolü ile meşhur oldu ve çok sevildi. Birkan Sokullu’nun instagram hesabı: https://www.instagram.com/birkansokullu1/

Birkan Sokullu’nun rol aldığı dizi filmler;
2008- Küçük Kadınlar-Ayaz,
2008- Elif- Mustafa,
2010- Melekler Korusun-Levent,
2010- Küçük Sırlar- Demir,
2012- Uçurum- Ulaş,
2013- Fatih- Şehzade Mustafa,
2013- Kurt Seyit ve Şura- Petro,
2016- Hayat Şarkısı- Kerim,
2017- Yüz Yüze- Cihangir,
2018- Yaşamayanlar-Numel,
2019- Kronoloji- Hakan,
2019- Bir Aile Hikayesi-Berk Güneş,
2019- Güzelliğin Portresi- Özgür,
2020- Ottoman-Giovanni,
2020- Ya İstiklal Ya Ölüm dizi filmlerinde rol aldı. Birkan Sokullu Keşke dizisinde rol alacak rolü henüz açıklanmadı.

Burak Yamantürk kimdir keşke dizisi

 Burak Yamantürk

23 Arallık 2983 yılında İzmit’te doğan oyuncu Burak Yamantürk Minar Sinan Üniversitesi Konservatuvar bölümü mezunudur. Modern Dans Eğitimi almıştır ve bu alanda bir çok festivale katılmıştır. İlk kez 2012 yılında Veda dizisinde Kemal rolünü canlandırdı.  Burak Yamantürk instagram hesabı https://www.instagram.com/burakyamanturk/

Burak Yamantürk’ün rol aldığı dizi filmler;
2010- Ayhan Hanım,
2012- Veda-Kemal,
2013- Tatar Ramazan-Elmas,
2014- Böcek,
2014- Hayat Yolund- Op. Dr. Selim Savaş,
2014-Yasak- Nejat,
2015- Acı Aşk-Mehmet,
2017- İçimdeki Fırtına- Fırat,
2017- Kayıt Dışı- Arda,
2019- Sevgili Geçmiş- Kenan Soykan karakterini canlandırdı. Dizi film bilgileri ve rollerini sizlerle paylaştık. Burak Yamantürk’ün rol aldığı Keşke dizisi ve rolü bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

ümit erlim keşke dizisinde hangi rolde

 Ümit Erlim

27 Eylül 1987 İstanbul doğumlu olan oyuncu Ümit Erlim İstanbul Teknik Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümü mezunudur. Sonrasında Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. Pis 7’li  dizisinde Zeki rolünü canlandırdı. Bu rolü ile tanındı ve sevildi. 2015 yılında Demet Akbağ’ın başrolünü oynadığı Nadide Hayat filminde rol aldı. 2017 yılında da Göçebe filminde rol aldı. Ümit Erlin İnstagram hesabı https://www.instagram.com/erlimumit/

Yapımcılığını Kerem Çatay / Ay Yapım’ın üstleneceği, yönetmen koltuğunda Çağan Irmak’ın oturacağı, senaryosunu Ece Yörenç’in kaleme alacağı; kadrosunda Özge Özpirinçci, Birkan Sokullu, Burak Yamantürk, Ümit Erlim gibi isimlerin paylaşacağı dizinin adı If Only (Keşke) olarak açıklandı.

Keşke Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Keşke dizisi If Only (Keşke) adıyla Netflixte yayınlanacak. 8 bölüm halinde yayınlanacak olan Keşke dizisi bilgileri oyuncularını konumuza ekledik. Yakında çekimleri başlanacak olan Keşke dizisi ile ilgili bilgiler geldikçe konumuza eklemeye devam ediyoruz. Netflix’te yayınlanacak olan Keşke dizisini izlemeyi düşünür müsünüz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. TuncTunc dedi ki:

    Hayir yayinlanmamali.