Kendi Düşen Ağlamaz Yeliz Kimdir? Sevgilisi, Kıyafetleri (Seda Dadaşova)

23.11.2023
687

Kendi Düşen Ağlamaz Yeliz kimdir? Yakından tanıtacağız. Yapımcılığını NGM Medya’nın üstlendiği Kendi Düşen Ağlamaz dizisi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Çekimleri İstanbul’da devam eden Kendi Düşen Ağlamaz dizisi Yeliz karakterini oyuncumuz Seda Dadaşova canlandıracaktır. Bizlerde Kendi Düşen Ağlamaz Yeliz karakterini ve Yeliz’i canlandıran oyuncumuz Seda Dadaşova’yı yakından tanıtacağız.

Kendi Düşen Ağlamaz Yeliz Karakteri Kimdir?

Başrolünde Eylül Tumbar ile Enes Koçak’ın yer aldığı Kendi Düşen Ağlamaz dizisi Yeliz karakteri, diziye yeni dahil olmuştur. Ana karakterler arasında yer alan Yeliz’e mesut büyük destek vermektedir. Dizideki dengeleri değiştirecek bir karakter olan Yeliz, Enes Koçak’ın hayat verdiği Serkan karakterinin hayatında büyük bir kaosa neden olacaktır.Kendi Düşen Ağlamaz Yeliz Kimdir? Sevgilsi, Kıyafetleri (Seda Dadaşova)

Kendi Düşen Ağlamaz Yeliz Kimdir?

Serkan’ın hayatında kaos yaratacak olan Yeliz karakterini oyuncumuz Seda Dadaşova canlandırmaktadır. İzleyiciler Seda Dadaşova’yı da merak etmiştir. Bu haberimizde Seda Dadaşova kimdir? Daha önce hangi dizi ve filmlerde rol almıştır? Kamera karşısında en son ne zaman geçmiştir? Evli mi, kiminle sevgili? Sorularına en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Seda Dadaşova Kimdir?

Azeri asıllı oyuncumuz Seda Dadaşova, 2002 yılında Azerbaycan’da dünyaya gelmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Seda Dadaşova, Kayseri Erciyes Üniversitesinde eğitimine devam etmektedir. Tümay Özokur Akademi’de oyunculuk eğitimi alan Seda Dadaşova, kamera karşısına ilk defa 2019 yılında Kardeş Çocukları isimli televizyon dizisiyle geçmiştir. Yapımcıların dikkatini çekmeyi başaran oyuncumuz ertesi yıl Kaygısız Baş, Kırmızı Oda ve Sol Yanım projelerinde de rol almıştır. Daha önce modellik yapan Ömer dizisi ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Yapımcılığını NGM’nin üstlendiği, başrollerini Eylül Tumbar, Enes Koçak, Hakan Yılmaz ve Selen Soyder’in paylaştığı yapımın 21. bölümüne Seda Dadaşova konuk oluyor. Son olarak ‘Ömer’de rol alan genç oyuncu, dizide Serkan’ın (Koçak) hayatında kaosa yol açacak “Yeliz” karakterini canlandıracak.

Seda Dadaşova’nın Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Kendi Düşen Ağlamaz (Yeliz, TV Dizisi 2023)
Ömer (Figen, TV Dizisi 2023)
Emanet (Yasemin, TV Dizisi 2022)
Leyla ile Mecnun (TV Dizisi 2022)
Bir Yeraltı Sitcomu (TV Dizisi 2021)
Türkan Hanım’ın Konağı (TV Dizisi 2021)
Sol Yanım (Genç Kız, TV Dizisi 2020)
Kaygısız Baş (Sinema Filmi 2020)
Kırmızı Oda (TV Dizisi 2020)
Kardeş Çocukları (TV Dizisi 2019)

Seda Dadaşova İnstagram Kullanıcı Adı

Sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuzun Instagram hesabı da merak edilmektedir. Instagram’da 25 gönderisi ve yaklaşık olarak 13.000 takipçisi bulunan oyuncumuz Seda Dadaşova’nın Instagram kullanıcı adı ise: @seda.dadasova’dır.

Seda Dadaşova Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Azeri asıllı oyuncumuz Seda Dadaşova, evli değildir. Oyuncumuzun sevgilisi de ediliyor. Fakat Seda Dadaşova, özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Bu nedenle de güzel oyuncumuz Seda Dadaşova’nın hayatında bilinen biri yoktur.

Seda Dadaşova Kıyafetleri ve Elbise Markaları

Aktif olarak projelerde rol almaya devam eden Seda Dadaşova, yeteneği ve güzelliği sayesinde dikkat çekmeyi başarmıştır. Oyuncumuz aynı zamanda da modellik yapmaktadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan Seda Dadaşova, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizler de ilerleyen günlerde Seda Dadaşova’nın Kendi Düşen Ağlamaz’da tercih ettiği kıyafet ve elbiselerini sizlerle paylaşacağız.

Kendi Düşen Ağlamaz Yeliz kimdir? Yeliz karakterini canlandıran oyuncumuz Seda Dadaşova’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..