Kendi Yolumda Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi

08.11.2019
722

Kendi Yolumda Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi. Kendi Yolumda filmi hazırlıkları devam ederken bilgilerini konumuza ekleyelim istedik. Kendi Yolumda filmi oyuncuları konusu çekildiği yer konumuzun devamında sizlerle olacak. Kendi Yolumda filmi oyuncuları konusu vizyon tarihi hepsi konumuzda sizlerle.

Kendi Yolumda filminde Gökçe Bahadır, Suzan Aksoy, Ferit Aktuğ, Okan Çabalar, Hakan Özoğuz, Tuncer Salman, Şemsi İnkaya rol alacak. Kendi Yolumda filminde yönetmen koltuğunda da Ömer Faruk Sorak oturuyor.  Kendi Yolumda filmi çekimleri oyuncu kadrosu tamamlanınca devam edecek. Sonrasında vizyon tarihi açıklanacak.

Kendi Yolumda Filmi Oyuncuları

Gökçe Bahadır

Gökçe Bahadır 1981 İstanbul doğumludur. Gökçe Bahadır Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden mezundur. Gökçe Bahadır Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Gökçe Bahadır’ın rol aldığı bazı diziler; Hayat Bilgisi, Yaprak Dökümü, Sensiz Olmaz, Dedemin İnsanları, Aramızda Kalsın, Bana Masal Anlatma, Hatırla Gönül, Aşk Uykusu, Adı Efsane ve Ufak Tefek Cinayetler dizilerinde oynadı.

Gökçe Bahadır’ın rol aldığı bazı diziler ve filmleri yazdık sadece. Gökçe Bahadır bu zamana kadar bir çok dizi filmde rol aldı. 2012 yılında Bilkent Üniversitesi’nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu seçildi. Başarılı oyuncunun Kendi Yolumda filmindeki rolü bilgileri yakında kesinleşecek ve konumuza eklenecektir.

Suzan Aksoy

Suzan Aksoy 1956 İstanbul doğumludur. İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.  1981 yılından beri profesyonel oyunculuk yapmaktadır. Oyuncular Sendikası Tiyatrocular Oyuncular Sendikası üyesidir. Bu zamana kadar bir çok ödül kazanmıştır. 1980 yılında Kenter Tiyatrosunda 11 yıl çalıştı. Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu, Dostlar Tiyatrosu ve Tiyatro Kare’de rol aldı.

Suzan Aksoy’un rol aldığı bazı dizi filmler; Yaprak Dökümü, Ters Yüz, Baba Ocağı, Kış Masalı, Hanımeli Sokağı, Eve Düşen Yıldırım, Ruhumun Aynası, Acil Servis ve Şevkat Yerimdar son zamanlarda rol aldığı diziler. 2008 yılında Aşk Tutulması, 2010 Çınar Ağacı, 2015 Evlenmeden Olmaz, 2015 Tabula Rosa, 2017 Ceneza İşleri filmlerinde rol aldı. Suzan Aksoy Kendi Yolumda filminde rol alacak.

Ferit Aktuğ

Ferit Aktuğ 1978 yılında Adana’da doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümü’nde eğitim aldı. İlk oyunculuk deneyimi 2002 yılında TRT’de yayınlanan Koçum Benim dizisi oldu. Sonrasında 2003 yılında Kampüsistan dizisinde oynadı. Haziran Gecesi, Kavak Yelleri dizilerinde rol aldı. Kavak Yellleri dizisi ile tanındı meşhur oldu. Ferit Aktuğ bir çok dizi filmde rol aldı. Ferit Aktuğ’un rol aldığı dizi filmler; Koçum Benim, Kampüsistan, Haziran Gecesi, 29-30, Kavak Yelleri, En Uzun Yüzyıl, Aramızda Kalsın,Kördüğüm, Ufak Tefek Cinayetler dizilerinde rol aldı. Ferit Aktuğ başarılı oyunculuk performansı ile Kendi Yolumda filminde  rol alacak.

Okan Çabalar

1980 İzmir doğumlu olan Okan Çabalar Dokuz Eylül Üniversitesi mezunudur. İzmir’de amatör tiyatro çalışmalarında bulunmuştur. İzmir Sanat Tiyatrosu’nda, Aysa Prodüksiyon Çocuk Tiyatrosu ve Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu’nda oyunculuk yaptı. 2007-2009 yıllarında Sumru Yavrucuk’la birlikte Yalnız Kadın tiyatro oyununda oynadı. Okan Çabalar ilk kez kamera karşısına Bahar Dalları isimli dizide geçti. Okan Çabalar, komedyen, yazar ve oyunculuk kariyerinde bir çok dizi ve sinema filminde rol almıştır. Okan Çabalar’ın rol aldığı dizi filmler; Bahar Dalları, Şen Yuva, Beşer Beşer, İnsanlar Aleminde rol aldı.  Okan Çabalar esprili komedi kişiliği ile Kendi Yolumda filminde rol alacak.

