Kendi Düşen Ağlamaz Ne Zaman Bitecek? Yeni Sezon Devam Edecek Mi?

08.08.2023
3.554

Kendi Düşen Ağlamaz ne zaman bitecek? Yeni sezonda devam edecek mi? Sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Gülbike Sonay Üte ile Tuna Kıygı’nın yazdığı Kendi Düşen Ağlamaz dizisi Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. NGM imzalı Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin ne zaman final yapacağı ve 2. Sezonda olup olmayacağı da merak edilmiştir. Bizlerde Kendi Düşen Ağlamaz’ın ne zaman final yapacağını ve yeni sezonda devam edip etmeyeceğini sizlerle paylaşacağız. Kendi Düşen Ağlamaz Kıyafetleri

Kendi Düşen Ağlamaz Ne Zaman Bitecek?

NGM imzalı Kendi Düşen Ağlamaz dizisi 22 Haziran tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Kendi Düşen Ağlamaz dizisi perşembe akşamları ekrana gelmektedir. Özellikle başrol oyuncularının arasındaki uyumdan dolayı dikkat çeken dizi sosyal medyada da büyük ilgi görmüştür. En kısa sürede kendini izleyince sevdiren Kendi Düşen Ağlamaz dizisi, şu an güzel bir başarıyla devam etmektedir. Yani, Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin ne zaman biteceği belli değildir.Kendi Düşen Ağlamaz Ne Zaman Bitecek final yapacak

Kendi Düşen Ağlamaz Ne Zaman Final Yapacak?

Emre Kabakuşak’ın genel yönetmenliğini üstlendiği Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. Bu sezonun en çok konuşulan dizilerinden biri olan Kendi Düşen Ağlamaz, başrol oyuncuları sayesinde gündeme oturmuştur. Perşembe gününün en çok izlenen dizilerinden biri olan Kendi Düşen Ağlamaz’ın yapımcılar henüz final konuşmamıştır. Kısacası, Kendi Düşen Ağlamaz bu sezon final yapmayacak diziler arasındadır.

Kendi Düşen Ağlamaz 2. Sezonda Olacak Mı?

Yönetmen koltuğunda İnci Balabanoğlu’nun oturduğu Kendi Düşen Ağlamaz dizisi TRT 1’de yayınlanmaktadır. Şüphesiz bu sezonun en iddialı dizilerinin başında gelen Kendi Düşen Ağlamaz’ın 2. Sezon devam edip etmeyeceği de merak edilmiştir. Ancak bu konu hakkında net bir açıklama yoktur. Kendi Düşen Ağlamaz dizisi başarıyla devam eder ve yakaladığı kitleyi kaybetmezse eğer 2. Sezonda da yine TRT’de olacaktır. Yani dizinin 2. Sezonda devam edip etmeyeceği reytinglerine bağlıdır.

Kendi Düşen Ağlamaz Yeni Sezon Devam Edecek Mi?

Başrollerini Eylül Tumbar ve Enes Koçak’ın paylaştığı Kendi Düşen Ağlamaz dizisi perşembe akşamları yayınlanmaktadır. 22 Haziran’da yayın hayatına başlayan dizi kısa sürede dikkat çekmiştir. Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin yeni 2. Sezon da devam edip etmeyeceği izlenme oranlarına bağlıdır. Bizler en çok konuşulan dizilerin başında gelen Kendi Düşen Ağlamaz’ın yeni 2. Sezonda da yine TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya devam edeceğini düşünüyoruz.

Kendi Düşen Ağlamaz ne zaman bitecek? Yeni sezonda devam edecek mi? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Mustafa Ragıp eren dedi ki:

  Diz iyi avize aynen benim küçük kızın hareketlerini aynen anlatîyor

 2. Yasemin dedi ki:

  Kendi düşen ağlamaz inşalah bitter hiç güzel dizi degil

 3. Yasemin dedi ki:

  Kendi düşen ağlamaz inşalah bitter

 4. jessi dedi ki:

  kimse bitmesini isteniyo 3-4 sezon sürer umarim

 5. Dilek dedi ki:

  İnşallah final yapmaz ailece hayranlıkla izlediğimiz bir dizi l final yapmaz inşallah gerçekten mükemmel bir dizi 🌹🥰🙏

 6. Tolgacan dedi ki:

  severek izledigim eglenceli bir dizi umarım sürer aile dizileri komik dizilere ihtiyac var ülke olarak çok gerildigimiz bu dönemlerde bu tarz dizilere yönelmeli yapımcılar mutlaka böyle güzel komedi romantik tarzlar olmalı ülke adına böyle dizilere ihtiyaç var

 7. Anonim dedi ki:

  insallah dizi bitmez ailce izliyorus

 8. Anonim dedi ki:

  kendi dusen aglamaz en guzel dizi kardeslerime toz yutduran bir dizi

 9. ingilizceci dedi ki:

  çok seviyorum bu diziyi özellikle alizeyi inşallah final yapmaz

 10. Seher demirbas dedi ki:

  İnşallah devam eder harika bir dizi ailece izlediğimiz süper bir dizi yapım senaristte çok teşekkür ederiz👏

  1. MERVE ŞEVİK dedi ki:

   Kendi düşen ağlamaz filmi inşallah bitmez çünkü çok güzel bir film. Hayranlıkla izliyoruz. Şimdi finale ayrıldı ne zaman başlayacak? Lütfen sezonları devam etsin. Lütfennnnnnnnn!!!

 11. 🌺🌜🌹 dedi ki:

  Merhaba ban kendi düsen alamaz dizinin hayranyyym çok güzel bir filim herkese tavsiye ederim