Kendi Düşen Ağlamaz Tuğçe Kimdir? Alize’nin arkadaşı (Çağla Boz)

10.05.2023
2.445

Kendi Düşen Ağlamaz Tuğçe kimdir? Alize’ni arkadaşı Tuğçe’yi yakından tanıtacağız. Senaryosunu Gülbike Sonay Üte ile Tuna Kıygı’nın yazdığı Kendi Düşen Ağlamaz dizisi haziran ayında izleyiciyle buluşacaktır. Emre Kabakuşak’ın genel yönetmenliğini yaptığı Kendi Düşen Ağlamaz dizisi Tuğçe karakterini oyuncumuz Çağla Boz canlandıracaktır. Bizlerde Kendi Düşen Ağlamaz dizisi Tuğçe karakterini ve Tuğçe karakterini canlandıran oyuncumuz Çağla Boz’u yakından tanıtacağız.

Kendi Düşen Ağlamaz Tuğçe Karakteri Kimdir?

Kendi Düşen Ağlamaz Tuğçe Kimdir Çağla BozTRT 1’de yayınlanacak olan Kendi Düşen Ağlamaz dizisi Tuğçe karakteri, Alize’nin (Eylül Tumbar) yakın arkadaşıdır. Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin ana karakterlerinden olan Tuğçe, Alize ile aynı otelde staj yapmıştır. Ancak sosyal medya bağımlısı olan Tuğçe karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur.

Kendi Düşen Ağlamaz Tuğçe Kimdir?

Alize’yle birlikte staj yapan ve onun yakın arkadaşı olan Tuğçe karakterine oyuncumuz Çağla Boz hayat verecektir. Genç oyuncumuz Çağla Boz sektörün yeni yüzlerindendir. Tuğçe karakteri ile birlikte bu karaktere hayat veren oyuncumuz Çağla Boz’da merak edilmektedir. Bizlerde, oyuncumuz Çağla Boz’u yakından tanıtacağız ve Çağla Boz hakkındaki tüm bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.Çağla Boz Kendi Düşen Ağlamaz dizisi Tuğçe

Çağla Boz

23 yaşının içinde olan Çağla Boz, 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Çağla Boz, 5 Eylül 2019 tarihinde New York Fashion Week’te defilede podyuma çıkmıştır. Özellike bu şekilde dikkat çekmiştir. Aynı zamanda sosyal medya fenomeni olan Çağla Boz, 2021 yılında Sınır isimli diziyle oyunculuğa adım atmıştır. Profesyonel olarak modellik ve mankenlikte yapmaktadır. Oyunculuk kariyerinde ise özellikle Aynasız Haluk film ile tanınan Çağla Boz, Kendi Düşen Ağlamaz dizisiyle anlaşma sağlamıştır.

Çağla Boz Yer Aldığı Diziler

2023 Kendi Düşen Ağlamaz – Tuğçe
2022 Limit – Melis

Çağla Boz Resmi İnstagram Hesabı

Aynı zamanda sosyal medya fenomeni olan oyuncumuz Çağla Boz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram da 71 gönderisi ve 45 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Çağla Boz’un resmi Instagram hesabı: @caglabozy

Çağla Boz Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Ancak, güzel oyuncumuz Çağla Boz henüz evli değildir. Çağla Boz geçtiğimiz günlerde şarkıcı Murat Dalkılıç ile görüntülenmiştir. Bunun üzerine ikilinin birlikte olduğu iddiaları ortaya atılmıştır. Fakat iki isimde bu konu hakkında açıklama yapmamıştır. Kısacası Çağla Boz’un şimdilik hayatında bilinen biri yoktur.

Kendi Düşen Ağlamaz Tuğçe – Çağla Boz Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Çağla Boz, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Genç oyuncumuz modayı da yakından takip etmektedir. Bizler de Çağla Boz’un günlük yaşamında ve özellikle Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde tercih ettiği kıyafetlerini, elbiselerini, kombin ve aksesuarlarını markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Kendi Düşen Ağlamaz Tuğçe kimdir? Tuğçe karakterini canlandıran oyuncumuz Çağla Boz’u yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.