Kendi Düşen Ağlamaz Sinem Kimdir? Otel Müdürü (Selen Soyder)

05.05.2023
24

Kendi Düşen Ağlamaz Sinem kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda İnci Balabanoğlu’nun oturacağı Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin yapımcılığını NG Medya üstlenmiştir. Kendi Düşen Ağlamaz dizisi Sinem karakterine oyuncumuz Selen Soyder hayat verecektir. Bizlerde, Kendi Düşen Ağlamaz dizisi Sinem karakterini ve Sinem karakterine hayat veren oyuncumuz Selen Soyder’i yakından tanıtacağız.

Kendi Düşen Ağlamaz Sinem Karakteri Kimdir?

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kendi Düşen Ağlamaz dizisi Sinem karakteri, Alize’nin (Eylül Tumbar) komşusudur. Aynı zamanda Alize’nin staj yaptığı otelin de müdürüdür. Sinem Devran karakteri yıllardır Alize’nin babası Nurettin’e (Hakan Yılmaz) aşıktır. Kısacası Sinem karakterini canlandıran oyuncumuz Selen Soyder dizide Hakan Yılmaz ile partnerdir.Kendi Düşen Ağlamaz Sinem Otel Müdürü (Selen Soyder)

Kendi Düşen Ağlamaz Sinem Kimdir?

Nurettin (Hakan Yılmaz) ile partner olan Sinem karakterini oyuncumuz Selen Soyder canlandıracaktır. Sinan karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizler de bu sebeple Kendi Düşen Ağlamaz dizisini önemli karakterlerinden Sinem’i canlandıran oyuncumuz Selen Soyder’i yakından tanıtacağız ve Selen Soyder hakkındaki tüm bilgileri sayfamızdan paylaşacağız.

Selen Soyder

26 Aralık 1986 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Selen Soyder, İstanbul Bilgi Üniversitesi Tarih Bölümü’nde eğitim almıştır. 2006 yılında “Miss Model of Turkey” yarışmasında Türkiye’nin en iyi modeli seçildi ve “Miss Bikini of The Universe” yarışmasında Çin Halk Cumhuriyeti’nde Türkiye’yi temsil etmiştir. 2007 yılında Vakko’nun modeli olan Selen Soyder, ilk yıllarında spikerlik yapmıştır. 2010 yılında Yer Gök Aşk dizisiyle oyunculukla tanışan Selen Soyder özellikle Lale Devri dizisi ile tanınmıştır. Oyuncumuz en son 2023’te Rüyanda Görürsün filminde rol almıştır.Selen Soyder Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde Sinem rolünde

Selen Soyder Yer Aldığı Diziler

2010 – 2012 Yer Gök Aşk – Toprak Karagül
2011-2014 Lale Devri
2014 Reaksiyon – Zeynep
2016 Hangimiz Sevmedik – Itır Yeşil
2023 Kendi Düşen Ağlamaz – Sinem Devran

Selen Soyder Resmi İnstagram Hesabı

Aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne alan Selen Soyder, resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunmaktadır. Instagram’da 116 gönderi 130 bin takipçisi bunun oyuncumuz Selen Soyder’in resmi Instagram hesabı: @selensoyder.resmi

Selen Soyder Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Selen Soyder 22 Ağustos 2015 tarihinde hayatını Türk iş insanı-reklamcı Oren Fransez ile dünya evine girmiştir. Ancak çift daha sonra anlaşamamış ve 11 Ağustos 2022 tarihinde çift boşandıklarını Instagram hesapları üzerinden duyurmuştur. Oyuncumuz Selen Soyder’in şimdilerde ise bilinen bir sevgilisi yoktur.

Kendi Düşen Ağlamaz Sinem – Selen Soyder Kıyafetleri

Güzel oyuncumuz 2006 yılında “Miss Model of Turkey” yarışmasında Türkiye’nin en iyi modeli seçilmiştir. Yani oyuncumuz güzelliğini herkese göstermiştir. Modayı da yakından takip etmektedir. Selen Soyder kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı isimlerin başında gelmektedir. Bizlerde önümüzdeki günlerde Selen Soyder’in dizide ki tüm kıyafetlerini marka ile fiyat belirlerek sayfamıza ekleyeceğiz.

Kendi Düşen Ağlamaz Sinem kimdir? Sinem karakterini canlandıran oyuncumuz Selen Soyder’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..