Hakan Özoğuz

Hakan Özoğuz 1976 yılında İstanbul‘da doğdu. Açıköğretim Fakültesinde okudu. Müzisyen olmak için en büyük desteği dedesinden gördü ve 15 yaşında gitar çalmaya başladı. Hakan Özoğuz Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ikiz kardeşidir. 2004 yılında Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi For Real adlı şarkıyla temsil ettiler. A Milli Basketbol takımımız için yaptığı 12 Dev Adam şarkısı adeta marş gibi dillerden dillere gezindi.

Hakan Özoğuz O Ses Türkiye 2015 – 2016 sezonunda Hakan Özoğuz ikiz kardeşi Gökhan Özoğuz, Hadise Açıkgöz, Ebru Gündeş ve Murat Boz ile birlikte görev yaptı. Hakan Özoğuz Tatlı Kaçıklar ve O Şimdi Mahkum dizi filminde rol aldı. Hakan Özoğuz 3. projesi de Kendi Yolumda filmi oldu.

Tuncer Salman

Tuncer Salman 1965 Uşak doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölüm mezunudur.  Bir yıl Ankara Devlet Tiyatrosu’nda çalıştı. 1993-2001 yılları arasında Antalya Devlet Tiyatrosu Müdürlüğünde çalıştı. Sonra Bursa Devlet Tiyatrosu’nda çalışmaya başladı. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra birçok sinema, televizyon dizi filmlerinde rol aldı. Tuncer Salman’ın rol aldığı bazı diziler ve filmler; Kördüğüm, Kara Yazı, Posta Kutusu, Dayan Yüreğim, Kalbimin Sultanı, Şuursuz Aşk son bir kaç yılda rol aldığı yapımlar. Yeni yıldan sonra da Kendi Yolumda filminde rol alacak.

Şemsi İnkaya

Şemsi İnkaya 1939 İstanbul doğumludur. Ankara’da yapılan Konservatuar sınavlarını kazandı ama kabul edilmedi. İstanbul Üniversitesi Gençlik Tiyatrosuna geldi ve burada Tuncel Kurtiz, Okan Sağtürk , Güneş Uğurlu, Avni Dilligil ile çalışmaya başladı. Sanat hayatına İstanbul Üniversitesi Tiyatro bölümünde Gençlik Tiyatrosu’nda amatör olarak başladı. İstanbul Tiyatrosuyla çalıştı, kendi özel tiyatroları oldu. 70li yıllardan itibaren pek çok sinema ve dizi filmlerde oynamıştır.

1981 yılında Gırgıriye filminde, 1998 yılında Üvey Baba filminde oynadı. Son yıllarda usta oyuncu Şemsi İnkaya’nın rol aldığı bazı dizi filmler; Canan, Türkan, Evlerden Biri, Ben Onu Çok Sevdim, Darbe, Kertenkele, Muhteşem Yüzyıl Kösem. Oyuncu Şemsi İnkaya Kendi Yolumda filminde Athena grubu gitaristi olan Hakan Özoğuz’un babasını canlandıracak.

Kendi Yolumda Filmi Konusu

Ömer Faruk Sorak’ın yönetmen koltuğuna oturduğu Kendi Yolumda filmin konusu ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Kendi Yolumda filmi konusu bilgileri konumuza eklenecek ve güncellenecektir.

Kendi Yolumda Filmi Vizyon Tarihi

Kendi Yolumda filmi çekimleri henüz başlanmadı. Hala oyuncu kadrosu tam olarak tamamlanmayan Kendi Yolumda filmi çekimleri yeni yıldan sonra başlayacaktır. Kendi Yolumda filmi vizyon tarihi ile ilgili kesin bir şey söyleyemeyiz. Çekimleri tamamlanınca vizyon tarihi netleşecektir.

Kendi Yolumda Filmi Nerede Çekiliyor?

Kendi Yolumda filmi nerede çekiliyor? Kendi Yolumda filmi çekimleri Adana’da yapılacak. Adana’da çekimleri tamamlanınca filme dair net bilgileri konumuza eklemeye devam edeceğiz. Kendi Yolumda filminin kadrosu başarılı oyunculardan oluşuyor. Kendi Yolumda filmi sizce başarılı olur mu? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Evet bence olur süper kadro bol şanslar emeğinize sağlık yolunuz açık olsun dedi ki:

    Yolunuz açık olsun emeğinize saglık süper kadro